ترجمه رسمی کارت پایان خدمت

اهمیت کارت پایان خدمت

یکی از موارد بسیار مهم در زندگی هر پسری، خصوصاً زمانی که درس او به اتمام می رسد، موضوع خدمت وظیفه ی عمومی می باشد. بسیاری از برنامه ها وفعالیت های آینده ی وی به این موضوع بستگی دارد که شرایط خدمت وظیفه ی او در چه وضعیتی می باشد. در جامعه ی ما اگر فردی بعد از پایان تحصیلات خود وضعیت خدمت وظیفه اش معین نباشد، قاعدتاً برای انجام بسیاری از امور قانونی، حقوقی و همچنین اجتماعی با مشکلات بسیاری روبرو خواهد بود. این امر برای اکثر آقایان یکسان می باشد مگر انها که در شرایطی به سر می برند که به دلیل مشکلات سلامتی دارای معافیت پزشکی شده و دیگر نیازی به گذراندن دو سال خدمت ندارند. مسلماً کسانی که دارای کارت پایان دوران خدمت سربازی می باشند در شرایط مختلف اجتماعی دارای ویژگی هایی هستند که آن غیره را شامل نمی شود. شرایط معافیت و دیگر شرایط  خدمت وظیفه ی عمومی دارای بخش ها و تبصره های گوناگون می باشد که از طریق ارجاع به سایت نظام وظیفه می توانید اطلاعات کامل و جامع تری نسبت به آن پی ببرید.

ارائه ی کارت پایان خدمت در موقعیت های مختلف

در بسیاری از موقعیت های اجتماعی و همچنین شغلی و تحصیلی ارائه ی کارت پایان خدمت، نه تنها یک ویژگی مثبت بلکه یک ضرورت برای ادامه ی مسیر شغلی یا تحصیلی می باشد. علاوه بر موقعیت های اجتماعی، آقایان عموما برای ادامه ی تحصیل، خصوصاً در مقاطع بالا نیازمند ارائه ی آن می باشند. در بسیاری از موقعیت های شغلی که جنبه ی دولتی و استخدام رسمی دارد ارائه ی کارت پایان خدمت یکی از الزامات ورودی آن حوزه ی شغلی می باشد. مشاغلی همچون ادرات دولتی، بانک ها، بسیاری از دفاتر نیمه دولتی و هر حوزه ی شغلی که سنجش فرد مستخدم را یکی از ارکان استخدام در سازمان خود بداند.

 

ترجمه رسمی کارت پایان خدمت 

یکی از مواردی که در آن ارائه ی کارت پایان خدمت یکی از الزامات اصلی در ابتدای اقدام می باشد، اقدام به تحصیل یا کار در خارج از کشور است. موضوع مهاجرت یکی از موضوعات مهمی است که ارتباط مستقیم به مساله ی خدمت سربازی آقایان داشته و همیشه مورد بحث و چاره اندیشی می باشد. همانطور که می دانید آقایانی که به دلایل نا موجه به خدمت سربازی نرفته اند و نسبت به معافیت خود هیچ اقدامی انجام نداده اند، ممنوع الخروج از کشور می باشند. در واقع زمانی می توانند از کشور خارج شوند که کارتی از طرف نظام وظیفه مبنی بر معافیت و یا پایان خدمت، نزد ایشان باشد.  موضوع دیگر بحث ترجمه رسمی کارت پایان خدمت می باشد. کارت پایان خدمت نیز از آنجاییکه جزو مدارک شناسایی شخصی و معرف دورانی از زندگی فرد مذکور است، ترجمه ی آن جزو ترجمه های رسمی به حساب می آید که فرایند آن بایستی در دارالترجمه رسمی و تحت نظر دستگاه قضایی صورت گیرد. ترجمه رسمی کارت پایان خدمت یکی از مدارک لازم و ضروری جهت ارائه به مراکز مقصد در خارج از کشور می باشد.

از آنجا که بسیاری از مراکز، دانشگاههای و دستگاههای نظارتی در خارج از کشور به زبان انگلیسی می باشند، ترجمه کارت پایان خدمت به انگلیسی از پر کاربرد ترین و پر مخاطب ترین موارد ترجمه رسمی در حوزه مدارک شخصی می باشد. ترجمه رسمی به انگلیسی اینگونه مدارک از قبیل شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و مواردی از این قیبیل جزو مدارک شخصی بوده و اکثراً برای تمامی موارد شغلی و تحصیلی مورد استفاده قرار می گیرد. ترجمه رسمی کارت پایان خدمت به انگلیسی از طریق رسمی آنلاین به راحتی قابل اجرا بوده و در اسرع وقت به مخاطبین تحویل داده می شود.

فرایند ترجمه کارت پایان خدمت به انگلیسی یا زبان های دیگر در رسمی آنلاین

شما در هر حوزه ی مهاجرتی اعم از شغلی یا تحصیلی، نیازمند ترجمه مدارک شخصی خود به انگلیسی یا زبان کشور مقصد می باشید. ترجمه کارت پایان خدمت به انگلیسی نیز از جمله مدارک شخصی است که براحتی در رسمی آنلاین ترجمه شده و به شما تحویل داده می شود. ترجمه ی اینگونه مدارک در گذشته به دلیل حضوری بودن بسیار وقت گیر و پر هزینه بوده است. اما اکنون شما می توانید با ثبت نام در سایت رسمی آنلاین و ثبت سفارش خود، کارت پایان خدمت و دیگر مدارک شخصی خود را به پیک ارسالی رسمی آنلاین سپرده و پس از انجام ترجمه رسمی و دیگر مراحل قانونی و حقوقی ، آن را از پیک رسمی آنلاین در محل مورد نظر خود دریافت نمائید. ضمناً شما می توانید از طریق بخش تعرفه ی خدمات در سایت رسمی آنلاین از تعرفه های سالانه ای که از طرف اداره کل اسناد و امرو مترجمان رسمی و همچنین کانون مترجمان رسمی کشور منتشر می شود، مطلع شده و هزینه های ترجمه های رسمی خود را ملاحظه فرمائید.

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین با پشتیبانی کلیک کنید
021-66469720 / 021-66976852