قیمت ترجمه رسمی مدارک

برآورد قیمت ترجمه رسمی مدارک زمانی برای شما اهمیت پیدا می‌کند که قرار است مدارکی را ترجمه رسمی و به مراکز بین‌المللی ارائه دهید. به طور مثال قصد مهاجرت دارید و باید مدارکی را با توجه به نوع ویزایی که برای آن اقدام کرده‌اید( اقامتی، تحصیلی و ….) و قوانین سفارت کشور مقصد آماده و ترجمه رسمی کنید و در نهایت به سفارت کشور مقصد تحویل دهید. بنابراین یکی از مهمترین مراحل برای دریافت تاییدیه سفارت کشور مقصد و اخذ ویزا همین مرحله است. اگر چه ممکن است دفاتر ترجمه رسمی زیادی در کشور و به خصوص در سطح شهر تهران وجود داشته باشد، اما اینکه مدارک خود را به کدام دارالترجمه برای ترجمه تحویل دهید، بسیار حائز اهمیت است. گاها برای طی کردن فرآیندهای اخذ ویزا زحمت بسیاری کشیده‌اید و مراحل بسیاری را طی کرده‌اید، پس در انتها با انتخاب یک دارالترجمه غلط تمام زحمت‌های خود را به هدر ندهید.

سامانه رسمی آنلاین با هدف تسهیل در فرآیند ترجمه رسمی مدارک و دارا بودن اطلاعات باسابقه‌ترین و بهترین دارالترجمه‌های رسمی کشور شرایطی را فراهم آورده است تا متقاضیان عزیز بتوانند با خیال راحت مراحل پایانی تا اخذ ویزا را به اتمام برسانند.

رسمی آنلاین چطور می‌تواند در این پروسه به ما کمک کند، نحوه فعالیت رسمی آنلاین به چه صورت است؟ همان طور که گفتیم دارالترجمه های زیادی در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند در نتیجه جستجوی دارالترجمه‌ای که معتبر و قابل اطمینان باشد و نیاز‌های شما را به درستی پاسخ دهد شاید کمی دشوار باشد. رسمی آنلاین لیستی از دارالترجمه‌هایی را که معتبر بوده و از سابقه خوبی بین مشتریان برخوردار بودند را گزینش کرده و با آنها همکاری می‌کند. یکی از دارالترجمه‌هایی که تمام ویژگی‌های یک دارالترجمه خوب و قابل قبول را دارا می‌باشد، دفتر ترجمه رسمی 477 یا همان دارالترجمه رسمی دانشجو نام دارد، که بیش از 35 سال ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی به متقاضیان عزیز می‌باشد، از ویژگی‌های خوب این دارالترجمه دارا بودن اغلب زبان‌های مورد نیاز مشتریان شامل انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ایتالیایی می‌باشد و همچنین دارا بودن مترجمینی که به دلیل سالها فعالیت در این زمینه تجربه و تخصص کافی را کسب کرده‌اند. در نتیجه مدارک ترجمه شده شما را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت تحویل می‌دهند. نرخ تمامی خدمات دارالترجمه دانشجو مصوب است و بر اساس تعرفه اداره مترجمان قوه قضاییه تعیین شده است، بنابراین تمام پرداختی‌های شما بر اساس همین تعرفه تعیین و هزینه اضافه‌تری از شما دریافت نمی‌گردد. در دارالترجمه دانشجو علاوه بر ترجمه رسمی مدارک در صورت نیاز متقاضی امکان اخذ تاییدات وزارت دادگستری و امورخارجه و در نهایت سفارت کشور مقصد وجود دارد.

قیمت ترجمه رسمی مدارک چقدر است؟ همان طور که گفتیم قیمت ترجمه رسمی مدارک مصوب است و اداره مترجمان قوه قضاییه هر ساله تعرفه جدید را تعیین و به همه دارالترجمه‌ها ابلاغ می‌نماید. در این مصوبه نرخ ترجمه تمامی اسناد و مدارکی که قابلیت ترجمه رسمی دارند مشخص شده است. عموما دارالترجمه ها این نرخنامه را در معرض دید مشتریان خود قرار می‌دهند تا اطمینان کافی از قیمتهای مصوب آن دارالترجمه ایجاد شود. وب سایت رسمی آنلاین نیز در صفحه تعرفه ترجمه رسمی مدارک خود، هزینه ترجمه مدارک مصوب سال 1400 را قرار داده است و با هر بار تغییری در این نرخنامه توسط اداره مترجمان رسمی مدارک، این صفحه به روز رسانی می شود. یک راه دیگر برای اینکه بتوانید از هزینه ترجمه مدارک خود مطلع شوید، ثبت سفارش آنلاین ترجمه رسمی مدارک‌تان در وب سایت رسمی آنلاین می‌باشد که بصورت فاکتور به شما نمایش داده می‌شود. هزینه ترجمه رسمی مدارک شما شامل چند بخش می‌باشد. بخشی از هزینه شما بابت هزینه ترجمه رسمی مدارک، بخشی شامل هزینه دفتری به ازای هر پلمپ از مدارکتان و بخشی هم بابت هزینه تاییدات دادگستری و امور خارجه مدارک شماست که این مورد هم به ازای هر سند محاسبه می شود و بخش عمده این هزینه توسط دارالترجمه به اداره مترجمان رسمی و وزارت امورخارجه پرداخت می‌شود. در صورتیکه ترجمه مدارک شما نیاز به تایید سفارت کشور مورد نظر شما داشته باشد، هزینه این تایید هم به موارد مذکور اضافه می‌گردد که این هزینه نیز برحسب اینکه تاییدیه سفارت کدام کشور مورد نیاز شماست، متفاوت است.

در پایان در نظر داشته باشید که تیم پشتیبانی رسمی آنلاین همه روزه از طریق واتس اپ و تماس تلفنی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد و اگر هر سوالی در ذهن شما وجود دارد که در این مطلب به آن پاسخ نداده‌ایم، با مطالعه دیگر صفحات وب سایت رسمی آنلاین و یا تماس با تیم پشتیبانی ما می‌توانید به پاسخ سوالات خود برسید.

سفارش آنلاین ترجمه رسمی

021-66469735

021-66469720

سایت رسمی آنلاین: https://www.rasmionline.com

نویسنده: Maribahary
برچسب ها:

0 دیدگاه برای قیمت ترجمه رسمی مدارک

دیدگاهتان را بنویسید