هزینه ترجمه مدارک دانشگاهی

هزینه ترجمه مدارک تحصیلی و دانشگاهی

هزینه ترجمه مدارک تحصیلی در شاخه های مختلف متفاوت است. اینکه میگوییم در شاخه های مختلف متفاوت است بدین معنی است که به عنوان مثال هزینه ترجمه مدارک دانشگاهی از دیگر مدارک دوره های تحصیلی قبل از آن جدا می باشد.

هزینه ترجمه تعدادی از مدارک تحصیلی

هزینه ترجمه مدرک فنی حرفه ای (دیپلم متوسطه) به انگلیسی ۳۰٫۰۰۰ تومان و دیگر زبان ها ۳۶٫۰۰۰ تومان

هزینه ترجمه ریز نمرات دبیرستان به انگلیسی ۱۵٫۰۰۰ تومان و دیگر زبان ها ۱۸٫۰۰۰ تومان

هزینه ترجمه مدرک لیسانس به انگلیسی ۴۵٫۰۰۰ تومان و دیگر زبان ها ۵۵٫۰۰۰ تومان

هزینه ترجمه ریز نمرات مقطع کارشناسی به انگلیسی ۱۸٫۰۰۰ تومان و دیگر زبان ها ۲۲٫۰۰۰ تومان

همانطور که گفته شد بسیاری از موارد ترجمه مدارک تحصیلی و دانشگاهی به همراه ترجمه مدارک شناسایی نظیر شناسنامه، کارت ملی، گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی اشتغال به تحصیل، برگ آزمایش پزشکی و مواردی از این قبیل می باشد که هزینه ی هر کدام از آنها در دسته بندی های متفاوت مصوب شده است. هزینه ترجمه مدارک تحصیلی در تعرفه ی قیمت ترجمه رسمی هر ساله توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی و همچنین کانون مترجمان رسمی به تمامی دارالترجمه ها ابلاغ می شود. از این جهت هزینه ترجمه مدارک دانشگاهی و تحصیلی برای تمامی مراکز ترجمه رسمی یکسان می باشد. 

ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ \ ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط :

هزینه تایید مدارک وزارت علومدارالترجمه انگلیسیترجمه مدرک تحصیلی

اهمیت ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی و تحصیلی

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده ترجمه رسمی مربوط به آن دسته از مواردی است که مخاطبان آن در حوزه تحصیلی و دانشگاهی هستند. در واقع یکی از اقدامات پر مخاطبی که نیاز به ترجمه مدارک تحصیلی دارد، اقدام به ادامه ی تحصیل در دانشگاه یا مرکز تحصیلی در دیگر کشور ها می باشد. دانشگاه یا مرکز تحصیلی مقصد با دریافت مدارک دانشگاهی شخص اقدام کننده از صحت تحصیلات وی و همچنین سابقه ی او مطلع شده و شرایط را در صورت امکان برای ادامه ی تحصیل او فراهم می آورد. ترجمه مدارک دانشگاهی خود به تنهایی برای احراز هویت فرد کامل نبوده و در کنار آن مدارک متعددی نظیر مدارک شناسایی شخصی بایستی ترجمه گردد. لذا همیشه مخاطبینی که برای ترجمه به دارالترجمه ای مراجعه می نمایند، در کنار مدرک فوق، مدارک دیگری را هم جهت ترجمه ارائه می نمایند که در واقع مکمل مدارک تحصیلی بوده که بایستی به همراه آنها به مرکز مربوطه ارسال گردد. رسمی آنلاین بعنوان یک دارالترجمه با خدمات غیر حضوری و آنلاین شما را از پیگیری های حضوری به دارالترجمه و همچنین رفت و آمد هایی که زمان شما را تلف می کند، بازداشته و خدمت پرمخاطب ترجمه رسمی را در فرمی نوین و قانونی به شما عرضه می دارد. رسمی آنلاین هر ساله آخرین نرخ نامه ها و تعرفه ترجمه رسمی (ارجاع به تعرفه ترجمه رسمی) ابلاغ شده از طرف اداره کل امور و اسناد مترجمان رسمی و همچنین کانون مترجمان رسمی را در بخش هزینه ترجمه مدارک به مخاطبین عزیز ارائه می نماید.