دارالترجمه رسمی فرانسه: معتمد سفارت با ارائه خدمات آنلاین در تهران و شهرستان ها

زبان فرانسوی علاوه بر کشور فرانسه، در کشورهایی از جمله بلژیک، سوئیس، کانادا و … یکی از زبان های رسمی می باشد. برای سفر، کار، تحصیل و یا مهاجرت به کشورهایی که فرانسوی جزو زبان های رسمیشان می باشد، باید اسناد و مدارک مورد نیاز را برای ترجمه رسمی به دارالترجمه رسمی فرانسه بسپارید. علاوه بر این ممکن است شما سند یا مدرکی را به زبان فرانسه داشته‌ باشید و اکنون برای ارائه به یک سازمان و نهاد رسمی در ایران، نیاز به ترجمه رسمی از فرانسه به فارسی داشته‌باشید. سامانه رسمی آنلاین با همکاری با تجربه‌ترین دارالترجمه‌ رسمی فرانسه در شهر تهران که زیر نظر قوه قضائیه هستند و معتمد سفارت فرانسه نیز می‌باشد، آماده است تا سفارشات ترجمه رسمی به زبان فرانسه و همچنین از فرانسه به فارسی را با کیفیت بالا و در کم‌ترین زمان انجام دهد. این مجموعه با ارائه گستره‌ای از خدمات مانند مشاوره، پشتیبانی و ثبت سفارش به صورت آنلاین و همچنین پیک رایگان تلاش خود را نموده‌است تا تجربه فوق‌العاده‌ای از ارائه خدمت را به وجود آورد. برای ثبت سفارش در دارالترجمه رسمی فرانسه مورد معتمد سفارت فرانسه، می‌توانید از لینک زیر در سایت ثبت نام نموده و از پنل کاربری سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین می‌توانید هفت روز هفته با پشتیبانان ما در رسمی آنلاین تماس بگیرید تا آن‌ها سفارش شما را ثبت نمایند.

تلفن پشتیبانی و مشاوره خدمات ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ و ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ثبت سفارش ترجمه رسمی

هزینه ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی فرانسه

هزینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان فرانسه هر سال توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه برای دارالترجمه رسمی فرانسه ابلاغ می‌شود و آن‌ها موظف به تبیعت از آن می‌باشند. در این بین بعضی دارالترجمه های رسمی فرانسه به بهانه ارائه خدمات بیشتر هزینه‌های گزافی را از مشتریان دریافت می‌نمایند. در رسمی ‌آنلاین هزینه ترجمه رسمی هر سند و مدرکی به زبان فرانسه مطابق با نرخنامه همان سال دریافت می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت کشور فرانسه با نرخنامه اعلامی اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه متفاوت می باشد چرا که مدارک ترجمه شده توسط مترجم معتمد سفارت، نیازی به تاییدات دادگستری و امور خارجه برای دریافت تایید سفارت کشور فرانسه ندارند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با استفاده از شماره های زیر با همکاران با تماس بگیرید و یا از گزینه چت آنلاین استفاده نمایید.

۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲/ ۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰

شما می‌توانید با مشاهده نرخنامه اعلام‌شده تعرفه ترجمه رسمی توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان سال ۱۳۹۸ و همچنین صفحه تعرفه در وب‌سایت رسمی آنلاین از هزینه سفارشات خود آگاه شوید.

خدمات ترجمه فوری رسمی آنلاین

ترجمه رسمی فوری فرانسه تمامی ترجمه های غیر انگلیسی به دلیل کم‌تر بودن تعداد مترجمان رسمی در مقایسه با زبان انگلیسی زمان بیشتری می‌برند مثلا  ممکن است تا ۱ هفته به طول انجامد و از طرفی دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه نیز هرکدام ۱ روز زمان می‌برد. تمامِ تلاش ما در مجموعه رسمی آنلاین بر این است تا با تخصیص مناسب سفارش شما و همچنین با ارائه خدمات آنلاین و پیک رایگان جهت دریافت و تحویل مدارکتان درب منزل، سفارش شما را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم. با این همه، درصورتی که نیاز به ترجمه رسمی فوری اسناد و مدارک خود به زبان فرانسه در زمانی کوتاه‌تر دارید، این امکان را فراهم نموده ایم تا خدمات ترجمه رسمی فوری شما را در دارالترجمه رسمی فرانسه با همان کیفیت در زمان کوتاهتر نیز انجام دهیم.

 

ثبت سفارش ترجمه رسمی

 

اخد تاییدات سفارت کشورهای فرانسوی زبان

دارالترجمه رسمی مورد تایید سفارت فرانسه در صورتی که نیاز به مهر تایید سفارت برای مدارکتان دارید، باید پیش از اقدام به ترجمه رسمی پیش نیازهای سفارت کشور مورد نظر را برای تایید بدانید. بصورت معمول تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای دریافت تایید سفارت کافی می باشد. پس از انجام ترجمه رسمی شما توسط دارالترجمه رسمی فرانسه مورد تایید قوه قضائیه، در صورت درخواست شما تاییدات وزارت دادگستری و امور خارجه توسط همکاران ما در کم‌ترین زمان ممکن برای سفارش شما دریافت می‌شود.

اطلاعات و پیش نیاز برخی از سفارت کشور های فرانسوی زبان

جمهوری فرانسه (République française)

آدرس سفارت در تهران : خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۶۴-۶۶ تلفن تماس : ۶۴۰۹۴۰۰۰ شماره فکس : ۶۴۰۹۴۰۹۲ – ۶۴۰۹۴۰۹۳ وبسایت : www.ir.ambafrance.org

سفارت فرانسه برای تایید مدارک ترجمه رسمی شما، نیاز به مهر تایید وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری دارد. اما درصورتی که مدارک شما توسط مترجمان معتمد سفارت ترجمه شده باشد، نیازی به دریافت مهر این دو وزارت خانه نمی باشد.

پادشاهی بلژیک (Royaume de Belgique)

آدرس سفارت در تهران : خیابان فرشته، خیابان آقابزرگی، بن بست شیرین، شماره ۴ تلفن تماس : ۲۲۲۴۸۵۸۲ – ۲۲۳۹۱۹۰۹ شماره فکس : ۲۲۳۹۸۷۸۰ وبسایت : iran.diplomatie.belgium.be

کنفدراسیون سوئیس (Confédération suisse)

آدرس سفارت در تهران : الهیه، خیابان بوستان، خیابان شریفی منش، کوچه یاسمن تلفن تماس : ۲۲۰۰۸۳۳۳ شماره فکس : ۲۲۰۰۶۰۰۲ وبسایت : www.eda.admin.ch کشور سوئیس دارای چهار زبان رسمی آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش می باشد. طبق گفته خود سفارت، ترجمه رسمی اسناد و مدارک به هر یک از زبان های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی مورد قبول می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زبان ترجمه و تاییدات دادگستری و امور خارجه با سفارت تماس بگیرید و یا به وبسایت آن مراجعه فرمایید.

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین با پشتیبانی کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 66469720-021 / 66976852-021