دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی با خدمات آنلاین در تهران و شهرستان ها

کشور ترکیه یکی از مقاصد ایرانیان برای سفرهای توریستی، تحصیلی و کاری می‌باشد. ایرانیان برای سفر توریستی ۹۰ روزه در ترکیه نیازی به دریافت ویزا ندارند. اما برای اقامت بیش از ۹۰ روز و یا کار، تحصیل و سرمایه‌گذاری در ترکیه شما نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان ترکی استانبولی جهت ارائه به سفارت و دیگر سازمان‌ها همچون دانشگاه و محل کار دارید. در دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی آنلاین، به پشتوانه دانش و تجربه، ما تلاش داریم تا اسناد و مدارک شما را با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ترجمه رسمی نماییم و درصورت درخواست شما، مهر تایید دادگستری و امور خارجه را نیز دریافت کنیم تا مسیر شما را کوتاه‌تر نماییم. برای دسترسی آسان‌تر، دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی آنلاین گستره‌ای از خدمات مانند مشاوره تا ثبت سفارش را به صورت آنلاین فراهم نموده‌است و همچنین با ارائه پیک رایگان، البته در صورت درخواست شما، دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد. شما می‌توانید همین الآن، برای ثبت سفارش خود در دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی از لینک زیر ثبت‌نام و ترجمه رسمی خود را سفارش دهید. همچنین می‌توانید با تماس با پشتیبانی نیز سفارش خود را ثبت نمایید.

تلفن پشتیبانی و مشاوره خدمات ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ و ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ثبت سفارش ترجمه رسمی

هزینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی

هزینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی در رسمی آنلاین، مانند دیگر زبان‌ها براساس نرخنامه‌‌ی ترجمه رسمی است که هرسال توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه اعلام می شود و دارالترجمه های دارای مجوز و شماره از قوه قضاییه باید از آن پیروی نمایند و اگر دارالترجمه‌ای مبلغ بیشتری برای ترجمه رسمی از مشتری بگیرد غیرقانونی است. البته دارالترجمه‌ها ممکن است برای ارائه خدمات بیشتر هزینه مازاد دریافت نمایند. دارالترجمه رسمی آنلاین علاوه بر پیروی کامل از این نرخنامه، با ارائه خدمات رایگان مانند مشاوره، پشتیبانی و همچنین پیک رایگان تلاش بر جلب رضایت مشتریان خود دارد.

خدمات ترجمه رسمی فوری در دارالترجمه ترکی استانبولی

ترجمه رسمی بعضی زبان‌ها مانند ترکی استانبولی، به دلیل تعداد اندک مترجم رسمی، گاهی یک و حتی دو هفته زمان می‌برد. اما ممکن است وضعیت ضروری پیش آید که شما نیاز به ترجمه رسمی فوری اسناد و مدارک خود داشته‌باشید. دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی آنلاین، با درک این نیاز، امکانِ ثبت سفارش فوری و ترجمه رسمی در یک الی دو روز را در چنین موقعیت‌هایی فراهم نموده‌است تا شما سفارش ترجمه رسمی خود را در کم‌تر از ۴۸ ساعت و حتی در ۲۴ ساعت بدون نگرانی از کیفیت ترجمه، دریافت نمایید. اگر برای ترجمه رسمی اسناد و مدارکتان به زبان ترکی استانبولی فوریتی وجود دارد، نگران نباشید. با کلیک بر روی لینک زیر یا تماس با پشتیبانی ترجمه رسمی خود را در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت سفارش دهید.

مدت زمان دریافت مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه

ثبت سفارش ترجمه رسمی

پس از ترجمه رسمی اسناد و مدرک به زبان ترکی استانبولی به دست مترجم رسمی درصورت درخواستِ شما، دارالترجمه رسمی آنلاین آماده است تا تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را برای شما دریافت نماید. فرآیند دریافت هر مهر تایید حدود ۱ روز زمان می‌برد و هزینه آن جدا از هزینه ترجمه رسمی می‌باشد که در واقع این هزینه برای دریافت مهر توسط این دو وزارتخانه دریافت می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه از این مطلب دیدن فرمایید.

تایید مدارک در سفارت ترکیه

تایید مدارک در سفارت ترکیه

اسناد و مدرک شما پس از ترجمه رسمی توسط دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی آنلاین دارای وجه قانونی می باشد. سفارت کشورها هرکدام قوانین جداگانه‌ای برای تایید ترجمه رسمی اسناد و مدارک دارند که معمول‌ترینِ آن، مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه می‌باشد. سفارت کشور ترکیه نیز برای تایید مدارک، تنها به مهر این دو وزارت خانه نیاز دارد. همچنین مدارکتان باید بصورت جداگانه پلمپ شده باشند. برای ارائه ترجمه اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی ممکن است به تایید خودِ سفارت هم نیاز داشته‌باشید که در صورت درخواست شما، دارالترجمه رسمی آنلاین آن را انجام می‌دهد. در حال حاضر هزینه دریافت تایید سفارت ترکیه برای هر مدرک ۲۰ دلار می باشد.

آدرس و تلفن سفارت ترکیه

آدرس : تهران، خیابان فردوسی، پلاک شماره ۳۳۷ تلفن تماس : ۳۵۹۵۱۱۰۰ فکس : ۳۳۱۱۷۹۲۸ وبسایت : www.tehran.emb.mfa.gov.tr

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین با پشتیبانی کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 66469720-021 / 66976852-021