دارالترجمه ترکی استانبولی

کشور ترکیه یکی از مقاصد ایرانیان برای سفرهای توریستی، تحصیلی و کاری می‌باشد. ایرانیان برای سفر توریستی ۹۰ روزه در ترکیه نیازی به دریافت ویزا ندارند. اما برای اقامت بیش از ۹۰ روز و یا کار، تحصیل و سرمایه‌گذاری در ترکیه شما نیاز به ترجمه مدارک به ترکی استانبولی جهت ارائه به سفارت و دیگر سازمان‌ها همچون دانشگاه و محل کار دارید. در دارالترجمه ترکی رسمی آنلاین، به پشتوانه دانش و تجربه، ما تلاش داریم تا اسناد و مدارک شما را با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ترجمه رسمی نماییم و درصورت درخواست شما، مهر تایید دادگستری و امور خارجه را نیز دریافت کنیم تا مسیر شما را کوتاه‌تر نماییم. برای ثبت سفارش در دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی آنلاین، و همچنین بهره مندی از خدمات ویژه، با استفاده از لینک زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید.


ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

ترجمه رسمی فوری ترجمه دانشنامه ترجمه شناسنامه

تایید مدارک در سفارت ترکیه

هزینه ترجمه مدارک به ترکی استانبولی

هر ساله هزینه ترجمه مدارک به ترکی استانبولی توسط اداره امور مترجمان کشور تنظیم و به دارالترجمه ترکی با عنوان نرخنامه ترجمه رسمی اعلام می شود. رسمی آنلاین نیز تمامی تعرفه های خود را طبق این نرخنامه تنظیم کرده است.

هزینه ترجمه برخی از مدارک

ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی (هر ترم) ۱۸۰،۰۰۰ ریال

ریزنمرات دانشگاه (هرترم) ۲۲۰،۰۰۰ ریال

گواهی پایان تحصیلات کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا ۵۵۰،۰۰۰ ریال

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی فوری

ترجمه رسمی بعضی زبان‌ها مانند ترکی استانبولی، به دلیل تعداد اندک مترجم رسمی، گاهی یک و حتی دو هفته زمان می‌برد. اما ممکن است وضعیت ضروری پیش آید که شما نیاز به ترجمه رسمی فوری اسناد و مدارک خود داشته‌باشید. دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی فوری رسمی آنلاین، با همکاری بهترین مترجم رسمی ترکی استانبولی فرآیند ترجمه رسمی را در مدت زمان ۲۴ الی ۴۸ ساعته بدون کاهش کیفیت به انجام می رساند.

ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری

مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه

پس از ترجمه رسمی ترکی استانبولی مدارک درصورت درخواست شما، دارالترجمه ترکی استانبولی رسمی آنلاین آماده است تا تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را برای شما دریافت نماید. فرآیند دریافت هر مهر تایید حدود ۱ روز زمان می‌برد و هزینه آن جدا از هزینه ترجمه رسمی می‌باشد که در واقع این هزینه برای دریافت مهر توسط این دو وزارتخانه دریافت می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه از این مطلب دیدن فرمایید.

تایید مدارک در سفارت ترکیه

اسناد و مدرک شما پس از ترجمه رسمی توسط دارالترجمه ترکی رسمی آنلاین دارای وجه قانونی می باشد. سفارت کشورها هر کدام قوانین جداگانه‌ای برای تایید ترجمه رسمی اسناد و مدارک دارند که معمول‌ترینِ آن، مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه می‌باشد. سفارت کشور ترکیه نیز برای تایید مدارک، تنها به مهر این دو وزارت خانه نیاز دارد. همچنین مدارکتان باید بصورت جداگانه پلمپ شده باشند. برای ارائه مدارک خود، ممکن است به تایید خود سفارت هم نیاز داشته ‌باشید که در صورت درخواست شما، دارالترجمه رسمی آنلاین آن را انجام می‌دهد. در حال حاضر هزینه دریافت تایید سفارت ترکیه برای هر مدرک ۲۰ دلار می باشد.

آدرس سفارت ترکیه در تهران

خیابان فردوسی، پلاک شماره ۳۳۷

تلفن تماس : ۳۵۹۵۱۱۰۰

 فکس : ۳۳۱۱۷۹۲۸

وب سایت : www.tehran.emb.mfa.gov.tr

پرسش های متداول

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر