دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی

کشور ایتالیا واقع در جنوب اروپا، یکی از مقاصد افرادی است که قصد ادامه تحصیل در کشور های دیگر را دارند. ایتالیا جزو کشور های ارزان از جهت تحصیل در بین کشور های اروپایی می باشد و همچنین با دارا بودن دانشگاه هایی با رتبه بالا در لیست جهانی از جمله دانشگاه بلونیا University of Bologna، دانشگاه پلی تکنیک میلان University of Polytechnic Milan، دانشگاه ساپینزا University of Sapienza، دانشگاه میلان University of Milan و همچنین امکان تحصیل به زبان ایتالیایی و انگلیسی یکی از گزینه های خوب برای تحصیل می باشد. همچنین برای سفر های تفریحی، با دارا بودن ۵۵ میراث جهانی یونسکو که شامل ۵۰ اثر فرهنگی تاریخی و ۵ اثر طبیعی اولین انتخاب توریست ها می باشد. از همین رو برای دریافت ویزا کشور ایتالیا می بایستی مدارک مورد درخواستی سفارت را به زبان ایتالیایی ترجمه نمایید.

از آنجایی که تعداد مترجمین رسمی ایتالیایی در کشور ما بسیار محدود است، پیدا کردن دارالترجمه ایتالیایی که بتواند در زمان مورد نظر، ترجمه مدارک شما را انجام دهد، کار بسیار دشواریست. اما وب سایت رسمی آنلاین امکانی را برای شما فراهم کرده است که فرآیند پیدا کردن دارالترجمه ایتالیایی را برای شما بسیار آسان نموده است. ما در وب سایت رسمی آنلاین ابزاری را جهت جستجوی دارالترجمه مورد نظر کاربران خود ایجاد کرده‌ایم که با استفاده از آن و تنها انتخاب زبان مورد نظر و شهر خود می‌توانید هر دارالترجمه‌ای را که نیاز دارید پیدا نموده و با استفاده از امکان ارتباط آنلاین با پشتیبانی هر دفتر از مدت زمان تحویل سفارشات و قیمت سفارش خود در آن دفتر مطلع شوید و پس از انتخاب دارالترجمه مورد نظر خود، سفارشتان را با همان دارالترجمه هماهنگ نموده و مدارکتان را جهت ترجمه رسمی برای همان دفتر ارسال نمایید.

طبیعی است که دارالترجمه رسمی ایتالیایی در بسیاری از شهرهای کشور وجود ندارد اما با استفاده از این ابزار در صورتیکه دارالترجمه مورد نظر شما در شهر انتخابی تان وجود نداشته باشد، اطلاعات دارالترجمه های موجود در دیگر شهرها را نیز به شما نمایش داده تا بتوانید با آن دارالترجمه ها بصورت آنلاین ارتباط بگیرید و مدارکتان را برای همان دارالترجمه از طریق پست ارسال نموده و مدارکتان را به همراه ترجمه انجام شده آنها مجددا از طریق پست دریافت نمایید. برای مشاهده نحوه عملکرد این ابزار جستجو، آنرا در اختیارتان قرار داده ایم:

مطالب مرتبط

دارالترجمه انگلیسیهزینه ترجمه مدارک تحصیلیترجمه شناسنامه

هزینه ترجمه مدارک به ایتالیایی

ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی که توسط مترجم رسمی بر روی سربرگ با مهر قوه قضاییه انجام می شود، در تمام دارالترجمه های رسمی که دارای شماره از سوی قوه قضاییه هستند، یکسان است و هر ساله توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی کشور تنظیم و اعلام می شود. دارالترجمه ها نیز موظف به پیروی کامل از تمام تعرفه های این نرخنامه هستند. دارالترجمه های ایتالیایی پیشنهادی رسمی آنلاین نیز تمامی تعرفه های ترجمه رسمی خود را به زبان ایتالیایی و دیگر زبان ها طبق نرخنامه اعلامی تنظیم کرده و هزینه اضافه ای از مشتریان دریافت نمی کند. اما لازم به ذکر است که نرخنامه شامل تعرفه خدماتی همچون ترجمه رسمی فوری، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه، دریافت مهر تایید سفارت و … نمی شود، برای اطلاع از تعرفه خدمات ترجمه رسمی مدارک امسال می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید.

توجه داشته باشید در فصولی که دانشگاههای مختلف کشور ایتالیا پذیرشهای دانشجویی خود را اعلام می‌کنند و متقاضیان تحصیل در این دانشگاهها ملزم به ترجمه رسمی مدارکشان می‌شوند، تعداد سفارشات ایتالیایی به یکباره بسیار زیاد شده و طبیعتا دارالترجمه های رسمی ناچار به اعلام زمانهای طولانی جهت ترجمه سفارشات خود به مشتریان می شوند. پس بهتر است برنامه ریزی مناسبی جهت ترجمه به موقع مدارک خود داشته باشید تا در زمان مورد نظر خود دچار مشکل نشوید. با این حال ما در لیست دارالترجمه های پیشنهادی خود به کاربران، دفاتری که امکان ترجمه فوری سفارشات را دارا باشند نیز معرفی می کنیم تا در صورت نیاز و الزام بتوانید با پرداخت هزینه فوریت سفارشتان از خدمات ترجمه فوری نیز بهره‌مند شوید.

اطلاعات سفارت ایتالیا

در صورتی که قصد دریافت مهر تایید سفارت کشور ایتالیا را دارید، برای این کار نیاز به دریافت تاییدات دادگستری و امورخارجه برای مدارک ترجمه شده خود دارید. از همین رو در صورت درخواست شما دارالترجمه ایتالیایی رسمی آنلاین پس ترجمه مدارک شما، اقدام به دریافت این تاییدات می کند که برای هرکدام حدود یک روز کاری زمان می برد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از بخش هزینه تایید دادگستری و امورخارجه دیدن فرمایید.

سفارتخانه

آدرس : تهران، خیابان نوفل لوشاتو

تلفن تماس : ۰۲۱-۶۶۷۲۶۹۵۵

وبسایت : ambteheran.esteri.it/ambasciata_teheran/it/

کنسولگری

آدرس : تهران، منطقه ۳، بلوار نلسون ماندلا

تلفن تماس : ۰۲۱-۲۲۰۴۷۸۰۲

باغ سفارت

آدرس : تهران، خیابان فرمانیه، نرسیده به چهار راه فرمانیه، باغ سفارت ایتالیا

سوالات متداول درباره دارالترجمه ایتالیایی

آیا از هر کجای کشور می‌توان با دارالترجمه رسمی ایتالیایی ارتباط گرفت و سفارش خود را هماهنگ نمود؟

بله، برای هماهنگی سفارش ترجمه ایتالیایی خود کافیست در ابزار جستجوی رسمی آنلاین، زبان و شهر مورد نظر خود را انتخاب نموده و از لیست دفاتر پیشنهادی رسمی آنلاین، با دارااترجمه مورد نظر خود بصورت تلفنی یا آنلاین ارتباط گرفته و سفارش خود را هماهنگ نمایید.

برای ترجمه رسمی مدارکم به زبان ایتالیایی چه کاری باید انجام بدم؟

پس از انتخاب زبان و شهر مورد نظر خود در ابزار جستجوی دفاتر وب سایت رسمی آنلاین، با دارالترجمه هایی که امکان انجام سفارش شما را دارند بصورت تلفنی یا واتس اپ ارتباط میگیرید و براساس نحوه پاسخگویی دفتر و زمان تحویل سفارش و دیگر امکاناتی که دفاتر در اختیار کاربران قرار می‌دهند سفارش خود را با دارالترجمه انتخابی خود هماهنگ مینمایید.

هزینه ترجمه رسمی مدارک به ایتالیایی چقدر است؟

هزینه ترجمه رسمی مدارک به زبان ایتالیایی در تمامی دفاتر مطابق نرخنامه مصوب اداره مترجمان رسمی محاسبه می شود مگر اینکه بخواهید سفارش خود را بصورت فوری انجام دهید که در اینصورت هزینه فوریت نیز به هزینه ترجمه مدارکتان اضافه می شود.

آیا امکان اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه برای ترجمه رسمی ایتالیایی وجود دارد؟

بله، تمامی فرآیندهای مرتبط با ترجمه رسمی مدارک شامل اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه نیز در دفاتر ترجمه رسمی ایتالیایی قابل انجام است.

برای ترجمه رسمی مدارک به زبان ایتالیایی دیر اقدام کرده ام و الان در محدودیت زمانی هستم. آیا می‌توانید بصورت فوری کار ترجمه مدارک را انجام دهید؟

وب سایت رسمی آنلاین این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر مختلف و استعلام زمان انجام سفارش از آنها بصورت حضوری، با صرف کمترین زمان ممکن بصورت آنلاین با پشتیبانی دفاتر ترجمه ایتالیایی ارتباط بگیرید و سفارش ترجمه مدارکتان را با دفاتری که امکان انجام ترجمه فوری دارا می باشند، هماهنگ نمایید.