دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی

کشور ایتالیا واقع در جنوب اروپا، یکی از مقاصد افرادی است که قصد ادامه تحصیل در کشور های دیگر را دارند. ایتالیا جزو کشور های ارزان از جهت تحصیل در بین کشور های اروپایی می باشد و همچنین با دارا بودن دانشگاه هایی با رتبه بالا در لیست جهانی از جمله دانشگاه بلونیا University of Bologna، دانشگاه پلی تکنیک میلان University of Polytechnic Milan، دانشگاه ساپینزا University of Sapienza، دانشگاه میلان University of Milan و همچنین امکان تحصیل به زبان ایتالیایی و انگلیسی یکی از گزینه های خوب برای تحصیل می باشد. همچنین برای سفر های تفریحی، با دارا بودن ۵۵ میراث جهانی یونسکو که شامل ۵۰ اثر فرهنگی تاریخی و ۵ اثر طبیعی اولین انتخاب توریست ها می باشد. از همین رو برای دریافت ویزا کشور ایتالیا می بایستی مدارک مورد درخواستی سفارت را به زبان ایتالیایی ترجمه نمایید. دارالترجمه ایتالیایی رسمی آنلاین با همکاری مترجمان با سابقه و معتبر قوه قضاییه کشور ترجمه رسمی هرگونه اسناد و مدارک تحصیلی و رسمی قابل ترجمه را با کیفیت بالا به زبان ایتالیایی ترجمه کرده و در کوتاه ترین زمان تحویل می دهد.

با استفاده از گزینه زیر می توانید اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود کنید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

دارالترجمه انگلیسیهزینه ترجمه مدارک تحصیلیترجمه شناسنامه

هزینه ترجمه مدارک به ایتالیایی

ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی که توسط مترجم رسمی بر روی سربرگ با مهر قوه قضاییه انجام می شود، در تمام دارالترجمه های رسمی که دارای شماره از سوی قوه قضاییه هستند، یکسان است و هر ساله توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی کشور تنظیم و اعلام می شود. دارالترجمه ها نیز موظف به پیروی کامل از تمام تعرفه های این نرخنامه هستند. دارالترجمه ایتالیایی رسمی آنلاین نیز تمامی تعرفه های ترجمه رسمی خود را به زبان ایتالیایی و دیگر زبان ها طبق نرخنامه اعلامی تنظیم کرده و هزینه اضافه ای از مشتریان دریافت نمی کند. اما لازم به ذکر است که نرخنامه شامل تعرفه خدماتی همچون ترجمه رسمی فوری، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه، دریافت مهر تایید سفارت و … نمی شود، برای اطلاع از تعرفه خدمات رسمی آنلاین می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید و یا با شماره های زیر با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

اطلاعات سفارت ایتالیا

در صورتی که قصد دریافت مهر تایید سفارت کشور ایتالیا را دارید، برای این کار نیاز به دریافت تاییدات دادگستری و امورخارجه برای مدارک ترجمه شده خود دارید. از همین رو در صورت درخواست شما دارالترجمه ایتالیایی رسمی آنلاین پس ترجمه مدارک شما، اقدام به دریافت این تاییدات می کند که برای هرکدام حدود یک روز کاری زمان می برد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از بخش هزینه تایید دادگستری و امورخارجه دیدن فرمایید.

سفارتخانه

آدرس : تهران، خیابان نوفل لوشاتو

تلفن تماس : ۰۲۱-۶۶۷۲۶۹۵۵

وبسایت : ambteheran.esteri.it/ambasciata_teheran/it/

کنسولگری

آدرس : تهران، منطقه ۳، بلوار نلسون ماندلا

تلفن تماس : ۰۲۱-۲۲۰۴۷۸۰۲

باغ سفارت

آدرس : تهران، خیابان فرمانیه، نرسیده به چهار راه فرمانیه، باغ سفارت ایتالیا

سوالات متداول درباره دارالترجمه ایتالیایی

آیا از هر کجای کشور می‌توان به رسمی‌آنلاین سفارش ترجمه رسمی ایتالیایی داد؟

بله، برای ارسال سفارش ترجمه رسمی ایتالیایی به رسمی آنلاین می‌توانید از در سایت سفارش خود را ثبت کنید و یا با شماره تلفن پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی‌های تحویل مدارک انجام شود.

برای ترجمه رسمی مدارکم به زبان ایتالیایی چه کاری باید انجام بدم؟

برای ترجمه رسمی مدارک به زبان ایتالیایی ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که مدارک شما قابلیت ترجمه رسمی دارد. به عنوان مثال برای ترجمه رسمی دانشنامه دانشگاه‌های دولتی ابتدا باید کدصحت دریافت کنید. برای بررسی و آماده سازی مدارک ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن پشتیبانی (۶۶۴۶۹۷۲۰-۰۲۱) تماس بگیرید. همکاران ما مدارک شما را بررسی و به تکمیل آن‌ها کمک خواهند کرد و سپس در اسرع وقت ترجمه رسمی ایتالیایی آن‌ها انجام و به شما تحویل خواهد شد.

هزینه ترجمه رسمی مدارک به ایتالیایی چقدر است؟

در رسمی آنلاین ترجمه رسمی تمامی مدارک به ایتالیایی بر اساس نرخنامه مصوب اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه انجام می شود و هیچگونه هزینه اضافه ای دریافت نخواهد شد. شما می‌توانید پیش فاکتور خود را در سایت به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

آیا امکان اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه برای ترجمه رسمی ایتالیایی وجود دارد؟

بله، تمامی فرآیندهای مرتبط با ترجمه رسمی مدارک شامل اخذ تاییدات دادگستری و امورخارجه در رسمی آنلاین قابل انجام است.

برای ترجمه رسمی مدارک به زبان ایتالیایی دیر اقدام کرده ام و الان در محدودیت زمانی هستم. آیا می‌توانید بصورت فوری کار ترجمه مدارک را انجام دهید.

ما تمام تلاش ما خود را برای انجام سفارش شما در سریع ترین زمان خواهیم کرد و در صورتی که صف سفارشات ترجمه رسمی اجازه دهد حتما سعی میکنیم کار ترجمه مدارک شما را بصورت فوری به اتمام برسانیم.