وب سایت های مهم برای اپلای را بشناسید!

اگر به دنبال ادامه تحصیل و کارآموزی در کشورهای خارجی هستید بهتر است که روش‌های ارسال درخواست و نکاتی که برای اپلای کردن نیاز دارید و همچنین دانشگاه‌ها و رشته‌هایی که به راحتی می‌توان برای ادامه تحصیل از آنها درخواست کرد را بشناسید. در این یادداشت به معرفی وب سایت برای اپلای می‌پردازیم که برای اپلای کردن می‌توانید از آنها استفاده کنید.

مراکز معتبر اپلای را بیابید

فقط کافی است یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید، هزاران سایت و منبع وجود دارد که می‌توانید از آن طریق برای اپلای اقدام کنید، اما این که چه سایت‌هایی اطلاعات درست و مفید ارائه می دهند و یا می‌توان به اطلاعات آنها اعتماد کرد مسئله‌ای است که باید مورد توجه قرار گیرد.

برای این که بتوانید اطلاعات دقیق و به روزی داشته باشید باید سایت های بسیاری را مطالعه کنید. بنابراین شناخت سایت های مرتبط و معتبر در این زمینه می تواند راهگشای شما باشد.

ثبت سفارش ترجمه مدارک برای اپلای

برای درخواست اپلای و مهاجرت تحصیلی در هر کشور سایت‌های مرتبط با همان کشور را باید مطالعه کنید. این تنها راه دسترسی به اطلاعات درست و به روز است.

در بخش بعدی به معرفی برخی سایت‌های معتبر در این زمینه می‌پردازیم و شما را با این سایت‌ها آشنا می‌کنیم.

معرفی سایت‌های معتبر برای اپلای

در این سایت به معرفی چند سایت معتبر از کشورهای مختلف دنیا می‌پردازیم که برای دریافت اطلاعات می‌توانید به آنها مراجعه کنید و شرایط اپلای و ادامه تحصیل دانشگاهی در این کشورها را بدانید.

راهنمای ترجمه مدرک تحصیلی

Studyinaustralia

این سایت مربوط به ادامه تحصیل و شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های کشور استرالیا است، در این سایت اطلاعاتی در خصوص روش‌های دریافت اپلای، معرفی دانشگاه‌ها، شرایط دریافت بورسیه و کورس‌های آنلاین، شرایط دریافت خوابگاه و … ارائه شده است.

سایت DAAD

این سایت متعلق به کشور آلمان است، در آن تمام شرایط مربوط به پذیرش دانشجو و اخذ اپلای، شرایط تحصیل در دانشگاه ها و معرفی دانشگاه‌ها و شرایط بورسیه و همچنین شرایط همکاری با دانشگاه‌های این کشور در سایت DAAD ارائه شده است.

Scholars4dev

این سایت مربوط به معرفی دانشگاه و شرایط اخذ اپلای و پذیرش در کشورهای در حال توسعه است. شما در این سایت می‌توانید اطلاعات مربوط به دانشگاه‌های کشورهای مختلف که در حال حاضر شرایط پذیرش دانشجو از خارج از کشور را دارند مطالعه کنید. اطلاعات دقیق و موثقی از شرایط پذیرش، رشته‌های ارائه شده، بورسیه ها و … در قالب مقالات مختلف در این سایت ارائه شده است.

فروم Thestudentroom.co.uk

در این سایت فروم های محلی برای انتشار اطلاعات و شرایط اپلای دانشجو توسط کاربران مختلف است. کاربر می‌تواند تمام سوالاتی که به دنبال یافتن جوابی برای آنها است در این فروم قرار داده و از دیگر کاربران در این زمینه راهنمایی بخواهد. مطمئنا استفاده از این سایت و اخباری که در آن قرار داده می‌شود با توجه به کاربر بودن نیازمند صبر و حوصله فراوان است ضمن این که باید امیدوار باشید که بتوانید پاسخ سوالات خود را به راحتی کسب کنید.

این فروم حدود 1.8 میلیون نفر عضو دارد و تالارهای گفتگو در آن با موضوعات مختلفی وجود دارد اما با توجه به این که طبقه‌بندی و دسته بندی‌های  مناسبی در آن صورت گرفته است به راحتی می‌توانید به تالارهای مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

europass-info.de

در این سایت که سرویس رایگان به کاربران ارائه میکند شما می‌توانید اطلاعات مورد اطمینانی در خصوص دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و شرایط اخذ دانشجو و اپلای در آنها به دست آورید.

Topuniversities

در این وبسایت نیز اطلاعات بسیار دقیق و کاملی در مورد دانشگاه‌های برتر دنیا و همچنین برنامه‌های اپلای و شرایط اخذ دانشجو در این دانشگاه‌ها  ارائه می‌کند، این منبع یکی از بهترین منابع اطلاعاتی برای کسانی است که قصد دارند به ادامه تحصیل در خارج از کشور بپردازند. البته این سایت برای نمایش کامل اطلاعات هزینه‌هایی از کاربران به شکل دلار دریافت می‌کند با این حال در بخش بلاگ سایت می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را به صورت رایگان نیز دریافت کنید.

usnews

این سایت یک وبسایت امریکایی است که بخش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و … دارد و یکی از بخش‌های آن مربوط به اطلاعات بسیار مناسبی در خصوص اخذ پذیرش از دانشگاه‌های مطرح در دنیا است، در این بخش از وب سایت usnews دانشگاه‌های امریکا و سراسر دنیا رتبه‌بندی می‌شود که این رتبه بندی بر اساس رشته، کشور، قدمت و کیفیت تدریس در این دانشگاه‌ها است.

کلام آخر

برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند مطالعه منابع مهم و موثق اطلاعاتی مهمترین گام برای شناخت و تصمیم درست در این رابطه است، سایت‌هایی که معرفی کردیم از جمله بهترین سایت‌ها در ارائه اطلاعات در این زمینه محسوب می‌شوند، ضمن این که با جستجو در گوگل می‌توانید سایت‌های اطلاعاتی در این زمینه درهر کشور را یافته و اطلاعات مفید آنها را مطالعه کنید. این آشنایی به شما اجازه می‌دهد تا با توجه به شرایط و مدارکی دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.

نویسنده: محمدرضا برچسب‌ها:, , , , , , , , ,
ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر