روش های پذیرش تحصیلی از انگلستان

انگلستان دارای 76 دانشگاه برتر در QS World University Rankings® 2018 است که پنج دانشگاه آن امسال به این لیست اضافه شده‌اند. چهار دانشگاه انگلستان در 10 دانشگاه برتر جهانی قرار دارند ، در حالی که 24 دانشگاه دیگر به رتبه باورنکردنی رتبه بندی در بین 200 دانشگاه برتر دست یافته‌اند. شاید جای تعجب نیست که هر دو نیمه Oxbridge و چندین موسسه مستقر در لندن در 10 برتر انگلیس حضور دارند ، اما موارد بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد. برخی از این دانشگاه‌ها نیز در ردیف‌های پایین قرار دارند. با هم به بررسی این دانشگاه‌ها می‌پردازیم‌.

دانشگاه کمبریج

از سال گذشته هیچ تغییری در سطح بالا وجود ندارد ، دانشگاه کمبریج رتبه اول انگلستان را دارد. با این حال ، این دانشگاه یک رتبه در رتبه بندی دانشگاه های QS جهانی پایین آمده است تا اکنون رتبه پنجم جهان را در سال جاری را از آن خود کند. کمبریج در سال 1209 تاسیس شد و این دانشگاه را به یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان تبدیل کرده و در حال حاضر حدود 19000 دانشجو را آموزش می دهد.

لیست تعرفه ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در سال 1400

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد با کسب رتبه ششم در جهان ، قدیمی‌ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان است و دارای تولید دانش آموختگان بسیار موفق ، از جمله 27 نخست وزیر انگلیس ، 30 رهبر بین المللی ، 50 برنده جایزه نوبل و سایر چهره های برجسته مانند استیون هاوکینگ است.

UCL

UCL امسال همچنان در رده هفتم جهان قرار دارد و برای سه سال متوالی آن را به بالاترین رتبه دانشگاه لندن تبدیل می کند. UCL خود را دانشگاه جهانی لندن می نامد و این مطمئناً در تنوع دانشگاهی آن دیده می‌شود. بیش از 15500 نفر از 38،900 دانشجو خود از خارج از انگلستان هستند.

کالج امپریال لندن

امپریال کالج لندن با رسیدن به رتبه هشتم جهان در سال جاری ، چهارمین و آخرین دانشگاه انگلستان است که در 10 رتبه برتر جهانی ظاهر می‌شود. امپریال یک موسسه علمی است که بر توسعه فناوری‌ها و کاربردهای عملی آنها تمرکز دارد

کالج کینگ لندن

کالج کینگ لندن امسال با تقسیم موقعیت با دانشگاه ادینبورگ ، در رده 23 مشترک جهان قرار دارد. این دانشگاه که به دلیل تحصیلات و تحقیقات پزشکی مشهور است ، دانشکده پرستاری و مامایی Florence Nightingale در این دانشگاه است که  اولین دانشکده پرستاری جهان است.

پیش فاکتور ترجمه رسمی مدارک 

دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه ادینبورگ همچنان با بالاترین رتبه در دانشگاه اسکاتلند قرار دارد و امسال 23 مشترک در جهان و 5 مشترک در انگلستان است. اعتبار این دانشگاه در سال 1582 تاسیس شده است و دارای لقب “آتن شمال” است و به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر انگلیس برای تعالی تحقیق رتبه بندی شده است.

دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر با رتبه 34 در جهان در سال 2018 ، بزرگترین دانشگاه تک سایت انگلستان است که میزبان 39700 دانشجو از 160 کشور جهان است. منچستر که عضو دانشگاه معتبر راسل از دانشگاه های انگلستان است ، با 25 برنده جایزه نوبل ارتباط داشته است.

LSE

در لندن ، دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE) با دو پله صعود به رتبه 35 جهان در سال 2018 رسیده است. LSE در سال 1895 تاسیس شد ، در علوم اجتماعی متمرکز است و دارای دانشجویانی متنوع است ، با بیش از 7500 نفر از آن 10،880 دانشجو از خارج از کشور می آیند

دانشگاه بریستول

دانشگاه بریستول در سال 2018 در رتبه 44 جهان قرار دارد. این دانشگاه یکی دیگر از اعضای گروه راسل است و بزرگترین کارفرمای مستقل در شهر بریستول است. این دانشگاه در سال 1876 تاسیس شد و هم اکنون حدود 22300 دانشجو ثبت نام می کند

دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک با رتبه 57 در سال 2018 ، در واقع در حومه شهر کاونتری مستقر است و مرکز هنرهای وارویک ، بزرگترین در نوع خود در انگلستان خارج از لندن است.

رشته‌های برتر دانشگاه انگلستان

اکنون به بررسی برترین رشته‌هایی می‌پردازیم که بیشترین متقاضی را در انگلستان دارد.

پرستاری

پرستاری مطالعه اصول و فنون ارزیابی ، مدیریت ، معالجه و نظارت بر بیماران است. چهار حوزه اصلی پرستاری در NHS بزرگسالان ، کودکان ، سلامت روان و ناتوانی در یادگیری هستند.

جای تعجب نیست که چرا این محبوب‌ترین موضوع برای تحصیل در انگلستان است. علیرغم اینکه یک شغل پر فشار است ، پرستاران میزان رضایت شغلی بسیار بالایی را گزارش می کنند – به دلیل تعداد افراد زیادی که با دادن زندگی  دوباره هر روز به بهبود آنها کمک می کند.

روانشناسی

روانشناسی مطالعه ذهن انسان است. روانشناسان سعی می کنند دلیل رفتار افراد را به روشی خاص مشخص کنند و افراد معروف در این زمینه عبارتند از فروید ، یونگ و پاولوف.

با وجود فقدان اطمینان شغلی پس از تحصیل، روانشناسی همچنان یکی از رشته‌های محبوب برای مطالعه است. بسیاری از فارغ التحصیلان به عنوان روانشناس ، درمانگر و مددکار اجتماعی با افراد دیگر کار می کنند. بسیاری دیگر وارد دانشگاه ، تحقیق و آموزش می شوند.

حقوق

قانون مطالعه‌ای است که در زمینه قانونی سازی و اجرای عدالت برای مجرمان و قربانیان تخصص دارد.

این رشته می‌تواند مهارتهای لازم برای تمرین در وکالت را برای شما فراهم کند. مهارت‌های قابل انتقال شامل تحقیق ، تفسیر و توضیح موضوعات پیچیده ، تفکر تحلیلی و حل مسئله عملی ، ارتباط شفاهی خوب ، مذاکره ، کار گروهی ، توجه به جزئیات و توانایی تهیه پیش نویس اسناد رسمی است.

علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر مطالعه فناوری اطلاعات است.

با استفاده از این علم  ، شما می‌توانید در تئوری و طراحی سیستم‌های محاسباتی تخصص داشته باشید – منطقه ای که امروز بر دنیای مدرن ما تسلط دارد. این  رشته، بیشتر میان رشته‌ای بین ریاضی و خلاقیت است ، دانش آموزان در نقش‌هایی مانند مشاوران ، مدیران ، برنامه نویسان ، تحلیلگران و توسعه دهندگان شرکت می کنند

مطالعات طراحی

مطالعات طراحی با در نظر گرفتن فناوری و تجارت و همچنین ظاهر و تفکر هنری فعلی فعالیت می‌کند. تمرکز طراحی بر روی اشیا است. در  این دوره‌ها اغلب  از رایانه به عنوان ابزار طراحی استفاده می‌شود.

دانش آموزان این حوزه می‌توانند در صنایع مختلفی از جمله مد ، انیمیشن ، بازی های رایانه ای ، تئاتر ، منسوجات و تصویرگری کار کنند.

پزشکی پیش بالینی

پزشکی پیش بالینی ، دانش حرفه‌ای در زمینه پیشگیری ، تشخیص ، تسکین یا بهبود بیماری در انسان است. این شامل مسائلی  مانند آناتومی ، فیزیولوژی ، داروسازی و تغذیه است که همه آنها می‌توانند به تنهایی خاص باشند.

دوره ها بسیار حرفه ای هستند و به شما مهارت‌های تخصصی می‌دهند تا به زودی پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک متخصص بهداشت و درمان کار کنید.

تربیت بدنی

رشته تربیت بدنی به دلیل افزایش علاقه و سرمایه گذاری در این حوزه به سرعت در حال رشد است. به همین دلیل ، دوره‌های تحصیلی موجود متنوع است. چندین گزینه تخصصی در زمینه هایی مانند ورزش درمانی ، پزشکی ورزشی ، روزنامه نگاری ورزشی و ورزش های چرخ دار پیدا خواهید کرد.

این رشته‌ای ایده آل برای پایین آمدن علاقه مندان به ورزش است و درها را به مسیرهای مختلف شغلی از مربیگری تا دولت ورزشی باز می کند.

مطالعات مدیریتی

دوره‌های مطالعات مدیریت اغلب شامل زمینه‌های تجاری ، مهمان داری، گردشگری ، زمین و املاک است.

دوره‌های تحصیلی در این زمینه شما را برای فعالیت در اکثر بخشهای حرفه‌ای آماده می‌کند. زیرا مهارت‌های مدیریتی بسیار قابل انتقال و به طور گسترده‌ای قابل استفاده است. از سازمان تجارت تا مدیریت منابع انسانی ، خواهید آموخت که چگونه یک محل کار را کارآمد و موثر بسازید.

 

0 دیدگاه برای روش های پذیرش تحصیلی از انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید