دارالترجمه رسمی روسی

آدرس: تهران، پونک، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، نبش خیابان دربندی، پلاک ۴۹۱، جنب مسکن آریانا

  • ترجمه فوری
  • اخذ تاییدات
  • خدمات غیرحضوری

اگر به دنبال یک دارالترجمه روسی برای ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و یا اسناد رسمی خود هستید، پس از اطمینان از این‌ که باید اسناد و مدارک خود را به زبان روسی ترجمه رسمی نمایید، ممکن است این پرسش برای شما پیش بیاد که چطور یک دارالترجمه روسی خوب، با قیمت مناسب که در بهترین بازه زمانی سفارش من را انجام دهد، پیدا کنم؟ پاسخ به این سوال در گرفتاری‌های فرآیند اپلای یا سفر و ترافیک این روزها اهمیت بیشتری دارد. برای همین ما با پیشنهاد معتبرترین دارالترجمه های رسمی شهرتان، کل فرآیند پیدا کردن دارالترجمه مورد نظرتان را ساده کرده‌ایم. وب سایت رسمی آنلاین با معرفی بهترین و سریعترین دارالترجمه های رسمی روسی شهر مورد نظر شما، این امکان را برای شما فراهم میکند تا با دفتر ترجمه رسمی مورد نظر خود از طریق تلفن یا بصورت آنلاین ارتباط بگیرید و سفارش ترجمه خود را در زمان مطلوب هماهنگ نموده و از کد تخفیف دفاتر پیشنهادی ما بهره‌مند شوید.

برای ثبت سفارش و پیدا کردن دفتر دارالترجمه روسی مناسب خود می توانید از گزینه زیر استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط :

ترجمه شناسنامهترجمه دانشنامهترجمه قراردادترجمه رسمی فوری

دارالترجمه روسی

کشور روسیه با توجه به سخت گیر نبودن برای ارائه ویزا به ایرانیان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان مثال ویزا توریستی این کشور را می توان از طریق آژانس های مسافرتی دریافت کرد و هزینه بسیار بالا و مراحل پیچیده ای ندارد. همچنین دانشگاه های این کشور برای دانشجویان بین المللی، بورسیه تحصیلی در رشته های پرکاربردی نظیر فناوری اطلاعات، روانشناسی، اقتصاد، فیزیک و … ارائه می دهد و با توجه به رتبه های دانشگاه ها در مقطع جهانی قطعا مکان مناسبی برای ادامه تحصیل می تواند باشد. دانشگاه هایی نظیر دانشگاه دولتی مسکو (университет имени М. В. Ломоносова) با رتبه جهانی بسیار بالای ۷۴، دانشگاه دولتی سن پترزبورگ (Санкт-Петербургский государственный университет) با رتبه جهانی ۲۲۵، دانشگاه نووسیبیرسک (Новосибирский государственный университет) با رتبه ۲۲۸ جهانی جزو دانشگاه های برتر این کشور هستند که بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین اللملی ارائه می دهند. برای دریافت بورسیه و یا ویزا این کشور مدارک خود را باید به روسی ترجمه و به سفارت ارائه دهید. دفاتر دارالترجمه روسی معرفی شده در رسمی آنلاین با همکاری مترجمین روسی با سابقه و دارای مجوز رسمی از قوه قضاییه تمامی مدارک تحصیلی و رسمی را در کوتاه ترین زمان ترجمه می کنند و درب منزل تحویل می دهند.

هزینه ترجمه مدارک به روسی

تعرفه ترجمه مدارک به زبان روسی توسط اداره کل مترجمان رسمی کشور تنظیم و تعیین می شود و در تمام دفاتر ترجمه رسمی یکسان می باشد. این نرخنامه را می توانید در اینجا مشاهده فرمایید همچنین برای اطلاع از تعرفه ترجمه رسمی نیز می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید.

تایید مدارک سفارت روسیه

برای دریافت مهر تایید سفارت برای مدارک ترجمه شده، به مانند سفارت اغلب کشور ها، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه الزامی می باشد. پس از اتمام فرآیند ترجمه در صورت درخواست کاربر دارالترجمه روسی رسمی آنلاین مهر تایید این دو وزارت خانه و همچنین سفارت را نیز برای شما دریافت می کند. سفارت روسیه برای تایید مدارک ترجمه شده از فارسی به روسی ۳۵ دلار و برای مدارک ترجمه شده از روسی به فارسی ۴۹ دلار دریافت می کند.

اطلاعات سفارت روسیه

آدرس سفارت روسیه : تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۳۹

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۷۰۱۱۶۱

آدرس ایمیل : rusembiran@gmail.com

آدرس سرکنسولگری روسیه در اصفهان : اصفهان، خیابان چهارباغ پائین، خیابان مسجد سفره چی، خیابان تلفنخانه، پلاک ۱۱

تلفن تماس : ۰۳۱۱۲۲۰۰۸۰۴

آدرس ایمیل : ruscons-esf@chavoosh.com

آدرس سرکنسولگری روسیه در رشت : رشت، پاسداران، پلاک ۸۲

تلفن تماس : ۰۱۳۱۳۲۲۸۴۳۰

آدرس ایمیل : konsulresht@mail.com

آدرس وب سایت : Iran.mid.ru