دارالترجمه رسمی پارسین

دارالترجمه رسمی پارسین

دفتر ترجمه رسمی 966

دارالترجمه رسمی پارسین

4/9
(13 نظر)

«دارالترجمه رسمی پارسین» واقع در منطقه پونک تهران (بزرگراه اشرفی اصفهانی) با پشتوانه سال‌ها تجربه در زمینه ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی، مهاجرتی، تجاری، قراردادها و انواع اسناد مرتبط با فعالیت‌های حقوقی آماده ارائه خدمات با کیفیت و سریع ترجمه رسمی به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، عربی، روسی، اسپانیایی، ترکی آذری و ناتی استرالیا می باشد. این خدمات نه فقط برای ساکنین شهر تهران، بلکه برای تمامی شهرهای کشور به سادگی از طریق ثبت سفارش غیرحضوری فراهم شده است و شما می‌توانید با خیالی راحت سفارش ترجمه رسمی خود را ثبت نمایید و پس از مشاهده قیمت و هماهنگی برای آماده‌سازی مدارک به سادگی مدارک را ارسال و در سریع‌ترین زمان ترجمه رسمی مدارک خود را تحویل بگیرید.

  • ترجمه فوری
  • سفارش غیر حضوری و آنلاین
  • پیک معتمد
  • تاییدات دادگستری، خارجه

دارالترجمه رسمی پارسین

دارالترجمه رسمی پارسین

  • ترجمه رسمی اسناد و مدارک: کلیه افراد حقیقی و حقوقی که دارای روابط با کشورهای خارجی تحت هر عنوان (روابط تجاری، تحصیلی و …) هستند، برای اثبات و ارایه مدارک خود نیازمند ترجمه اسناد شناسایی، تحصیلی و مالی توسط مترجمین رسمی قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران هستند. دارالترجمه پارسین با بالاترین دقت و کیفیت آماده انجام ترجمه انواع اسناد رسمی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به زبان های مختلف دنیا از جمله انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، عربی، روسی، اسپانیایی، ترکی آذری و ناتی استرالیا است.
  • ترجمه غیر رسمی و تخصصی: دارالترجمه رسمی پارسین براساس سرعت در سفارش ترجمه و انجام ترجمه توسط کارشناسان، متخصصان و مترجمان رشته ‌های مختلف بنا نهاده شده است. بر همین اساس، متون تخصصی به کارشناسان و مترجمان مرتبط با متن مورد نظر شما سپرده می شود تا کمترین اشکال در ترجمه به وجود آید. مترجمان این موسسه با تجربه کافی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با بهترین برگردان ممکن از متن روبرو شوید. شاید سریعترین نباشیم ولی دقت و کیفیت را تضمین می کنیم. ترجمه متون حقوقی، خبری، جهانگردی، تجاری، پزشکی، فنی و مهندسی، تبلیغات و بازرگانی، علوم پایه، ترجمه فیلم و ترجمه همزمان بخشی از خدمات دارالترجمه رسمی پارسین می‌باشد.

سوالات متداول در مورد دارالترجمه پارسین

آیا خدمات دارالترجمه رسمی پارسین فقط برای ساکنین تهران است؟

خیر، شما از هر کجای تهران و یا کشور نیاز به خدمات ترجمه رسمی انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، عربی، روسی، اسپانیایی، ترکی آذری و ناتی استرالیا داشته باشید می‌توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین سفارش خود را برای دارالترجمه پارسین ثبت نمایید.

اگر برای ترجمه مدارک عجله داشته باشیم آیا می‌توانیم خدمات ترجمه رسمی فوری دریافت کنیم؟

بله، دارالترجمه پارسین در صورت نیاز شما می‌تواند کار ترجمه را با سرعتی بیشتر انجام دهد تا بتوانید مدارک را برای ارائه به سفارت یا اپلای پیش از ددلاین آماده تحویل بگیرید.

0 دیدگاه برای دارالترجمه رسمی پارسین

دیدگاهتان را بنویسید