دارالترجمه رسمی اسپانیایی

آدرس: تهران، پونک، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، نبش خیابان دربندی، پلاک ۴۹۱، جنب مسکن آریانا

  • ترجمه فوری
  • اخذ تاییدات
  • خدمات غیرحضوری

وب سایت رسمی آنلاین برای شما متقاضیان ترجمه رسمی در سراسر کشور، این امکان را فراهم نموده است تا به سادگی و با انتخاب شهر محل سکونت خود و زبان مورد نظرتان جهت ترجمه رسمی مدارک خود، بتوانید دارالترجمه های رسمی شهر خود و دیگر شهرهای کشور را که امکان ترجمه مدارکتان به زبان مورد نظر شما دارند را مشاهده نموده و با استفاده از امکانات آنلاین و بدون مراجعه حضوری به دارالترجمه مورد نظر خود، سفارشتان را انجام دهید. با استفاده از این امکانات از جمله ارتباط آنلاین از طریق واتس اپ با پشتیبانی دارالترجمه و ثبت سفارش آنلاین به راحتی می توانید از زمان و هزینه سفارش خود توسط دارالترجمه های مختلف مطلع شده و انتخاب بهتری در دارالترجمه مورد نظر خود داشته باشید.

دارالترجمه اسپانیایی

تحصیل در کشور اسپانیا هدف بسیاری از دانشجویان ایرانیست و سالانه بسیاری برای دریافت پذیرش از این دانشگاه ها تلاش می کنند. دانشگاه های این کشور در مقطع جهانی دارای رتبه قابل قبولی هستند که از برترین آن ها می توان به دانشگاه هایی همچون دانشگاه بارسلونا (Universitat de Barcelona) تاسیس شده در سال ۱۴۵۰ میلادی و دارای رتبه ۱۸۳ جهانی، دانشگاه مستقل مادرید (Universidad Autónoma de Madrid)  تاسیس شده در سال ۱۹۶۸ میلادی و دارای رتبه ۲۰۰ جهانی، دانشگاه کمپلوتنسه مادرید (Complutense University of Madrid) تاسیس شده در سال ۱۲۹۳ میلادی و دارای رتبه ۲۰۶ جهانی که جزو سه دانشگاه برتر اسپانیا هستند اشاره کرده، می توانند مقصد خوبی برای ادامه تحصیل برای ایرانیان باشد. زبان تمام این دانشگاه ها زبان اسپانیایی بوده و برای دریافت پذیرش باید فرآیند ترجمه مدارک به اسپانیایی را انجام داده باشید. شما میتوانید در باکس سرچ رسمی آنلاین، زبان اسپانیایی را انتخاب کرده دارالترجمه های اسپانیایی که تمامی خدمات ترجمه رسمی از فارسی به اسپانیایی را بصورت غیر حضوری و آنلاین برای ساکنین تهران و دیگر استاد های کشور ارائه می دهند را مشاهده کنید و به صورت آنلاین ثبت سفارش انجام دهید.

هزینه ترجمه مدارک به اسپانیایی

اداره مترجمان رسمی کشور وظیفه تعیین تعرفه ترجمه رسمی تمامی اسناد و مدارک به تمامی زبان ها را بر عهده دارد. این اداره سالانه با عنوان نرخنامه ترجمه رسمی، هزینه ترجمه را به تمامی دارالترجمه های تحت نظر و دارای شماره و مجوز قوه قضاییه ابلاغ می کند. در این نرخنامه تعرفه ترجمه به دو زبان انگلیسی و غیره که شامل تعرفه تمامی زبان های غیره انگلیسی می باشد آمده است. دارالترجمه های اسپانیایی در رسمی آنلاین نیز همانند دیگر دارالترجمه های رسمی هزینه های دریافتی خود را طبق این نرخانامه تنظیم کرده است. البته لازم به ذکر است که خدمات ترجمه رسمی فوری، دریافت تاییدات دادگستری و … در نرخنامه شامل نشده اند. برای اطلاع از تعرفه تمامی خدمات رسمی آنلاین می توانید از بخش قیمت دارالترجمه دیدن فرمایید.

تایید مدارک توسط سفارت اسپانیا

درصورتی که مدارکتان را باید به تایید سفارت این کشور برسانید، لازم است ابتدا مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه را برای مدارک خود دریافت کرده باشید. رسمی آنلاین پس از اتمام ترجمه در صورت درخواست کاربر این تاییدات را دریافت کرده و درب منزل تحویل می دهد. پس از دریافت تاییدات لازم، شما می توانید با مراجعه به سفارت اسپانیا مهر تایید این کشور را برای مدارک خود دریافت کنید. سفارت برای تایید هر مدارک مبلغی معادل ۷ یورو دریافت می کند. البته دارالترجمه های در رسمی آنلاین در کنار تاییدات دادگستری در صورت درخواست تایید سفارت را نیز برای مدارک دریافت می کند. شما میتوانید برای خدمات تاییدیه سفارت، با شماره تماس‌های دارالترجمه های رسمی آنلاین تماس بگیرید.

اطلاعات سفارات اسپانیا

آدرس : دروس، بلوار شهرزاد، خ کماسایی، کوچه اول شرقی، شماره ۱۰

تلفن : ۲۲۵۶۸۶۸۱

آدرس ایمیل : info@spainvisa-iran.com

آدرس سایت : www.spainvisa-iran.com