دارالترجمه آلمانی در تهران

برای تحصیل و یا دریافت اقامت کشور آلمان و هر کدام از کشور های آلمانی زبان(سوئیس، اتریش، بلژیک و …)، برای ترجمه مدارک به زبان آلمانی باید اقدام کرد. در تهران، دارالترجمه آلمانی و مترجمین آن نسبت به انگلیسی بسیار کمتر است. بنابراین پیدا کردن دارالترجمه ای با کیفیت و قابلیت انجام فرآیند ترجمه در زمان مناسب در تهران، با در نظر گرفتن پراکندگی در سطح شهر و ترافیک، زمان بر است. از همین رو، دارالترجمه رسمی آنلاین با ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین و پیک رایگان برای سراسر تهران جهت دریافت و تحویل مدارک و اسناد شما، این مشکل را برطرف کرده است. برای ثبت سفارش ترجمه رسمی خود در دارالترجمه رسمی آلمانی و بهره مندی از خدمات ویژه رسمی آنلاین از طریق لینک استفاده نمایید

 

ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط 

دارالترجمه انگلیسیترجمه مدارک تحصیلیترجمه شناسنامه 

زمان انجام فرآیند ترجمه در دارالترجمه آلمانی

مدت زمان انجام ترجمه و دریافت مدارک از دارالترجمه، بستگی به نوع مدرک یا سند، تعداد آنها و زبان ترجمه است. همانطور در ابتدا متن گفته شد، تعداد مترجمان آلمانی بسیار کمتر از زبان انگلیسی است. که باعث طولانی تر شدن ترجمه آلمانی می شود. این فرآیند می تواند بین ۴ الی ۱۴ روز زمان ببرد، اما رسمی آنلاین با همکاری مترجمان با سابقه آلمانی و ارائه خدمات غیر حضوری، این مدت را کوتاه تر کرده است. اما در صورتی که نیاز به دریافت ترجمه مدارک در زمان کوتاه تری دارید، دارالترجمه رسمی آنلاین با ارائه خدمات ترجمه رسمی فوری، ترجمه مدارک به زبان آلمانی را در ۱ الی ۲ روز انجام داده و تحویل شما می دهد.

 

 

هزینه ترجمه مدارک به آلمانی

هرساله نرخنامه ترجمه رسمی توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان به دارالترجمه آلمانی ابلاغ می شود که تعرفه ترجمه مدارک به زبان آلمانی در آن اعلام می شود. رسمی آنلاین، به عنوان یک دفتر ترجمه رسمی تمامی هزینه های ترجمه رسمی خود را بر اساس این نرخنامه تنظیم کرده که در بخش هزینه ترجمه مدارک موجود است.

هزینه ترجمه تعدادی از مدارک و اسناد پرکاربرد به آلمانی

 شناسنامه ۳۲۰،۰۰۰ ریال

کارت ملی ۲۵۰،۰۰۰ ریال

ریز نمرات دانشگاهی ۲۲۰،۰۰۰ ریال

دانشنامه دانشگاهی ۵۵۰،۰۰۰ ریال

لازم به ذکر است که خدماتی همچون دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه و دریافت تایید سفارت برای ترجمه مدارک در صورت نیاز توسط رسمی آنلاین ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات رسمی آنلاین و هزینه آن، می توانید از طریق چت آنلاین و یا شماره تلفن های زیر با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه

ترجمه رسمی مدارک به معنای، ترجمه مدارک و اسناد مختلف (که اصالت آن ها پیش از ترجمه ثابت شده است) بر روی سربرگ قوه قضاییه همراه با مهر و امضا مترجم رسمی مورد تایید قوه قضاییه می باشد. در بسیاری از موارد ترجمه رسمی مدارک و اسناد در همین مرحله به پایان می رسد؛ اما در برخی موارد ترجمه رسمی مدارک و اسناد به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه هم نیاز دارند که البته این موارد بنا به درخواست ارگان مقصد (دانشگاه، سفارت و ….) و بنابر قوانین و ضوابط آن ها صورت می گیرد و الزامی نمی باشد.

 

اطلاعات سفارت آلمان در تهران (Bundesrepublik Deutschland) 

آدرس : تهران- خیابان فردوسی پلاک ۳۲۴-۳۲۰

کد پستی: ۱۱۴۴۶۴۳۴۱۶

تلفن تماس : ۰۲۱-۳۹۹۹۰۰۰۰

وبسایت : www.teheran.diplo.de

پرسش های متداول

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر