دارالترجمه آلمانی: ترجمه رسمی مدارک به آلمانی در تهران و شهرستان‌ها

اگر قصد دارید در کشورهای آلمانی زبان ادامه تحصیل دهید و یا مهاجرت کاری و … در برنامه شماست حتما می‌دانید که باید مدارک‌تان را به زبان آلمانی ترجمه رسمی کنید. کشورهایی نظیر آلمان، اتریش، بلژیک، سوئیس و … از شما تنها اسنادی را می‌پذیرند که در یک دارالترجمه آلمانی ترجمه شده و تاییدات لازم را داشته باشند. اگر چه پیدا کردن یک دارالترجمه رسمی آلمانی که مورد تایید سفارت آلمان (یا اتریش و …) باشد و بدون غلط و همچنین مطابق نرخ‌نامه رسمی ترجمه کند کار آسانی نیست، رسمی‌آنلاین این کار را برای شما آسان کرده است و می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش ترجمه آلمانی» یا پیام در واتسپ در سریع‌ترین زمان ترجمه مدارک را به انجام رسانید.

ترجمه رسمی آلمانی: مورد تایید سفارت، فوری و آنلاین

ثبت سفارش و مشاهده پیش‌فاکتور

 

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

چرا ترجمه آلمانی مدارک را به دارالترجمه رسمی آنلاین بسپاریم؟

  • ترجمه رسمی مدارک مطابق استاندارد سفارت آلمان و اتریش
  • ارائه خدمات ترجمه رسمی آلمانی بر اساس نرخنامه مصوب اداره مترجمان رسمی و بدون هزینه اضافی
  • امکان سفارش غیرحضوری و آنلاین خدمات از تهران و تمامی شهرهای کشور
  • ترجمه رسمی مدارک در سریع‌ترین زمان (دارالترجمه آلمانی فوری) و مشاهده روند پیشرفت کار از طریق پنل کاربری
  • امکان اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه و تاییدات سفارت آلمان، اتریش و …

 

دارالترجمه رسمی آلمانی

ترجمه مدارک به آلمانی چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان انجام ترجمه و دریافت مدارک از دارالترجمه آلمانی، بستگی به نوع مدرک یا سند، تعداد آن‌ها و تاییدات مورد نیاز شما نظیر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه دارد. همانطور که گفته شد تعداد دارالترجمه‌های آلمانی مورد تایید سفارت آلمان، اتریش و بلژیک در سرتاسر کشور بسیار محدود است و این معمولا زمان ترجمه مدارک به آلمانی را طولانی‌تر می‌کند. اما رسمی‌آنلاین با امکان ترجمه بسیار سریع مدارک به زبان آلمانی را برای شما فراهم کرده است و دیگر نیازی نیست در شهر بگردید تا شاید دارالترجمه‌ای با هزینه گزاف بتواند مدارک را برای شما در زمان مناسب ترجمه کند. تنها کافی است سفارش ترجمه رسمی آلمانی خود را ثبت کنید و یا به همکاران واحد سفارشات رسمی‌آنلاین پیام دهید، ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت و پس از بررسی مدارک شما زمان تحویل را بدون اینکه لازم باشد از منزل خارج شوید به شما اعلام می‌کنیم. به علاوه اگر به ترجمه آلمانی فوری نیاز داشته باشید هماهنگی‌ها برای این موضوع انجام می‌گیرد. در مواردی حتی ترجمه مدارک در یک روز نیز انجام شده است.

رسمی آنلاین با همکاری مترجمان رسمی با تجربه آلمانی به صورت آنلاین و تنها با ثبت آنلاین سفارش زمان تحویل ترجمه را به شما اعلام خواهد کرد و در صورت نیاز خدمات ترجمه فوری را برای شما فراهم می‌کند.

هزینه ترجمه مدارک به آلمانی چطور محاسبه می‌شود؟

هر سال نرخنامه ترجمه رسمی توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان به دارالترجمه‌های رسمی آلمانی ابلاغ می شود که هزینه دقیق ترجمه مدارک به زبان آلمانی در آن اعلام می‌‍شود. اگر چه برخی از دارالترجمه‌های آلمانی مبالغی چند برابر این نرخ‌نامه از شما طلب می‌کنند، اما در رسمی‌آنلاین می‌توانید مطمئن باشید که تمامی هزینه‌های ترجمه آلمانی شما بر اساس این نرخنامه ترجمه رسمی محاسبه می‌شود. همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاهده پیش‌فاکتور ترجمه رسمی خود به لینک زیر مراجعه نمایید و بر اساس مدارک مورد نیاز قیمت ترجمه رسمی آلمانی را مشاهده نمایید.

 

مشاهده پیش‌فاکتور ترجمه رسمی آلمانی

 

اخذ تاییدات دادگستری، امور خارجه و سفارت آلمان

ترجمه رسمی مدارک به معنای، ترجمه مدارک و اسناد مختلف (که اصالت آن‌ها پیش از ترجمه ثابت شده است) بر روی سربرگ قوه قضاییه همراه با مهر و امضا مترجم رسمی مورد تایید قوه قضاییه می‌باشد. در بسیاری از موارد ترجمه رسمی مدارک و اسناد در همین مرحله به پایان می‌رسد؛ اما در برخی موارد ترجمه رسمی آلمانی مدارک و اسناد به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه هم نیاز دارند که البته این موارد بنا به درخواست ارگان مقصد (دانشگاه، سفارت و ….) و بنابر قوانین و ضوابط آن‌ها صورت می‌گیرد و الزامی نمی‌باشد. همچنین گاهی لازم است پس از اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه، تایید سفارت آلمان، اتریش و … نیز برای مدارک اخذ شود.
خدماتی همچون دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه و دریافت تایید سفارت آلمان و … نیز برای ترجمه مدارک در رسمی آنلاین قابل انجام است و شما می‌توانید با سفارش ترجمه خود به دارالترجمه آلمانی رسمی آنلاین تمامی این امور را بدون دردسر و در سریع‌ترین زمان به انجام رسانید. . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات رسمی آنلاین و هزینه آن، می‌توانید از طریق چت آنلاین و یا شماره تلفن‌های زیر با پشتیبان‌های در ارتباط باشد.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

اطلاعات سفارت آلمان در تهران (Bundesrepublik Deutschland) 

آدرس: تهران، خیابان فردوسی، پلاک ۳۲۴-۳۲۰ (مشاهده آدرس سفارت آلمان در نقشه گوگل)

تلفن تماس: ۰۲۱۳۹۹۹۰۰۰۰

وب‌سایت: www.teheran.diplo.de

 

اخذ تاییدات ترجمه آلمانی مدارک

چه مدارکی باید به آلمانی ترجمه رسمی شوند؟

این که چه مدارکی را لازم است به آلمانی ترجمه کنید کاملا بستگی به کاری دارد که می‌خواهید انجام دهید. به عنوان مثال برای اپلای در دانشگاه‌ها معمولا لازم است دانشنامه و ریزنمرات آخرین مقطع تحصیلی خود را (لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری) را به آلمانی ترجمه نمایید. همینطور برای مهاجرت نیز به ترجمه آلمانی مدارک شناسایی نظیر شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و … و حتی گاهی سند ملک و … نیز به آلمانی وجود دارد. برای اطلاع دقیق‌تر از مدارک به عنوان مثال برای اپلای بهتر است به سایت دانشگاهی که قصد اقدام برای آن دارید مراجعه کنید و لیست مدارک را مشاهده نمایید.

نوشته‌های مرتبط دیگر:

برای تایید مدارک خود در سفارت آلمان چه فرآیندهایی را باید طی کنیم؟
ترجمه مدارک تحصیلی

سوالات متداول درباره دارالترجمه آلمانی

برای ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی چه مدارکی لازم است؟

لازم است اصل مدارک به همراه پیش نیازهای ترجمه رسمی (مانند کدصحت برای ترجمه دانشنامه) را به همراه داشته باشید. همینطور توصیه می‌کنیم برای نگارش صحیح اسامی پاسپورت یا کپی آن را نیز با مدارک ارسال نمایید. برای اطلاع دقیق از پیش نیازهای ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی بهتر است قبل از مراجعه حضوری به دفتر یا ارسال مدارک با پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید تا از اتلاف وقت و تاخیر در شروع کار جلوگیری شود.

آیا می‌توان به صورت غیرحضوری سفارش ترجمه رسمی ارسال نمود؟

بله، کافی است در سایت سفارش ترجمه رسمی آلمانی خود را ثبت کنید (rasmionline.com) و همکاران ما سایر مراحل را با شما هماهنگ خواهند کرد.

هزینه ترجمه رسمی به زبان آلمانی چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه ترجمه رسمی بر اساس زبان انگلیسی و زبان‌های غیرانگلیسی محاسبه می‌شود. تعرفه ترجمه هر مدرک به زبان آلمانی نیز بر اساس تعرفه زبان‌های غیرانگلیسی در نرخ نامه اداره مترجمان رسمی مشخص شده است. شما می‌توانید در سایت با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش پیش فاکتور هزینه ترجمه رسمی خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

آیا این امکان وجود دارد که قبل از تکمیل ترجمه‌ها و اخذ تاییدات، پیش‌نویس ترجمه مدارک را بررسی کنم؟

بله، می توانید قبل از پرینت ترجمه ها بر روی سربرگ رسمی، به اصطلاح چک پرینت ترجمه ها را در قالب فایل ورد داشته باشید. کافی است با پشتیبانی هماهنگ کنید تا پیش نویس برای شما ارسال شود.

ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی به زبان آلمانی چقدر زمان می‌برد؟

زمان تحویل سفارشات ترجمه رسمی با توجه به صف سفارشات در حال انجام متغیر است اما ما میتوانیم بر اساس نیاز شما در سریع‌ترین زمان کاری ترجمه شما را تحویل دهیم.