دارالترجمه رسمی انگلیسی با خدمات آنلاین در تهران و شهرستان‌ها

اگر شما هم یکی از بسیار کسانی هستید که کشورهای انگلیسی‌ زبان مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و … را برای مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌ گذاری و تفریح برگزیده‌اند، می‌دانید که برای انجامِ فرآیندهایی مانند اپلای و همچنین اخذ ویزا به ترجمه رسمی انگیسی اسناد و مدارک خود نیاز خواهید داشت. همچنین اگر شما اسناد و مدارکی را به زبان انگلیسی داشته‌باشید مثلا مدرک یک دوره که در کشور انگلیس گذرانده‌اید و به معادل فارسی آن نیاز دارید باید آن را برای ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی به دارالترجمه رسمی بسپارید. اما پیدا کردن یک دارالترجمه رسمی انگلیسی خوب، با قیمت مناسب که در بهترین بازه زمانی سفارش شما را انجام دهد، در شلوغی کارهای بسیاری که باید انجام دهید و ترافیک و … چندان کار ساده‌ای هم نباشد. برای همین ما دفتر ترجمه را به خانه شما آورده‌ایم!

سامانه «رسمی آنلاین» با پیشنهاد بهترین دارالترجمه‌های رسمی انگلیسی و همچنین آمادگی پاسخگویی پرسش‌های شما درباره الزامات ترجمه رسمی و اسناد و مدارک قابل ترجمه، قیمت ترجمه رسمی انگلیسی و مدت زمان آن در همه روزهای هفته در خدمت شما است . از طریق رسمی آنلاین می‌توانید به سادگی سفارش ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک خود را ثبت نموده و هزینه ترجمه را به صورت آنلاین مشاهده کنید، اسناد و مدارک خود را با کیفیت و قیمت مناسب (مطابق تعرفه مصوب) انجام دهید، آن‌ها را از طریق خدمات پیک رایگان درب منزل دریافت کنید به علاوهپاسخ تمامی سوالات و ابهامات خود را در ۷ روز هفته از تیم پشتیبانی جویا شوید.

تلفن پشتیبانی و مشاوره خدمات ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ و ۶۶۹۷۶۸۵۲-۰۲۱

چه اسناد و مدارکی را برای ترجمه رسمی باید به دارالترجمه رسمی انگلیسی بسپاریم؟

هر سند و مدرک فارسی برای آن که در سفارت یا سازمانی در کشورهای انگلیسی زبان دارای اعتبار باشد و جنبه‌ی قانونی و حقوقی پیدا کند، مستلزم ترجمه رسمی و دریافت تاییدات قوه قضائیه و وزارت امور خارجه است. برای این کار لازم است آن‌ها را به یک دفتر ترجمه رسمی انگلیسی بسپارید. البته توجه داشته‌باشید که ارائه‌ی ترجمه با توجه به الزامات قانونی و حقوقی در همه شرایط یکسان نیست. مثلا زمانی که مکاتبات شما با یک استاد یا یک شرکت بیشتر جنبه معرفی دارد شاید به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود نیاز نداشته‌باشید ولی قطعا زمانی که وارد مکاتبات رسمی می‌شوید که جنبه حقوقی و قانونی دارد باید حتما نسبت به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان انگلیسی اقدام نمایید. برخی از این اسناد و مدارک عبارتند از:

  • مدارک شناسایی اعم از شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه، سند طلاق و ازدواج، سند ملک و یا خودرو و …
  • مدارک دانشگاهی اعم از ریزنمرات، دانشنامه، گواهی رتبه تحصیلی و …
  • اسناد و مدارک شرکتی و حقوقی اعم از اساسنامه، روزنامه رسمی، متون حقوقی شرکت ها و …

برخی از اسناد برای آن که امکان ترجمه رسمی پیدا کنند الزاماتی دارند. به عنوان نمونه برای آن که مترجم رسمی انگلیسی بتواند دانشنامه شما را که از یک دانشگاه دولتی اخذ شده ترجمه نماید لازم است که کد صحت آن از سامانه سجاد وزارت علوم اخذ شده باشد. برای اطلاع از قابل ترجمه بودن مدرک مورد نظر، می‌توانید از منوی چت سایت استفاده کنید یا از طریق شماره تلفن ۶۶۴۶۹۷۲۰-۰۲۱ و ۶۶۹۷۶۸۵۲ با همکاران ما تماس بگیرید.

تعرفه ترجمه رسمی مدارک به زبان انگلیسی

بهتر است بدانید که هزینه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی هر سال توسط نرخنامه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه به دارالترجمه‌ها ابلاغ می‌شود و آن‌ها موظف به تبعیت از آن هستند. تمامی قیمت‌ها در مجموعه رسمی آنلاین بر اساس نرخنامه مصوب است و برای هیچ یک از خدمات ارائه‌شده مانند مشاوره و پیک هزینه  بیشتری از مشتریان دریافت نمی گردد. مجموعه رسمی آنلاین بر اساس نرخنامه مصوب، امکانِ مشاهده تعرفه را به تفکیک نوع برای شما فراهم نموده‌است.

نمونه فاکتور ترجمه رسمی انگلیسی در سایت رسمی آنلاین

علاوه بر این شما پس از ثبت سفارش می‌توانید از فاکتور ترجمه رسمی خود را ایجاد نموده و هزینه سفارش خود را به تفکیک سند، رونوشت و مهر و امضای وزارت دادگستری و امور خارجه به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

مدت زمان انجام ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی

ترجمه رسمی اسناد و مدارک بسته به نوع و تعداد آن‌ها متفاوت می‌باشد؛ اما تمامِ تلاش ما در مجموعه رسمی آنلاین این است که با تخصیص بهینه سفارشات به بهترین مترجمان رسمی در کوتاه‌ترین زمان ممکن ترجمه رسمی شما را انجام دهیم. به طور معمول، از زمان ثبت سفارش تا انجامِ آن توسط دارالترجمه رسمی انگلیسی بین  ۲ تا ۵ روز کاری به طول می‌انجامد. البته اگر نیاز به دریافت مهر تایید وزارت دادگستری و یا امور خارجه نیز باشد، برای دریافت هرکدام تقریبا ۱ روز کاری زمان نیاز است. مجموعه رسمی آنلاین با ارائه پیک رایگان تلاش دارد تا پس از دریافت اسناد و مدارکتان و ترجمه آن‌ها توسط دارالترجمه رسمی انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن آن‌ها را درب منزل به شما تحویل دهد.

اگر به هر علتی به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان انگلیسی به صورت فوری نیاز دارید، رسمی آنلاین امکان ترجمه رسمی فوری را برای شما فراهم نموده‌است و شما می‌توانید با هماهنگی با پشتیبان‌های ما ترجمه رسمی فوری را سفارش دهید.

دریافت تایید سفارت کشور های انگلیسی زبان

لزوم دریافت مهر تایید سفارت با توجه به نوع مدرک و سفارت کشور مورد نظر متفاوت می‌باشد. پس از اطمینان از لزوم دریافت مهر تایید سفارت باید از پیش نیاز آن سفارت جهت تایید مدرکتان مطلع شوید. برای دریافت مهر تایید سفارت ها معمولا به یکی از دو مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه نیاز دارید. تعدادی از کشور ها هم هستند که سخت گیری بیشتری در این زمینه دارند، همانند سفارت استرالیا که تنها مدارکی را تایید میکند که توسط مترجمان داری مهر ناتی (NAATI) آنرا ترجمه کرده باشند.

برای اطلاعات بیشتر در باره ترجمه رسمی انگلیسی با مهر ناتی این مطلب را مطالعه فرمایید:

همه چیز راجع به ترجمه با مهر ناتی سفارت استرالیا

اطلاعات سفارت سه کشور انگلستان، کانادا، استرالیا

انگلستان

آدرس : خیابان فردوسی شماره ۱۹۸

تلفن تماس : ۰۲۱-۶۴۰۵۲۰۰۰

وبسایت : www.gov.uk

کانادا

کانادا در سال ۲۰۱۲ تمامی روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کرده و سفارت ایتالیا را حافظ منافع خود در ایران اعلام کرده. برای اپلای و دریافت ویزا کانادا باید به سفارت کانادا در ترکیه یا امارات مراجعه نمایید چرا که بصورت رسمی در وب سایت خود اعلام کرده سفارت خود در ترکیه وظیفه پاسخگویی به ایرانیان را بر عهده دارد. در سایت آمده است که:
«Consular assistance: There is no resident Canadian government office in Iran. The Embassy of Canada to Turkey in Ankara has consular responsibility for Iran».

وبسایت : www.travel.gc.ca

استرالیا

آدرس : تهران، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان بیست و سوم، پلاک ۲

تلفن تماس : ۰۲۱-۸۸۷۲۴۴۵۶

وبسایت : www.iran.embassy.gov.au

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه