ترجمه رسمی کارت ملی

کارت ملی در کنار شناسنامه جزو مدارک هویتی می باشد که برای دریافت وقت سفارت، دریافت اقامت و … ارائه آن ضروری می باشد. از همین جهت ترجمه کارت ملی به زبان کشور مقصد کاری است که باید در کنار ترجمه دیگر مدارک انجام دهید. دارالترجمه رسمی آنلاین، ترجمه رسمی تمامی مدارک هویتی را به زبان انگلیسی و سایر زبان های پر کاربرد، انجام می دهد. برای ثبت سفارش با استفاده از لینک زیر در سایت ثبت نام کرده و از خدمات آنلاین و غیر حضوری ترجمه رسمی ما بهره مند شوید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

ترجمه رسمی به انگلیسی ترجمه کارت پایان خدمت ترجمه رسمی فوری 

هزینه ترجمه کارت ملی

تعرفه ترجمه رسمی در تمام دارالترجمه های مورد تایید قوه قضاییه یکسان است. این تعرفه ها با عنوان نرخنامه ترجمه رسمی، هر سال توسط اداره مترجمان رسمی کشور تنظیم و اعلام می شود. البته این تنها هزینه ترجمه رسمی آن مدرک یا سند می باشد و تعیین کننده تعرفه خدمات یک دارالترجمه نمی باشد. به عنوان هزینه دریافت مهر تایید دادگستری و امور خارجه ارتباطی با این نرخنامه ندارد و جداگانه حساب می شود. برای اطلاع از تعرفه خدمات رسمی آنلاین از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید.

طبق نرخنامه سال ۱۳۹۹ هزینه ترجمه کارت ملی به انگلیسی ۲۰۰،۰۰۰ ریال و غیر انگلیسی ۲۵۰،۰۰۰ ریال می باشد.

ترجمه رسمی کارت ملی

همانطور که می دانید کارت ملی یکی از مدارک شخصی هر فردی به حساب می آید. از این رو برای دریافت ویزا کشور های دیگر، نیاز به ترجمه ی آن می باشد. به همین جهت، ترجمه ی کارت ملی به انگلیسی و دیگر زبان های دنیا، جزو ترجمه های رسمی به حساب می آید و این گونه از ترجمه رسمی باید از طریق دارالترجمه های رسمی در سراسر کشور انجام گردد. این امر بدان جهت جزئی از ترجمه های رسمی می باشد که از منظر حقوقی، درجه ی اعتباری بالایی برخوردار است. ترجمه شناسنامه نیز جزو مواردی است که عموماً و اصولاً در تمامی موقعیت های خارج از کشور اعم از تحصیلی، شغلی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

فرایند ترجمه کارت ملی به انگلیسی و دیگر زبان ها

رسمی آنلاین، تمامی مدارک شخصی هر فرد را جهت استفاده در هر مقصد، به صورت رسمی ترجمه می نماید. مخاطبین می توانند تنها از طریق ابتدا ثبت نام و سپس  سفارش در سایت رسمی آنلاین، تمامی مدارک و مکاتبات قانونی خود را به ما سپرده و در زمانی که خود آنها در تعیین آن دخیل هستند، آن ها را دریافت نمایند. ترجمه رسمی کارت ملی یکی از خدماتی است که رسمی آنلاین با تکیه بر قوانین نظارتی تعیین شده و اهداف مشتریان خود، انجام می دهد. از آنجایی که تمامی مدارک شخصی مشتریان از نظر قانونی بسیار معتبر و حیاتی می باشند، تحویل و دریافت آنها از طریق پیک ارسالی معتمد رسمی آنلاین، انجام خواهد شد و از این مورد مشتریان عزیز هیچ گونه نگرانی نخواهند داشت.