ترجمه رسمی دیپلم

ترجمه دیپلم

ارائه دیپلم و ریزنمرات دبیرستان برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج کشور بسیار مهم است. به همین علت انجام فرآیند ترجمه دیپلم در کنار ریزنمرات باید انجام شود. اما دیپلم و ریزنمرات دبیرستان برای اینکه قابلیت ترجمه رسمی توسط دارالترجمه را داشته باشند، باید تاییدیه تحصیلی آنها دریافت شده باشد. اگر تاییدیه تحصیلی خود را دریافت کرده اید و قصد ترجمه دارید می توانید با استفاده از گزینه زیر سفارش خود را در رسمی آنلاین ثبت کرده و از خدمات آنلاین و غیر حضوری ما بهره مند گردید.

ترجمه دیپلم

دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم

جهت دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم، ابتدا باید دیپلم دبیرستان و یا پیش دانشگاهی و ریز نمرات پس از پایان تحصیل دریافت شده باشد. سپس باید اقدام به دریافت کد دارالترجمه ای که قصد ترجمه مدارک را دارد شود. با حضور در یکی از دفاتر پیشخوان دولت به همراه مدارک ذکر شده و ارائه کد دارالترجمه درخواست دریافت تاییدیه تحصیلی مدارک دیپلم داده می شود. این درخواست پس از ثبت در پورتال پیشخوان دولت، برای اداره آموزش و پرورش ناحیه ارسال خواهد شد. در صورت تایید، تاییدیه تحصیلی برای دارالترجمه ای مقصد، ارسال شده و پس آن فرآیند ترجمه دیپلم آغاز می شود.

ترجمه ریز نمرات دبیرستان

برای ترجمه ریز نمرات دبیرستان، نیاز به مهر آموزشگاه صادر کننده ریزنمرات و همچنین اداره آموزش و پرورش منطقه می باشد. اگر نیاز به دریافت تاییدات وزارت دادگستری و امور خارجه است، بجای مهر تایید آموزش پرورش منطقه، مهر تایید اداره کل آموزش و پرورش استان لزومی است.

تعرفه ترجمه دیپلم و ریزنمرات دبیرستان

هزینه ترجمه دیپلم هر سال توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی کشور تنظیم شده و به دارالترجمه های رسمی کشور ابلاغ می شود. بنابراین هزینه ترجمه دیپلم و ریزنمرات دبیرستان در تمام دارالترجمه های رسمی یکسان می باشد. طبق آخرین نرخنامه اعلامی تعرفه ها به شرح زیر می باشد

هزینه ترجمه دیپلم به انگلیسی ۳۰۰،۰۰۰ ریال و غیر انگلیسی ۳۶۰،۰۰۰ ریال

هزینه ترجمه ریز نمرات دبیرستان به انگلیسی ۱۵۰،۰۰۰ ریال و غیر انگلیسی ۱۸۰،۰۰۰ ریال

برای اطلاع از تعرفه تمامی خدمات رسمی آنلاین از جمله اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه، اخذ تایید سفارت و … می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 91079720-021
گفتگو با مدیر