ترجمه رسمی دیپلم

ترجمه دیپلم

ارائه دیپلم و ریزنمرات دبیرستان برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج کشور بسیار مهم است. به همین علت انجام فرآیند ترجمه دیپلم در کنار ریزنمرات باید انجام شود. اما دیپلم و ریزنمرات دبیرستان برای اینکه قابلیت ترجمه رسمی توسط دارالترجمه را داشته باشند، باید تاییدیه تحصیلی آنها دریافت شده باشد. اگر تاییدیه تحصیلی خود را دریافت کرده اید و قصد ترجمه دارید می توانید با استفاده از گزینه زیر سفارش خود را در رسمی آنلاین ثبت کرده و از خدمات آنلاین و غیر حضوری ما بهره مند گردید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

ترجمه رسمی به انگلیسیترجمه مدارک تحصیلیترجمه رسمی فوری

ترجمه دیپلم

دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم

جهت دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم، پیش تر لازم بود با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت و ارائه کد دارالترجمه مورد نظر درخواست خود را مبنی بر دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترجمه رسمی دیپلم در کارتابل آموزش و پروش منطقه ثبت کنید. اما به دلیل همه گیری ویروس کرونا در طی یک اعلامیه جدید این روش به طور کامل تغییر کرد. از این پس برای دریافت تاییدیه، متقاضی باید با ثبت نام در سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش و پر کردن فرم های مربوطه کد رهگیری خود را دریافت کند. برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ترجمه رسمی دیپلم

ترجمه ریز نمرات دبیرستان

برای ترجمه ریز نمرات دبیرستان، نیاز به مهر آموزشگاه صادر کننده ریزنمرات و همچنین اداره آموزش و پرورش منطقه می باشد. اگر نیاز به دریافت تاییدات وزارت دادگستری و امور خارجه است، بجای مهر تایید آموزش پرورش منطقه، مهر تایید اداره کل آموزش و پرورش استان لزومی است.

تعرفه ترجمه دیپلم و ریزنمرات دبیرستان

هزینه ترجمه دیپلم هر سال توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی کشور تنظیم شده و به دارالترجمه های رسمی کشور ابلاغ می شود. بنابراین هزینه ترجمه دیپلم و ریزنمرات دبیرستان در تمام دارالترجمه های رسمی یکسان می باشد. طبق آخرین نرخنامه اعلامی تعرفه ها به شرح زیر می باشد

هزینه ترجمه دیپلم به انگلیسی ۳۰۰،۰۰۰ ریال و غیر انگلیسی ۳۶۰،۰۰۰ ریال

هزینه ترجمه ریز نمرات دبیرستان به انگلیسی ۱۵۰،۰۰۰ ریال و غیر انگلیسی ۱۸۰،۰۰۰ ریال

برای اطلاع از تعرفه تمامی خدمات رسمی آنلاین از جمله اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه، اخذ تایید سفارت و … می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر