دارالترجمه شبانه روزی

دارالترجمه شبانه روزی

در صورتی که قصد ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی، رسمی و یا هویتی خود را دارید و به دنبال یک دارالترجمه خوب در تهران هستید که بتواند هرگونه سفارش ترجمه رسمی را در طول شبانه روز و در هر کجای شهر بپذیرد ، اما با توجه به شلوغی سطح شهر و ویروس کرونا امکان خارج شدن از خانه را ندارید، دارالترجمه شبانه روزی رسمی آنلاین، با ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری امکان ثبت سفارس ترجمه رسمی اسناد و مدارک را در ۲۴ ساعت شبانه روز از هر کجای کشور را فراهم آورده است. همچنین با ارائه پیک رایگان مشتری را از خارج شدن از خانه و مراجعه به دارالترجمه بی نیاز کرده است.

برای ثبت سفارش خود و بهره مندی از خدمات رسمی آنلاین می توانید از گزینه زیر استفاده نمایید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

دارالترجمه شبانه روزی

دارالترجمه شبانه روزی در تهران

ساعات کاری دارالترجمه های رسمی معمولا از ۸ الی ۱۸ می باشد و تمامی سفارشات در این بازه زمانی دریافت می شود و جدای از آن باید به صورت حضوری به دارالترجمه رفته و مدارک خود را تحویل دهید. اما دارالترجمه شبانه روزی رسمی آنلاین با دارا بودن خدمات آنلاین، امکان ثبت سفارش ترجمه رسمی هرگونه سند و یا مدرک را به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و …. در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بدون نیاز به خارج شدن از منزل فراهم آورده است و پس از ثبت سفارش در اولین فرصت همکاران ما جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

دارالترجمه رسمی فوری شبانه روزی

همانطور که پیش تر گفتیم امکان ثبت سفارش ترجمه رسمی در ۲۴ ساعت شبانه روز در سامانه آنلاین خدمات رسمی آنلاین می باشد و در اولین فرصت پس از ثبت سفارش همکاران ما با شما جهت هماهنگی های بیشتر در زمینه سفارش تماس می گیرند. بسته به زبان ترجمه و تعداد و نوع مدرک و یا سند، مدت زمان ترجمه می تواند بین ۴ الی ۱۴ روز زمان ببرد که ممکن است برای افرادی بسیار طولانی باشد و نیاز به دریافت ترجمه مدارک خود در کوتاه ترین زمان داشته باشند. از همین رو دارالترجمه رسمی آنلاین خدمات ترجمه رسمی فوری شبانه روزی را جهت آن دسته از افرادی که نیاز فوری به ترجمه رسمی خود دارند ارائه می دهد.

تعرفه ترجمه فوری

هزینه ترجمه رسمی به صورت فوری برخلاف ترجمه معمولی در نرخنامه سالانه اداره کل اسناد و امور مترجمین نیست و خدمتی است که هر دارالترجمه به صورت جداگانه می تواند ارائه بدهد و تعرفه آن در هر دارالترجمه ای متفاوت می باشد. برای اطلاع از تعرفه کامل ترجمه فوری در دارالترجمه شبانه روزی رسمی آنلاین با همکاران ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر