دارالترجمه رسمی عربی

اگر شما هم یکی از بسیار اشخاصی هستید که برای گردش، زیارت، تحصیل و یا کار و تجارت به کشور های عربی مانند عربستان، عراق، امارات متحده عربی، قطر و عمان و سفر می‌کنند، برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک به یک دارالترجمه عربی نیاز پیدا خواهید کرد. هر چند یک ترجمه رسمی عربی خوب که مورد تایید سفارت کشورهای عرب زبان باشد الزامی است اما پیدا کردن یک دارالترجمه رسمی عربی که بتواند با کیفیت خوب و قیمت مناسب ترجمه رسمی مدارک و اسناد شما را در بازه زمانی قابل قبولی به دستتان برساند شاید چندان هم کار ساده‌ای نباشد.

دارالترجمه رسمی آنلاین با همکاری بهترین مترجمین رسمی عربی این امکان را فراهم کرده است تا ترجمه‌های رسمی تمامی اسناد و مدارک به زبان عربی با کیفیت عالی، در کوتاهترین زمان و مطابق تعرفه مصوب برای شما انجام پذیرد. به علاوه شما می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان برای پاسخ به هر گونه سوال درباره ترجمه رسمی بهره‌ مند شوید و همچنین پیک رایگان رسمی آنلاین آماده است تا در صورت تمایل، مدارک را از درب منزل شما دریافت و پس از انجام فرایند ترجمه توسط مترجم رسمی عربی، آن‌ها را بدون هیچ گونه هزینه اضافی به شما تحویل دهد.

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی عربی خود از طریق لینک زیر استفاده نمایید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

دارالترجمه انگلیسی دارالترجمه آلمانی دارالترجمه رسمی فرانسه هزینه ترجمه مدارک

مدارک قابل ترجمه توسط دارالترجمه عربی

تمامی اسناد و مدارکی که توسط نهادهای رسمی دولتی، آموزشی، اقتصادی و به ثبت رسیده باشند قابلیت ترجمه توسط دارالترجمه رسمی عربی را دارند. نمونه هایی از این نوع مدارک عبارتند از شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی، سند املاک و خودرو، سند ازدواج، مدارک دانشگاهی، قرار داد رسمی شرکت های دولتی و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید از طریق شماره تلفن های ۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲ با همکاران ما در تماس باشید.

تعرفه ترجمه رسمی عربی

تعرفه‌های ترجمه رسمی مدارک و اسناد هر سال از طرف اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه اعلام می‌شود و دارالترجمه‌ها موظف به تبعیت از نرخنامه اعلام شده می‌باشند. اگرچه بعضی از دارالترجمه‌ها برای خدماتی که ارائه می‌دهند، هزینه ای بیش از نرخنامه مصوب ترجمه رسمی عربی مطالبه می کنند، اما دارالترجمه رسمی آنلاین طبق آن عمل می کند و هیچ مبلغ را برای خدماتی مانند مشاوره، پشتیبانی و پیک از کاربران خود نمی‌گیرد.

ترجمه رسمی مدارک به زبان عربی چقدر زمان می‌برد؟

بسته به نوع مدرک و سند و تعداد آن‌ها متفاوت می‌باشد اما تمامِ تلاش ما در رسمی آنلاین انجامِ ترجمه رسمی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است که معمولا در بازه زمانی ۲ تا ۵ روزه انجام می‌شود. البته اگر نیاز به دریافت مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز باشد، برای دریافت هرکدام تقریبا ۱ روز کاری زمان نیاز است. رسمی آنلاین با ارائه پیک رایگان تلاش دارد تا پس از دریافت مدارکتان و ترجمه آن‌ها توسط دارالترجمه عربی در کوتاه ترین زمان ممکن آن‌ها را درب منزل به شما تحویل دهد. و یا می توانید در صورت نیاز با مراجعه حضوری مدارکان را تحویل دهید و یا تحویل بگیرید و لزما خدمات رسمی آنلاین تنها غیر حضوری نیست.

مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه

یک مدرک پس از ترجمه رسمی در دارالترجمه عربی و دریافت مهر مترجم رسمی عربی بر روی سربرگ، ارزش قانونی پیدا می‌کند و با عنوان ترجمه رسمی شناخته می‌شود و برای برخی از سفارتخانه های کشورهای عربی و دانشگاه ها معتبر است. اما بعضا سفارتخانه‌ و یا در مواردی دانشگاه‌ها، برای تایید مدارک نیاز به اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیز دارند. در این صورت، رسمی آنلاین با کمترین هزینه مهر تایید هر کدام از این وزارت‌خانه‌ها را برای مدارکتان دریافت می‌نماید و دیگر لازم نیست شما برای مهر تایید دادگستری و امور خارجه اقدام نمایید. 

تاییدیه سفارت کشورهای عربی

ضرورت دریافت تاییدیه سفارت برای ترجمه رسمی بسته به نوع مدرک و سفارت کشور مورد نظر متفاوت است. پس از اینکه از الزام اخذ تایید سفارت برای ترجمه مدرک خود اطمینان حاصل کردید، دارالترجمه رسمی آنلاین می‌تواند همه کارهای مربوط به دریافت تاییدیه سفارت کشورهای عربی را برای شما انجام دهد. از مهم‌ترین مواردی که برای تایید مدارک توسط سفارت هر کدام از کشورهای عربی مانند عمان، قطر، عراق، کویت، امارات و باید بدانید این است که پیش از اقدام برای تاییدیه سفارت، حتما باید تایید وزارت امور خارجه ایران و وزارت دادگستری را داشته باشید. همان‌طور که پیش‌تر گفته‌شد، مجموعه رسمی آنلاین می‌تواند پس از ترجمه مدارک شما توسط دارالترجمه عربی، مهر دادگستری و امور خارجه را بگیرد و همچنین در صورت نیاز می‌تواند کارهای مربوط به تاییدیه سفارت کشورهای عربی را نیز انجام دهد.

آدرس و هزینه تایید سفارت برخی از کشورهای عربی

سفارت عراق 

آدرس : میدان ولی عصر- جنب ‏وزارت بازرگانی- ‏پلاک ۱۱۶۴۰ (برای مشاهده آدرس سفارت عراق در نقشه گوگل کلیک کنید)

شماره فکس : ۸۸۹۳۸۸۷۷

تلفن تماس : ۸۸۹۳۸۸۶۶

سفارت قطر

آدرس : خیابان آفریقا، بلوار گل آذین، پلاک۴ (برای مشاهده آدرس سفارت قطر در نقشه گوگل کلیک کنید)

شماره فکس : ۲۲۰۵۸۴۷۸

تلفن تماس : ۲۲۰۵۱۲۵۵

هزینه تایید هر قطعه مدرک در مقطع لیسانس توسط سفارت قطر ۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. سفارت قطر برای تایید مدارکتان نیاز به مهر تایید هر دو وزارت خانه دادگستری و امور خارجه دارد.

سفارت عمان

آدرس : خیابان آفریقا، کوچه تندیس، پلاک ۱۲ (برای مشاهده آدرس سفارت عمان در نقشه گوگل کلیک کنید)

شماره فکس : ۲۲۰۴۴۶۷۲

تلفن تماس : ۲۲۰۵۶۸۳۲

سفارت امارات متحده عربی

آدرس : شهرک قدس، خیابان ایران زمین، تقاطع مهستان، شماره ۲ (برای مشاهده آدرس سفارت امارات در نقشه گوگل کلیک کنید)

شماره فکس : ۴۲۷۹۲۰۰۰

تلفن تماس : ۴۲۷۹۲۰۰۰

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر