دارالترجمه رسمی در رشت

در صورتی به دنبال دارالترجمه رسمی در رشت و یا دیگر شهر های استان گیلان هستید، رسمی آنلاین با همکاری بهترین مترجمین رسمی مجرب و با سابقه در تهران تمامی اسناد و مدارک رسمی و تحصیلی به اکثر زبان های پرکاربرد و نادر به مانند آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، روسی، ترکی استانبولی، چینی، ارمنی و … به صورت رسمی و فوری ترجمه می کند و در صورت درخواست مهر تایید دادگستری و امور خارجه و حتی سفارت را نیز برای مدارک ترجمه شده دریافت و تحویل می دهد. جهت ثبت سفارش خود در دارالترجمه رسمی رشت می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی زبان آلمانی در رشت

زبان آلمانی یکی از زبان های دشوار و بسیار مهم در حیطه ترجمه رسمی می باشد و تعداد دارالترجمه رسمی زبان آلمانی در رشت کم تر از دیگر زبان ها نظیر انگلیسی است. رسمی آنلاین با دارا بودن بهترین مترجمان رسمی آلمانی در تهران تمامی اسناد و مدارک را برای ساکنین شهر رشت و دیگر شهر های گیلان ترجمه کرده و تحویل می دهد.

دارالترجمه ایتالیایی رشت

ایتالیا با دارا بودن دانشگاه های درجه یک در مقطع جهانی و هزینه کم تحصیل، دانشجویان بسیاری از ایران را به سمت خود می کشد و به همین دلیل ترجمه رسمی ایتالیایی در ایران بسیار پرکاربرد می باشد و به مانند آلمانی تعداد مترجمان کمتری دارد. رسمی آنلاین تمامی خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک را برای تمام مناظق استان گیلان به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری ارائه می دهد.

دارالترجمه ترکی استانبولی در رشت

اگر قصد ترجمه رسمی ترکی استانبولی در رشت هستید و مترجم رسمی ترکی استانبولی در این شهر و یا استان گیلان پیدا نکردید، دفتر ترجمه رسمی آنلاین اسناد و مدارک رسمی و تحصیلی را با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ترجمه می کند.

دارالترجمه رسمی در لاهیجان

متاسفانه طبق اطلاعات وجود در وب سایت کانون مترجمان ایران، دارالترجمه رسمی در لاهیجان وجود ندارد و تمامی دارالترجمه رسمی در رشت مشغول به فعالیت هستند، رسمی آنلاین برای ساکنین عزیز این شهر و دیگر شهر های گیلان که دسترسی به دفتر ترجمه را ندارند، تمامی خدمات ترجمه رسمی و ترجمه رسمی فوری خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین به اکثر زبان های ارائه می دهد.

دارالترجمه رسمی رشت

دارالترجمه مهر رشت

شماره رسمی : ۵۳۹

آدرس : خیابان مطهری، سه راه حاجی آباد، ساختمان نگین، طبقه ۲

زبان رسمی : انگلیسی

دارالترجمه ایرانیان رشت

شماره رسمی : ۹۸

آدرس : بلوار معلم، رو به روی استانداری، پشت بانک ملی، ساختمان پرشین، طبقه ۳، واحد ۹

زبان رسمی انگلیسی

دفتر ترجمه رسمی شماره ۴۷۶

آدرس : رشت، میدان دفاع مقدس، بلوار ضیابری، رو به روی داروخانه هلال احمر، کوچه مجاهد، بن بست شصتی، ساختمان محمد، طبقه ۲، واحد ۲

زبان رسمی : روسی

دفتر ترجمه رسمی شماره ۳۷۷

آدرس : رشت، چهار راه میکائیل، رو به روی بانک مسکن، ساختمان سمیعی، طبقه اول

زبان رسمی : فرانسوی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر