دارالترجمه رسمی در بندرعباس

دارالترجمه رسمی آنلاین فعال در میدان انقلاب شهر تهران، خدمات ترجمه رسمی و ترجمه رسمی فوری به زبان های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی و … توسط مترجمان مجرب و متخصص قوه قضاییه بدون نیاز به مراجعه حضوری و آنلاین برای شهر بندرعباس و استان هرمزگان ارائه می دهد. پس از اتمام فرآیند ترجمه، مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه و حتی سفارت را نیز در صورت درخواست کاربر دریافت می کند. برای ثبت سفارش خود به صورت آنلاین در دارالترجمه رسمی بندرعباس از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در بندرعباس

براساس اعلام کانون مترجمان رسمی کشور، دارالترجمه رسمی ایتالیایی در بندرعباس و یا استان هرمزگان ثبت نشده است و ساکنین این استان برای ترجمه رسمی ایتالیایی مدارک خود باید به استان های مجاور مراجعه کنند. اما زبان ایتالیایی جزو زبان های پشتیبانی شده رسمی آنلاین می باشد و به صورت غیر حضوری برای ساکنین این استان ارائه می دهد. ترجمه رسمی و فوری هرگونه سند و یا مدرک قابل ترجمه به ایتالیایی توسط مترجمان رسمی و دارای مجوز قوه قضاییه کشور به صورت آنلاین برای ساکنین بندرعباس و استان هرمزگان در دسترس است.

دارالترجمه رسمی آلمانی در بندر عباس

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و رسمی به زبان آلمانی جزو خدمات ارائه شده غیر حضوری رسمی آنلاین در استان هرمزگان و شهر بندرعباس می باشد. همکاری با مترجمین متخصص رسمی زبان آلمانی این امکان را به رسمی آنلاین می دهد تا فرآیند ترجمه رسمی و یا فوری تمامی اسناد و مدارک با کیفیتی بالا در زمانی کوتاه انجام شود.

 دارالترجمه رسمی در قشم

به دلیل نبودن دارالترجمه رسمی در قشم، رسمی آنلاین تمامی خدماتی که پیش تر به آن اشاره شده را به همان شکل و بدون نیاز به مراجعه حضوری و کاملا آنلاین برای ساکنین عزیز جزیره قشم نیز ارائه می دهد. خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک رسمی یا تحصیلی به ۱۰ زبان روز دنیا نظیر انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، عربی و … دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه، دریافت مهر تایید سفارت، ترجمه رسمی فوری، ترجمه با مهر ناتی و … از جمله خدمات ارائه شده رسمی آنلاین به صورت غیر حضوری برای جزیره قشم می باشد.

دارالترجمه رسمی بندرعباس

شماره رسمی : ۹۶۸

آدرس : بندرعباس، بلوار رسالت شمالی، میدان صادقیه، طلع غربی ساختمان صادقیه، طبقه ۴

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۹۸۸

آدرس : بندر عباس، گلشهر جنوبی، خیابان فجر، خیابان عدالت ۲، پلاک ۹۲

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۸۸۷

آدرس : بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه ۹، ساختمان کوروش، طبقه ۳، واحد ۹

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۹۶۳

آدرس : بندرعباس، خیابان دانشگاه، ساختمان نیما، طبقه ۴، واحد ۹

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر