دارالترجمه رسمی در اردبیل

رسمی آنلاین به عنوان یکی از اولین ها در زمینه خدمات ترجمه رسمی غیر حضوری و آنلاین در تهران، خدمات خود را برای ساکنین استان اردبیل نیز ارائه می دهد. همکاری با مترجمین رسمی مجرب و با سابقه قوه قضاییه کشور و ترجمه به اکثر زبان های مهم و نایاب به مانند، انگلیسی، عربی، فرانسوی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، چینی، روسی و … همچنین دریافت تاییدات دادگستری و امورخارجه و حتی دریافت تایید سفارت نیز از دلایل محبوبیت رسمی آنلاین در پایتخت می باشد. اکنون نیز ساکنین گرامی شهر اردبیل و دیگر مناطق این استان می توانند برای بهره مندی از این خدمات و ثبت سفارش به صورت آنلاین در دارالترجمه رسمی اردبیل رسمی آنلاین از دکمه زیر اقدام فرمایند.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در اردبیل

زبان ایتالیایی یکی از زبان های پرکاربرد در زمینه ترجمه رسمی می باشد اما اکثر مترجمین این زبان در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند. دارالترجمه رسمی آنلاین با همکاری بهترین مترجمین رسمی زبان ایتالیایی تمامی خدمات ترجمه رسمی به این زبان را برای ساکنین استان اردبیل ارائه می دهد.

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی در اردبیل

اکثر دفاتر ترجمه رسمی در شهر اردبیل در زمینه زبان ترکی آذربایجانی فعالیت می کنند و زبان ترکی استانبولی که جزو زبان های مهم و پرکاربرد ترجمه رسمی هست در این شهر و یا حتی استان اردبیل نیز کم پیدا می شود. اما رسمی آنلاین تمامی خدمات ترجمه رسمی به ترکی استانبولی هرگونه سند و یا مدرک قابل ترجمه را به صورت غیر حضوری و آنلاین به ساکنین اردبیل ارائه می دهد.

دارالترجمه رسمی آلمانی در اردبیل

رسمی آنلاین به دلیل اهمیت و کاربرد بالا زبان آلمانی در ایران، تمامی خدمات ترجمه رسمی آلمانی خود را نیز به ساکنین اردبیل به صورت غیر حضوری ارائه می دهد. به دلیل همکاری با مترجمین رسمی آلمانی کارکشته و دارای مجوز قوه قضاییه تمامی اسناد و مدارک رسمی و تحصیلی را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین فرصت به صورت رسمی و بر روی سربرگ رسمی قوه قضاییه ترجمه می کنیم.

دارالترجمه رسمی اردبیل

دفتر ترجمه رسمی شماره ۱۰۰۶

آدرس : اردبیل، فلکه ججین، ابتدای خیابان لاله، روربه روی فروشگاه تسکو، طبقه دوم

زبان رسمی : ترکی آذربایجانی

دفتر ترجمه رسمی شماره ۱۰۲۱

آدرس : کمربندی دوم، اول شهرک رجائی، جنب بوستان نیایش، پلاک ۱

زبان رسمی : ترکی آذربایجانی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر