دارالترجمه رسمی در یاسوج

دارالترجمه رسمی یاسوج

رسمی آنلاین برای شهر یاسوج و باقی مناطق استان کهکیویر و بویر احمد خدمات ترجمه رسمی به ۱۰ زبان را بر بستر آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری ارائه می دهد. مدارک دریافت شده توسط بهترین مترجمان رسمی قوه قضاییه در تهران با کیفیت عالی به زبان مورد نظر ترجمه شده و البته در صورت درخواست، مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه و یا حتی سفارت نیز که همگی در تهران هستند، برای مدارک دریافت شده و به آدرس درخواستی کاربر در استان کهکیویر و بویر احمد تحویل داده می شود. زبان های تحت پوشش رسمی آنلاین شامل بیشتر زبان های پرکاربرد و نایاب به مانند انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، چینی، ارمنی و … می شود. اگر ساکنین یاسوج و یا شهر های مجاور هستید می توانید سفارش خود را با استفاده از دکمه زیر ثبت کنید تا بدون نیاز به مراجعه حضوری مدارک خود را به صورت رسمی ترجمه کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی آلمانی در یاسوج

رسمی آنلاین افتخار همکاری با مترجمان زبده و مجرب رسمی آلمانی در تهران را دارد و از طریق این همکاری، مدارک و اسناد بسیاری از کاربران ترجمه رسمی در تهران در طی سالها به صورت رسمی و فوری ترجمه کرده است. جهت آسایش و راحتی مردم شهر یاسوج تمامی خدمات ترجمه رسمی آلمانی خود را به صورت غیر حضوری در اختیار شهروندان شهر های استان کهکیویر و بویر احمد قرار داده ایم. تمامی مدارک با ظرافت خاص و کیفیت بالا ترجمه خواهد شد و همانطور که پیش به آن اشاره کردیم پس از اتمام ترجمه در صورت نیاز مهر تایید سفارت را نیز برای مدارک دریافت و در آدرس اعلام شده تحویل کاربرد می دهیم.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در یاسوج

طبق لیست دفاتر ترجمه در کشور که در وب سایت کانون مترجمان رسمی کشور موجود است، مترجم رسمی ایتالیایی در هیچکدام از شهر های استان کهکیویر و بویر احمد وجود ندارد. افرادی که قصد ترجمه مدارک خود به این زبان را دارند مجبور به مراجعه حضوری در شهر های بزرگتر هستند که قطعا طاقت فرسا و زمان بر است. رسمی آنلاین جهت برطرف کردن این مشکل و سفارشات ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی ساکنین این استان را به صورت غیر حضوری به طور کامل می پذیرد. این مدارک توسط مترجمان رسمی این زبان که دارای مجوز از سوی قوه قضاییه هستند به صورت رسمی ترجمه خواهد شد.

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر