دارالترجمه رسمی در گرگان

رسمی آنلاین برای شهر گرگان و استان گلستان تمامی خدمات ترجمه رسمی خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری ارائه می دهد. تمامی سفارشات ترجمه رسمی به بیشتر زبان های مهم و کم یاب بر بستر آنلاین توسط رسمی آنلاین انجام می شود. مدارک پس از دریافت در تهران توسط مترجمان زبده قوه قضاییه به زبان مورد نظر ترجمه شده و همچنین در صورت درخواست، مهر تایید دادگستری و امورخارجه و حتی سفارت نیز برای مدارک دریافت شده و در گرگان و یا هر شهر استان گلستان تحویل داده می شود. برای استفاده از این خدمات می توانید با استفاده از دکمه زیر سفارش خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه ترکی استانبولی در گرگان

برای ترجمه رسمی مدارک خود به زبان ترکی استانبولی در گرگان و استان گلستان، می توانید سفارش خود را در سامانه آنلاین و غیر حضوری ثبت سفارش رسمی آنلاین ثبت کنید تا مدارک شما بدون نیاز به مراجعه حضوری توسط مترجمان رسمی این زبان در تهران که سال ها تجربه در این زمینه دارند با کیفیت بالا ترجمه شود و پس از اتمام این فرآیند برایتان در آدرس مورد نظر ارسال شود.

ترجمه ناتی در گرگان

ترجمه ناتی بسیار امر مهمی برای دریافت ویزا استرالیا و دریافت مهر تایید سفارت این کشور می باشد. اما متاسفانه مترجمان ناتی تعداد اندکی دارند، رسمی آنلاین افتخار همکاری با تعدادی از این مترجمان که دارای مدرک ناتی از این سازمان می باشند و تجربه بالایی در این زمینه دارند را دارد و تمامی سفارشات ترجمه ناتی ساکنین عزیز شهر گرگان و استان گلستان را به صورت غیر حضوری می پذیرد. تمامی مدارک و اسناد با مهر ناتی ترجمه شده و تایید سفارش استرالیا در تهران در صورت نیاز نیز دریافت شده و تحویل داده می شود.

دارالترجمه رسمی در گنبد کاووس

مردم عزیز شهر تاریخی گنبد کاووس برای ترجمه مدارک خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دارالترجمه در شهر گرگان را ندارند، از این پس می توانند از خدمات ترجمه رسمی آنلاین به ۱۰ زبان که به صورت غیر حضوری و بر بستر آنلاین ارائه می شود استفاده نمایند.

دارالترجمه رسمی گرگان

شماره رسمی : ۶۵۴

آدرس : خیابان ولی عصر، عدالت ۱۳، ساختمان سینا، طبقه ۵، واحد ۲۰

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۶۸۹

آدرس : خیابان ولی عصر (شالیکوبی)، خیابان عدالت ۱۴، ساختمان فارابی، طبقه ۵، واحد ۱۳۲

زبان رسمی : آلمانی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر