دارالترجمه رسمی در کرمان

مردم عزیز شهر کرمان برای ترجمه مدارک خود به صورت رسمی، می توانند از خدمات غیر حضوری رسمی آنلاین که جزو نخستین ارائه دهندگان ترجمه رسمی غیر حضوری در تهران می باشد، استفاده کنند. رسمی آنلاین که با بهترین مترجمان رسمی قوه قضاییه کشور همکاری دارد، اسناد و مدارک تحصیلی و یا رسمی را به ۱۰ زبان روز دنیا و نادر با کیفیتی بالا ترجمه می کند. از آن جایی که ساختمان دادگستری و امور خارجه و سفارت خانه در تهران واقع شده اند و ساکنین دیگر شهر برای دریافت مهر تاییدات آن ها به صورت حضوری اقدام کنند، رسمی آنلاین پس از اتمام ترجمه، در صورت درخواست تمامی این تاییدات را برای مدارک دریافت می کند. اگر قصد ترجمه مدارک خود را دارید می توانید با استفاده از دکمه زیر سفارش خود را در دارالترجمه رسمی کرمان (رسمی آنلاین) ثبت کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه زبان ترکی در کرمان

ترجمه رسمی تمامی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی با بهترین کیفیت و کمترین زمان توسط رسمی آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری برای کرمان و شهر های مجاور. در صورتی که دارالترجمه زبان ترکی در کرمان برای ترجمه مدارک خود پیدا نکردید، می توانید به راحتی سفارش خود در سامانه آنلاین ثبت سفارش رسمی آنلاین ثبت کنید تا از خدمات غیر حضوری ترجمه رسمی ترکی استانبولی ما بهره مند شوید.

دارالترجمه رسمی سیرجان

شهر سیرجان دارای دارالترجمه رسمی فعالی نمی باشد و ساکنین این شهر برای ترجمه مدارک خود باید به شهر کرمان به صورت حضوری مراجعه کنند. رسمی آنلاین جهت راحتی مردم عزیز سیرجان و بی نیاز کردن آن ها از مراجعه حضوری، خدمات ترجمه رسمی خود را بر بستر آنلاین و به شکل غیر حضوری برای تمامی مناطق این شهر در دسترس قرار می دهد.

دارالترجمه رسمی رفسنجان

تمامی خدمات ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی و رسمی توسط رسمی آنلاین برای شهر رفسنجان به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری ارائه می شود. کاربران ترجمه رسمی در این شهر می توانند برای ترجمه مدارک خود به ۱۰ زبان که متشکل از انگلیسی، آلمانی، عربی، فرانسوی، ایتالیایی و … است توسط رسمی آنلاین اقدام کنند. تمامی مدارک در تهران با کیفیتی بالا ترجمه و تحویل کاربر می شود.

دارالترجمه رسمی کرمان

شماره رسمی : ۹۲۷

آدرس : بلوار فردوسی، مجتمع تجاری نور، طبقه اول، واحد ۱۰۲

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۳۴۱

آدرس : کرمان، خیابان استقلال، رو به روی بیمارستان سید الشهدا

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۴۱۷

آدرس : کرمان، خیابان چمران، کوچه چمران ۴، پلاک ۳۵

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۷۹۶

آدرس : کرمان، میدان آزادی، ابتدای بهمن یار، پاساژ حافظ، طبقه سوم

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۱۰۷۹

آدرس : خیابان قرنی، کوچه ۱۵، ساختمان کاو اندیش، طبقه ۵، واحد ۵

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۱۱۰۰

آدرس : خیابان آبنوس، برج آبنوس، بلوک B، طبقه ۷، واحد ۷۴

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۳۴۸

آدرس : کرمان، خیابان شریعتی، میدان باغ ملی، ساختمان اطلس، طبقه سوم، واحد ۴۰۶

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۴۴۲

آدرس : کرمان، خیابان خاجو، کوچه ۳۴، ساختمان گلستان، طبقه دوم

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر