دارالترجمه رسمی در کرمانشاه

اکثر دفاتر ترجمه رسمی ایران در شهر تهران و باقی به صورت پراکنده در دیگر شهر های بزرگ مانند مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز واقع شده اند. دیگر شهر های کشور تعداد انگشت شماری دارالترجمه رسمی در خود جای داده اند و در برخی نیز ممکن است کلا دفتر ترجمه ای وجود نداشته باشد. برای ساکنین این شهر ها که قصد ترجمه رسمی داشته باشند تنها راه سفر به نزدیک ترین شهری که دارالترجمه دارد می باشد که قطعا خسته کننده و زمان بر است. برای حل این مشکل دارالترجمه رسمی آنلاین واقع در تهران که جزو نخستین ها در زمینه ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری ترجمه رسمی برای ساکنین پایتخت می باشد و فرآیند ترجمه به اکثر زبان ها را انجام می دهد، تمامی خدمات خود را نیز برای شهر کرمانشاه و دیگر شهر های این استان نظیر قصر شیرین، پاوه، سرپل ذهاب و … به صورت کاملا غیر حضوری و آنلاین ارائه می دهد. جهت بهره مندی از خدمات رسمی آنلاین می توانید سفارش خود را از طریق دکمه زیر ثبت کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی انگلیسی کرمانشاه

انگلیسی بدون شک پر کاربرد ترین زبان ترجمه رسمی در ایران می باشد و تعداد مترجمین این زبان بیشتر از باقی زبان ها است. در صورتی که قصد ترجمه مدارک خود به انگلیسی در کرمانشاه را دارید، رسمی آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری، مدارک شما را توسط بهترین مترجمان رسمی انگلیسی تهران، ترجمه می کند.

دارالترجمه رسمی آلمانی کرمانشاه

اگر برای ترجمه مدارک خود به آلمانی دارالترجمه رسمی آلمانی در کرمانشاه و یا دیگر شهر های این استان پیدا نکردید، رسمی آنلاین با همکاری مترجمین با سابقه و مجرب رسمی زبان آلمانی، هر گونه سند و مدرک رسمی و تحصیلی را به صورت رسمی و فوری برای ساکنین استان کرمانشاه ترجمه می کند.

لیست دارالترجمه های رسمی کرمانشاه

دفتر ترجمه رسمی ملل

آدرس : کرمانشاه، چهار راه نوبهار به سمت میدان ۱۷ شهریور، طبقه فوقانی بانک قوامین، ساختمان آرین، طبقه اول، واحد ۱

دارالترجمه رسمی فرهنگ

آدرس : کرمانشاه، خیابان ۲۲ بهمن

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر