دارالترجمه رسمی چینی

دارالترجمه چینی

در صورتی که قصد دریافت ویزای کشور چین را دارید، باید به سفارت این کشور مراجعه کنید و مدارک خود را ارائه دهید. اما پیش از آن نیاز به ترجمه رسمی مدارک خود به چینی را دارید. دارالترجمه رسمی چینی در کشور به تعداد بسیاری وجود ندارد و پیدا کردن آن در سطح شهر ممکن است کمی پیچیده و طولانی باشد. از همین رو دارالترجمه چینی رسمی آنلاین خدمات ترجمه رسمی چینی را به صورت آنلاین و غیر حضوری برای ساکنین استان تهران و دیگر استان های کشور ارائه می دهد. رسمی آنلاین با دارا بودن مترجمین رسمی و مجرب زبان چینی که همگی دارای کد رسمی از سوی قوه قضاییه هستند، تمامی مدارک و اسناد قابل ترجمه را به چینی در کوتاه ترین فرصت و با کیفیتی بالا ترجمه می کند.

برای بهره مندی از خدمات رسمی آنلاین می توانید از دکمه ثبت سفارش آنلاین استفاده نمایید.

تایید مدارک سفارت چین

پس از اتمام فرآیند ترجمه و دریافت مدارک خود از دارالترجمه، باید مدارک خود را به تایید سفارت چین برسانید. برای دریافت تایید این سفارت مدارک شما باید پس از ترجمه، به تایید وزارت امور خارجه کشور برسد. در صورت درخواست شما دارالترجمه چینی رسمی آنلاین پس از اتمام ترجمه تایید وزارت خانه های دادگستری و امور خارجه را دریافت می کند که این پروسه برای هرکدام یه روز کاری زمان می برد. البته برای راحتی کاربران رسمی آنلاین تایید سفارت چین را نیز دریافت می کند تا کاربر بدون خارج شده از خانه مدارک خود را با تمامی تاییدات درب منزل دریافت کند.

اطلاعات سفارت چین (中华人民共和国)

آدرس سفارت : اقدسیه ،موحد دانش، روبروی آتش نشانی، پلاک ۷۳

شماره های تماس : ۲۲۲۹۱۲۴۰ / ۲۲۲۹۱۲۴۱ / ۲۲۸۰۲۷۷۲

آدرس ایمیل : chinaemb_ir@mfa.gov.cn

آدرس وب سایت : http://ir.china-embassy.org/

هزینه ترجمه رسمی چینی

هزینه ترجمه رسمی به تمامی زبان ها از جمله چینی، توسط اداره کل امور مترجمین رسمی کشور به صورت سالانه تنظیم می شود و با عنوان نرخنامه ترجمه رسمی به دفاتر ترجمه رسمی ابلاغ می شود. دارالترجمه رسمی چینی رسمی آنلاین نیز تعرفه خدمات ترجمه رسمی خود را طبق این نرخنامه تنظیم کرده است. البته در این نرخنامه تنها هزینه ترجمه رسمی مدارک اعلام شده است و شامل تعرفه خدماتی همچون ترجمه رسمی فوری، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه، دریافت تاییدات سفارت و … نمی شود. برای اطلاع از تعرفه تمامی خدمات رسمی آنلاین می توانید با همکاران تماس بگیرید و یا از بخش قیمت دارالترجمه دیدن فرمایید.

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

هزینه ترجمه رسمی مدارک به چینی

شناسنامه ۳۲۰٫۰۰۰ ریال

کارت ملی ۲۵۰٫۰۰۰ ریال

ریز نمرات دانشگاهی (هر ترم) ۲۲۰٫۰۰۰ ریال

ریز نمرات دبیرستان (هر ترم) ۱۸۰٫۰۰۰ ریال

قرارداد (هر صفحه) ۱٫۲۶۰٫۰۰۰ ریال

دانشنامه (کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکترا) ۵۵۰٫۰۰۰ ریال

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 91079720-021
گفتگو با مدیر