دارالترجمه رسمی در همدان

ساکنین شهر همدان و دیگر مناطق این استان برای ترجمه مدارک خود به صورت رسمی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دارالترجمه رسمی را ندارند چراکه رسمی آنلاین با سابقه چند ساله در زمینه ترجمه رسمی و فوری، خدمات خود را به شکل آنلاین و به صورت غیر حضوری در اختیار ساکنین این استان قرار داده است. همکاری با مترجمان رسمی ۱۰ زبان روز دنیا و کم یاب، ترجمه با مهر ناتی سفارت استرالیا، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه از جمله خدماتی است که رسمی آنلاین برای آسایش و راحتی ساکنین این استان ارائه کرده است. برای استفاده و ثبت سفارش خود می توانید از دکمه زیر سفارش ترجمه رسمی خود را در سامانه آنلاین ما ثبت کنید تا مدارک شما توسط مترجمان زبده رسمی فعال در تهران ترجمه و تحویل داده شود.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی آلمانی در همدان

ترجمه رسمی آلمانی تمامی اسناد و مدارک تحصیلی و رسمی ساکنین همدان و شهر های مجاور توسط مترجمان متخصص و مجرب این زبان بدون نیاز به مراجعه حضوری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و پس از اتمام ترجمه، در صورت نیاز کاربر تاییدات دادگستری و امورخارجه و همچنین سفارت را نیز برای مدارک دریافت و در آدرس درخواستی در همدان تحویل داده می شود.

داراترجمه رسمی ایتالیایی در همدان

احتمال پیدا کردن مترجم رسمی ایتالیایی در شهر هایی به جز تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و … با توجه به نایاب بودن این زبان رسمی اندک است و اکثر مواقع باید با مراجعه حضوری در این شهر ها اقدام به ترجمه مدارک کرد. رسمی آنلاین که افتخار همکاری با تعدادی از مترجمان زبده و با سابقه این زبان دارد، تمامی سفارش ترجمه رسمی به ایتالیایی کاربران شهر های استان همدان را به صورت غیر حضوری می پذیرد.

دارالترجمه رسمی ملایر

شهروندان شهر ملایر به دلیل نبودن هیچگونه مترجم رسمی فعال در این شهر، مجبور به ترجمه مدارک در شهر همدان هستند که مسیر نسبتا طولانی را باید طی کنند. رسمی آنلاین این افتخار را دارد تا برای آسایش ساکنین عزیز ملایر تمامی خدمات ترجمه رسمی خود را که کاملا آنلاین و غیر حضوری می باشد را در اختیارشان قرار دهد.

دارالترجمه رسمی همدان

شماره رسمی : ۷۷۹

آدرس : همدان، خیابان بوعلی کوچه پردیس، جنب دادگستری، پلاک ۲۵

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۳۵۸

آدرس : همدان، خیابان بین النهرین، نبش شهرداری، ساختمان آبادگران، طبقه ۲، واحد ۶

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر