دارالترجمه رسمی در قم

ساکنین استان قم از این پس برای ترجمه رسمی مدارک و اسناد تحصیلی و رسمی خود می توانند از خدمات ارائه شده رسمی آنلاین به صورت آنلاین و غیر حضوری استفاده کنند. رسمی آنلاین که سابقه ترجمه رسمی غیر حضوری در شهر تهران را دارد، تمامی خدمات خود که شامل ترجمه رسمی، ترجمه رسمی فوری، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه، دریافت مهر تایید سفارت، ترجمه با مهر ناتی، ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت فرانسه و … می شود را بر بستر آنلاین برای تمام ساکنین شهر قم و دیگر شهر های این استان ارائه می دهد که نیازی به مراجعه حضوری ندارد. همکاری با مترجمان رسمی قوه قضاییه باعث شده تا بتوانیم مدارک را به ۱۰ زبان کاربردی و نایاب نظیر انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، ارمنی، چینی و … ترجمه کنیم. برای ثبت سفارش خود می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی آلمانی در قم

تمامی خدمات ترجمه رسمی آلمانی برای راحتی و آسایش ساکنین قم به صورت غیر حضوری و بر بستر اینترنت ارائه می شود. برای مدارک و اسناد پس از اتمام ترجمه در صورت نیاز کاربر مهر تایید دادگستری و امور خارجه و سفارت دریافت شده و در آدرس اعلام شده در قم تحویل داده می شود.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در قم

ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی توسط رسمی آنلاین به صورت غیر حضوری در اختیار ساکنین تمام مناطق استان قم قرار داده شده. تمامی مدارک در تهران و توسط بهترین مترجمان زبده این زبان ترجمه شده و پس از اتمام تحویل داده می شود.

دارالترجمه رسمی عربی در قم

خدمات ترجمه تمامی اسناد و مدارک تحصیلی و رسمی به زبان عربی به صورت رسمی و فوری توسط مترجمان متخصص عربی فعال در تهران بدون نیاز به مراجعه حضوری و کاملا آنلاین برای استان قم ارائه می شود.

دارالترجمه رسمی قم

شماره رسمی : ۶۱۳

آدرس : خیابان شهید صدوقی (ذنبیل آباد)، بعد از کوچه ۲۱، انتهای گلستان غربی، پلاک ۶۲

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر