دارالترجمه رسمی در قزوین

دفتر ترجمه رسمی آنلاین جزو نخستین ها در زمینه ارائه خدمات نوآورانه ترجمه رسمی غیر حضوری به ۱۰ زبان در استان تهران می باشد. در این روش کاربر کاملا از مراجعه حضوری به دارالترجمه رسمی بی نیاز می شود و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت و پس از اتمام این فرآیند مدارک ترجمه شده را درب منزل تحویل می گیرد. و البته در صورت درخواست تاییدات دادگستری و امورخارجه و حتی مهر تایید سفارت را نیز برای مدارک دریافت می کنیم که مسلما زمان بیشتری می برد. حال رسمی آنلاین تمامی خدمات ذکر شده را، در اختیار دیگر استان ها نیز به همان شکل آنلاین و غیر حضوری قرار می دهد. ساکنین شهر های استان قزوین نیز از این قائده مستثنی نیستند و با استفاده از دکمه زیر می توانند سفارش ترجمه رسمی خود را به صورت آنلاین در دارالترجمه رسمی قزوین (رسمی آنلاین) ثبت کنند.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه آلمانی قزوین

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و اسناد رسمی و دولتی به زبان آلمانی نیز توسط رسمی آنلاین در قزوین ارائه می شود. رسمی آنلاین با همکاری جمعی از مترجمان رسمی این زبان که همگی دارای مجوز رسمی قوه قضاییه کشور می باشند و دارای تجربه چندین ساله در این زمینه هستند، تمامی مدارک دریافتی را به صورت تخصصی و با کیفیت در سطح عالی ترجمه می کند. همانطور که پیش تر هم به آن اشاره شد، در صورت درخواست مهر تایید سفارت آلمان، سوئیس، اتریش و هر کشوری که زبان رسمی آلمانی دارند را که همگی در تهران هستند دریافت و در قزوین تحویل کاربر می دهد.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در قزوین

خدمات ترجمه رسمی و ترجمه رسمی فوری به زبان ایتالیایی در شهر قزوین و دیگر شهر های این استان به صورت غیر حضوری و آنلاین توسط رسمی ارائه می شود. مدارک و اسناد رسمی و تحصیلی در تهران توسط مترجمین رسمی ایتالیایی ترجمه شده و تایید سفارت این کشور نیز در صورت درخواست دریافت شده و در قزوین به کاربر تحویل داده می شود.

دارالترجمه رسمی قزوین

شماره رسمی : ۵۲۷

آدرس : قزوین، دروازه درب کوشک، نبش میدان میرعماد، طبقه ۱، واحد ۱

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۷۳۱

آدرس : قزوین، سه راه خیام، رو به روی هتل البرز، بن بست یاس، طبقه فوقانی رستوران یاس

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۸۵۷

آدرس : خیابان نادری جنوبی، جنب آزمایشگاه فرزام، طبقه فوقانی فرش شیردست.

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۴۳۰

آدرس : قزوین، خیام جنوبی، رو به روی پارکینگ الغدیر، کوچه ی تعهدی

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر