دارالترجمه رسمی در ساری

ساکنین شهر ساری و استان مازندران از این به بعد به جای مراجعه حضوری به دارالترجمه رسمی، می توانند از خدمات ترجمه به صورت رسمی و فوری غیر حضوری رسمی آنلاین استفاده نمایند. همکاری با بهترین مترجمان رسمی قوه قضاییه این امکان را به رسمی آنلاین می دهد تا اسناد و مدارک را به ۱۰ زبان مهم و پرکاربرد ترجمه کند. پس از ترجمه نیز تاییدات دادگستری و امور خارجه و  همچنین در صورت نیاز مهر تایید سفارت را نیز دریافت و تحویل می دهد. برای اطلاع از تمامی خدمات رسمی آنلاین می توانید با استفاده از شماره های تماس با همکاران ما ارتباط برقرار کنید. جهت ثبت سفارش ترجمه رسمی خود نیز به صورت آنلاین می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه ایتالیایی در ساری

ترجمه رسمی ایتالیایی تمامی اسناد و مدارک رسمی و تحصیلی توسط مترجمان متخصص زبان ایتالیایی به صورت غیر حضوری و آنلاین برای مردم عزیز شهر ساری و استان مازندران توسط رسمی آنلاین ارائه می شود. پس از ثبت سفارش مدارک شما در شهر تهران توسط مترجمین رسمی با بهترین کیفیت ترجمه و تاییدات دادگستری و امور خارجه و مهر سفارت ایتالیا در صورت درخواست برای مدارک ترجمه شده دریافت و به کاربران در ساری تحویل داده می شود.

دارالترجمه رسمی آمل

تمامی خدمات ترجمه رسمی و ترجمه رسمی فوری به بیشتر زبان های پر کاربرد و کم یاب به صورت غیر حضوری در شهر آمل نیز جهت آسایش مردم این شهر و بی نیاز کردن آن ها از مراجعه حضوری به دارالترجمه، توسط رسمی آنلاین ارائه می شود.

دارالترجمه رسمی رامسر

ساکنین شهر رامسر برای ترجمه رسمی مدارک خود می توانند سفارش خود را به صورت آنلاین در دارالترجمه رسمی آنلاین ثبت نمایند. بدون نیاز به مراجعه حضوری تمامی سفارشات ترجمه رسمی توسط مترجمین رسمی قوه قضاییه در کوتاه ترین زمان انجام و در نهایت تحویل داده می شود.

دارالترجمه رسمی قائم شهر

اگر ساکن قائم شهر هستید و قصد ترجمه مدارک و یا اسناد خود را دارید، به جای مراجعه حضوری به دارالترجمه در ساری و یا بابل، می توانید از خدمات ترجمه رسمی غیر حضوری رسمی آنلاین به اکثر زبان ها به صورت آنلاین استفاده نمایید.

لیست دارالترجمه های رسمی مازندران

دارالترجمه رسمی ساری

شماره رسمی : ۸۳۷

آدرس : خیابان امیر مازندرانی، جنب بیمارستان امام، کوچه یاس، مجتمع یاس، طبقه ۲، واحد ۷

زبان رسمی : انگلیسی

شماره رسمی : ۱۰۰۴

آدرس : ساری، خیابان فرهنگ، رو به روی استادیوم، آپارتمان کولائیان

زبان رسمی : انگلیسی

دارالترجمه رسمی بابل

شماره رسمی : ۲۵۲

آدرس : میدان کشوری، رو به روی هتل مرجان، جنب قرض الحسنه توسعه، ساختمان نور، طبقه اول

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر