دارالترجمه رسمی در اراک

اگر به دنبال دارالترجمه رسمی در اراک و یا استان مرکزی هستید و به دلایل مختلف امکان جست و جو در سطح شهر را ندارید و یا دارالترجمه زبان مورد نظر خود را پیدا نکردید، می توانید به راحتی از خدمات غیر حضوری و آنلاین رسمی آنلاین استفاده نمایید. دارالترجمه رسمی آنلاین با همکاری بهترین مترجمین رسمی در تهران هرگونه سند و یا مدرک تحصیلی، رسمی، شخصی، هویتی و … به بیشتر زبان های مهم و کم یاب ترجمه می کند. در کنار ترجمه رسمی، خدمات دیگری همچون ترجمه رسمی فوری، دریافت تاییدات دادگستری و امور خارجه، دریافت مهر تایید سفارت و … نیز به صورت غیر حضوری برای بیشتر شهر های استان مرکزی ارائه می دهد. برای بهره مندی از خدمات ذکرشده با استفاده از دکمه زیر می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در رسمی آنلاین ثبت کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی آلمانی در اراک

رسمی آنلاین تمامی اسناد و مدارک رسمی و تحصیلی را توسط مترجمان مجرب قوه قضاییه و با سابقه تهران به صورت رسمی ترجمه می کند و تحویل مشتریان عزیز در شهر اراک و یا هرکدام از شهر های استان تحویل می دهد. درکنار ترجمه در صورت درخواست هرکدام از تاییدات دادگستری، امور خارجه و حتی مهر تایید سفارت آلمان، سوئیس و یا اتریش را نیز دریافت می کند.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در اراک

بر اساس لیست مترجمان رسمی اعلام شده در سایت کانون مترجمین رسمی کشور، دارالترجمه رسمی ایتالیایی در اراک وجود ندارد و ساکنین این شهر باید به دفاتر ترجمه رسمی به شهر های مجاور مراجعه کنند. زبان ایتالیایی یکی از زبان های تحت پوشش رسمی آنلاین می باشد و تمامی خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی خود را به صورت آنلاین در اختیار مردم شهر اراک و استان مرکزی می دهد.

دارالترجمه رسمی در ساوه

متاسفانه هیچ دارالترجمه رسمی در ساوه وجود ندارد و تنها یک دارالترجمه رسمی ثبت شده در استان مرکزی وجود دارد آن هم در شهر اراک می باشد، کاربران عزیز این شهر می توانند از خدمات آنلاین و غیر حضوری رسمی آنلاین و ترجمه مدارک و اسناد توسط بهترین مترجمین رسمی فعال در تهران به زبان های کمیاب و مهم مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، عربی، ارمنی، چینی، روسی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و … بهره مند شوند.

دارالترجمه رسمی اراک

شماره رسمی : ۸۹۴

آدرس : خیابان امام، ساختمان پزشکان مهر، طبقه ۱

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر