ترجمه مدارک مهاجرتی

جهت مهاجرت و دریافت ویزا کشوری دیگر، مدارک شما باید توسط سفارت آن کشور تایید شود. مدارکی همچون شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، گواهی تولد، مدارک تحصیلی اعم از دانشنامه، دیپلم، ریزنمرات و … جزو مدارکی می باشند که باید توسط سفارت کشور مقصد تایید شوند. دارالترجمه رسمی آنلاین برای ساکنین تهران و شهرستان ها تمامی خدمات ترجمه مدارک مهاجرتی را بصورت غیر حضوری به بیشتر زبان ها و پیک رایگان در تمامی مناطق تهران به منظور بی نیاز کردن مشتری از خارج شدن از خانه و مراجعه حضوری به دفتر ترجمه را ارائه می دهد. جهت ثبت سفارش ترجمه مدارک مهاجرتی خود در رسمی آنلاین می توانید از دکمه ثبت سفارش استفاده نمایید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

ترجمه مدارک مهاجرتی

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم برای دریافت ویزا و مهاجرت به کشور دیگری، باید مدارک خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کرده و به تایید سفارت آن کشور برسانید. اما مراحل دریافت و چگونگی تایید مدارک برای هرکشوری متفاوت می باشد و پیش نیاز های خاص خود را دارد. در ادامه چگونگی دریافت تایید سفارت تعدادی از کشور ها را توضیح داده ایم.

ترجمه مدارک برای مهاجرت به کانادا

کشور کانادا متاسفانه در تاریخ ۷ سپتامبر سال ۲۰۱۲ (۱۷ شهریور سال ۱۳۹۱) طی اعلامیه ای تمامی روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع و سفارت خود در تهران را تعطیل کرد و سفارت ایتالیا در تهران را حامی منافع خود در ایران اعلام نمود. طبق گفته سازمان مهاجرتی کانادا ایرانیان برای دریافت ویزا می توانند به سفارت کانادا در ترکیه و یا امارات مراجعه کنند. برای اطلاعات بیشتر در این می توانید از وبسایت رسمی سازمان مهاجرتی کاناد دیدن فرمایید.

ترجمه مدارک برای مهاجرت به استرالیا

سفارت کشور استرالیا رویکرد متفاوتی نسبت به دیگر کشور ها دارد. تایید دادگستری و امور خارجه هیچ اهمیتی ندارد اگر مدارک شما دارای مهر ناتی نباشند. این کشور تنها مدارکی را تایید می کند که توسط مترجمین دارای مدرک از موسسه ناتی استرالیا (Naati) ترجمه شده باشد. در حال حاضر طبق اطلاعات موجود در سایت رسمی این سازمان تعداد ۹۱ مترجم دارای مدرک ناتی برای ترجمه فارسی به انگلیسی وجود دارند که ۷۷ مترجم در استرالیا، ۱۳ مترجم در ایران و ۱ مترجم در امارات مشغول به کار هستند. دارالترجمه رسمی آنلاین نیز با همکاری مترجم ناتی ترجمه مدارک مهاجرتی مورد تایید سفارت استرالیا انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از مطلب ترجمه با مهر ناتی دیدن فرمایید.

ترجمه مدارک مهاجرتی برای فرانسه

سفارت فرانسه نیز همانند کانادا برای تایید مدارک به مهر دادگستری و امور خارجه نیاز دارد، اما در صورتی که مدارک توسط مترجمین مورد تایید سفارت فرانسه ترجمه شده باشد دیگر نیازی به دریافت آن ها نیست. رسمی آنلاین ترجمه مدارک مهاجرتی برای فرانسه توسط مترجم معتمد سفارت فرانسه که لیست آن ها در سایت سفارت فرانسه موجود می باشد انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر از مطلب دارالترجمه رسمی فرانسه دیدن فرمایید.

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر