دارالترجمه رسمی آرسن

دارالترجمه رسمی آرسن

دفتر ترجمه رسمی 443 تهران

دارالترجمه رسمی آرسن

4/8
(73 نظر)

دارالترجمه رسمی آرسن واقع در خیابان انقلاب با به کارگیری بهترین و مجرب‌ترین مترجمین رسمی انگلیسی، ترکی استانبولی، ایتالیایی و اسپانیایی به صورت حضوری و غیرحضوری آماده پذیرش سفارشات مشتریان است. یکی از برجسته‌ترین خصوصیات این مجموعه در امر ترجمه رسمی و غیر رسمی سرعت بسیار بالا، تعهدکاری، قیمت مناسب، صحیح بودن ترجمه‌ها و کادر مجرب این مجموعه است که باعث دلگرمی مراجعین محترم می‌باشد. همچنین این مجموعه بدون دریافت هیچ هزینه اضافی و مطابق با نرخ مصوب اداره فنی قوه قضاییه، باعث شده نه تنها در تهران بلکه در سراسر کشور، شما مشتریان گرامی را در کنار خود داشته باشد . اگر به دنبال یک دفتر خوب برای گرفتن تایید سفارت های کشورهای مختلف هستید، دارالترجمه رسمی آرسن انتخاب بسیار خوبی است. چرا که پرسنل اداری و نماینده های این دارالترجمه سالها در زمینه ارائه خدمات تایید سفارت کشورهای مختلف فعالیت داشته اند و با ریزه‌کاریهای دریافت تایید سفارت کشورهای مختلف آشنا هستند. برای اینکه از صحت این توضیحات اطمینان حاصل نمایید، کافیست با شماره تلفن های پشتیبانی این دارالترجمه تماس بگیرید و سوالات خود را در زمینه تایید سفارت کشور مورد نظرتان مطرح نمایید. شماره تماس کارشناس تایید سفارت (امکان تماس از ساعت 8 صبح الی 23 حتی در روزهای تعطیل): 09122758348

  • ترجمه فوری
  • سفارش غیرحضوری
  • پیک رایگان معتمد
  • تاییدات دادگستری و خارجه

دارالترجمه رسمی آرسن

دارالترجمه رسمی آرسن با به کارگیری بهترین و مجرب‌ترین مترجمین رسمی انگلیسی، ترکی استانبولی، ایتالیایی و اسپانیایی فعالیت دارد. یکی از برجسته‌ترین خصوصیات این مجموعه در امر ترجمه رسمی و غیر رسمی سرعت بسیار بالا، تعهدکاری، قیمت مناسب، صحیح بودن ترجمه‌ها و کادر مجرب این مجموعه است که باعث دلگرمی مراجعین محترم می‌باشد. همچنین این مجموعه بدون دریافت هیچ هزینه اضافی و مطابق با نرخ مصوب اداره فنی قوه قضاییه، باعث شده نه تنها در تهران بلکه در سراسر کشور، شما مشتریان گرامی را در کنار خود داشته باشد.

خدمات دارالترجمه ارسن تهران به شرح زیر می‌باشد:
– ترجمه رسمی و غیر رسمی متون و کلیه مدارک و اسناد به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، ترکی استانبولی، عربی و اسپانیایی

– مشاوره رایگان در مورد ترجمه رسمی و غیررسمی

– اخذ تاییدات سفارت ترکیه، آلمان، ایتالیا، عراق، اتریش و سفارت تمامی کشورهای دیگر

– اخذ تاییدیه تحصیلی، کد صحت سامانه سجاد، تاییدات نظام پزشکی و تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد

دارالترجمه آرسن تهران با ضرورت تکریم مشتری، حفظ کیفیت و رعایت امانتداری آمادگی خود را برای ارائه خدمات فوق به شما عزیزان اعلام می‌دارد.

0 دیدگاه برای دارالترجمه رسمی آرسن

دیدگاهتان را بنویسید