دارالترجمه رسمی سفرا

دارالترجمه رسمی سفرا

دفتر ترجمه رسمی 518

دارالترجمه رسمی سفرا

4/8
(33 نظر)

دفتر ترجمه رسمی 518 که اکثرا آن را با نام «دارالترجمه سفرا» می‌شناسند یکی از قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین دفاتر ترجمه رسمی کشور و شاید تنها دارالترجمه‌ای است که ترجمه رسمی را به 8 زبان انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، روسی، ترکی‌استانبولی، عربی و ترکی آذری با مترجمین رسمی مستقر خود و بدون واسطه انجام به انجام می‌رساند. دارالترجمه رسمی سفرا آمادگی دارد تا مدارک تحصیلی، مهاجرتی، احوال شخصیه، اسناد ملکی، احکام دادگاه‌ها و مدارک شرکتی شما را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت و مطابق استانداردهای سفارت ترجمه رسمی نماید. این خدمات نه فقط برای ساکنین شهر تهران، بلکه برای تمامی شهرهای کشور به سادگی از طریق ثبت سفارش غیرحضوری فراهم شده است و شما می‌توانید با خیالی راحت سفارش ترجمه رسمی خود را ثبت نمایید و پس از مشاهده قیمت و هماهنگی برای آماده‌سازی مدارک به سادگی مدارک را ارسال و در سریع‌ترین زمان ترجمه رسمی مدارک خود را تحویل بگیرید.

  • ترجمه فوری
  • سفارش غیر حضوری
  • تاییدات دادگستری و خارجه
  • تایید سفارت

دارالترجمه رسمی سفرا

دارالترجمه رسمی سفرا

دارالترجمه سفرا یکی از خوش‌سابقه‌ترین و معتبرترین دفاتر ترجمه رسمی در کشور و شاید تنها دفتری است که همزمان به هشت زبان‌ انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، روسی، ترکی‌استانبولی، عربی و ترکی آذری خدمات ترجمه رسمی را ارائه می‌کند. ترجمه کلیه مدارک تحصیلی (مانند دانشنامه و ریزنمرات)، مدارک هویتی (شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و …)، مدارک مهاجرتی، مدارک شرکتی و بازرگانی (نظیر اساسنامه، روزنامه رسمی، قراردادها و …) و سایر اسنادی که قابلیت ترجمه رسمی را دارند و همینطور اخذ تایید دادگستری و امور خارجه از جمله خدمات این دارالترجمه می‌باشد. علاوه بر خدمات فوق دارالترجمه سفرا خدمت ویژه‌ای را نیز برای مشتریان خود به انجام می‌رساند و آن دریافت تایید سفارت برای ترجمه مدارک است که کمتر دفتر ترجمه‌ای امکان انجام آن را دارد.

دارالترجمه رسمی سفرا در سال‌های اخیر برای ارائه بهتر خدمات به مشتریان امکان ارسال سفارش به صورت غیرحضوری را از طریق وب‌سایت فراهم آورده است تا همچون گذشته به عنوان یک دفتر ترجمه پیشتاز بتواند نه تنها برای مشتریان مناطق گوناگون تهران، بلکه تمامی شهرهای کشور خدمات ترجمه رسمی را تسهیل نماید. برای استفاده از این خدمات کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

گام اول- بر روی دکمه «ثبت سفارش» کلیک کنید. سپس زبان ترجمه مدارک و همینطور تمامی مدارکی را که قصد ترجمه آن‌ها را دارید انتخاب کنید و ثبت سفارش ترجمه رسمی را تکمیل نمایید. در این مرحله حتی می‌توانید پیش‌فاکتور خود را بر اساس تعرفه رسمی مشاهده نمایید.

گام دوم- در اسرع وقت و در اولین ساعت کاری از طرف تیم پشتیبانی دفتر ترجمه رسمی سفرا با شما تماس گرفته خواهد شد و راهنمایی‌های لازم در خصوص آماده‌سازی مدارک برای ترجمه رسمی به شما ارائه می‌گردد. سپس به هر روشی که مطلوب مشتری باشد برای تحویل مدارک هماهنگی صورت می‌پذیرد (از اعلام زمان مراجعه حضوری تا پیک یا پست پیشتاز مدارک از شهرستان).

گام سوم- مدارک شما در سریع‌ترین زمان توسط مترجمین رسمی دارالترجمه سفرا ترجمه خواهد شد و پس از کنترل صحت ترجمه برای سایر مراحل آماده می‌گردد. پس از این مرحله درصورتی که مشتری تقاضای اخذ تاییدات دادگستری یا سفارت را داشته باشد این اقدامات نیز انجام می‌پذیرد.

گام چهارم- از طریق پنل کاربری و پیامک به مشتری اعلام خواهد شد که مدارک شما آماده تحویل است و هماهنگی ارائه اصل مدارک و ترجمه‌ها صورت می‌پذیرد. شما در تمامی مراحل کار از طریق پنل کاربری خود می‌توانید از پیشرفت کار مطلع شوید، پیش‌نویس ترجمه را مشاهده و یا تصاویر پاسپورت و … را بارگذاری نمایید.

سوالات متداول از دارالترجمه رسمی سفرا

آیا می توان به دارالترجمه رسمی سفرا به صورت غیرحضوری (آنلاین) سفارش داد؟

بله، همانطور که در بالا توضیح داده شد شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش ترجمه رسمی» در وب‌سایت سفارش خود را ثبت کنید. پس از آن هماهنگی‌های سفارش شما انجام و بدون نیاز به مراجعه حضوری شما به محل دفتر ترجمه کار ترجمه رسمی مدارک شما انجام می‌شود.

ترجمه رسمی مدارک چه مدت زمان می‌برد؟

دارالترجمه سفرا یکی از سریع‌ترین دفاتر ترجمه رسمی در کشور است و همواره تمام تلاش خود را می‌کند تا ترجمه رسمی مدارک را در سریع‌ترین زمان (ترجمه رسمی فوری) به انجام رساند. اما برای آگاهی دقیق از این موضوع می‌توانید با تماس تلفنی یا پیام آنلاین زمان دقیق ترجمه مدارک خود را استعلام نمایید. همینطور می‌توانید با ثبت سفارش ترجمه رسمی بر روی وب‌سایت پیش فاکتور ترجمه رسمی مدارک خود را نیز مشاهده نمایید. پشتیبان‌ها پس از ثبت سفارش در سریع‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد.

آیا خدمات دارالترجمه سفرا محدود به شهر تهران است؟

خیر، شما در هر نقطه ای از کشور که هستید می‌توانید از طریق ثبت سفارش آنلاین به صورت غیرحضوری سفارش ترجمه رسمی خود را برای دفتر ترجمه سفرا ارسال نمایید.

0 دیدگاه برای دارالترجمه رسمی سفرا

دیدگاهتان را بنویسید