دارالترجمه رسمی رضا

دفتر ترجمه رسمی 989 (شعبه علاءالدین)

دارالترجمه رسمی رضا (شعبه علاءالدین)

امتیاز 4/8
(90نظر)

دارالترجمه رسمی رضا باسابقه‌ای 40 ساله، خدمات ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک را به زبان‌های انگلیسی، روسی، عربی، فرانسه، ترکی استانبولی و ایتالیایی را در سریع‌ترین زمان به انجام می‌رساند. رضایت مشتری از اولویت‌های گروه دارالترجمه رضا می‌باشد ازاین‌رو گروهی از بهترین مترجمان رسمی و ویراستاران را گرد هم آورده و محاسبهٔ قیمت‌ها مطابق نرخ نامه مصوب اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه انجام می‌پذیرد. با توجه به شرایط پاندمی و قرنطینه عمومی هم اکنون امکان ارسال سفارشات ترجمه رسمی به صورت غیرحضوری نیز فراهم شده است و می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش» به سادگی پیش‌فاکتور سفارش خود را مشاهده و درخواست ترجمه رسمی خود را ثبت نمایید. گروه پشتیبانی دفتر ترجمه رسمی 989 در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و برای آماده‌سازی مدارک و هماهنگی‌های ترجمه با شما در ارتباط خواهند بود.

  • ترجمه فوری
  • سفارش غیر حضوری
  • پیک معتمد
  • تاییدات دادگستری

دارالترجمه رسمی رضا (شعبه علاءالدین)

دارالترجمه رسمی رضا با دارا بودن کیفیت، سرعت عمل و رعایت اصل مشتری مداری، مراجعه‌کنندگان زیادی را نه‌تنها در مناطق مختلف مشهد بلکه در جای‌جای استان خراسان رضوی و ایران جذب خودکرده است. لازم به ذکر است که دارالترجمه رسمی رضا دارای مجوز از اداره کل امور مترجمین و اسناد حقوقی با شماره 989 هست. همچنین با بیش از 40 سال سابقه درخشان خدمات خود را در زمینهٔ های مختلف برای شرکت‌ها، بازرگانان، دانشجویان و … ارائه می‌کند. با توجه به قرنطینه و شلوغی و کمبود زمان که این روزها برای همه وجود دارد، امکان ثبت سفارش به‌صورت آنلاین و پاسخگویی آنلاین گروه پشتیبانی یکی از مزایای دارالترجمه رضا به شمار می‌آید.

خدمات دفتر ترجمه رسمی 989 (دارالترجمه رضا)

دارالترجمه رسمی رضا خدمات خود را در سه دستهٔ:

  • ترجمه رسمی اسناد مدارک
  • ترجمه متون عادی و تخصصی
  • ترجمه غیررسمی

جای‌داده است. خدماتی همچون ترجمه مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی مانند ریزنمرات مقاطع گوناگون، دانشنامه و سایر مدارک مانند سند مالکیت، سوابق خودرو و… به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و آلمانی از زیرمجموعه‌های این دسته‌بندی می‌باشد. از طرفی ترجمه متون بازرگانی، حقوق، فنی مهندسی، تخصصی، پزشکی، مالی و حسابداری، وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها و نرم‌افزارهای کامپیوتری، بازاریابی و ترجمه اسناد و مدارک رسمی، ترجمه شفاهی و هم‌زمان، ترجمه نوار و فیلم، ترجمه کتاب و فیلم‌نامه جزو خدمات ما هستند. در ضمن اخذ تاییدات برای مدارکی نیاز به تائیدیه از سمت دادگستری و امور خارجه دارند نیز به عهده ما خواهد بود.

تعرفه خدمات دارالترجمه رضا

ادعای ما قیمت‌گذاری منصفانه است بدین معنا که تمامی خدمات دارالترجمه رسمی 989 با نرخ نامه اعلام‌شده از سمت اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه مطابقت دارد. شما می‌تواند با ورود به قسمت ثبت سفارش و انتخاب زبان موردنظر و انتخاب مدارک، قیمت ترجمه رسمی مدارک را در قالب پیش‌فاکتور مشاهده نمایید.

سؤالات متداول از دارالترجمه رسمی رضا

آیا امکان سفارش غیرحضوری در دارالترجمه رسمی رضا وجود دارد؟

بله ما برای سهولت کار شما روش غیرحضوری درخواست ترجمه را مهیا کرده‌ایم. برای این منظور کافی است مراحل زیر را طی نمایید.

  • ابتدا با کلیک بر روی گزینه «ثبت سفارش» می‌توانید زبان و مدارک مورد نظر خود برای ترجمه را انتخاب نمایید. در این مرحله قیمت ها بر اساس نرخنامه مصوب اداره مترجمان رسمی به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست شما به دارالترجمه رضا شعبه علاءالدین (خیابان بهار) ارسال خواهد شد.
  • در مرحله بعد در اولین ساعت کاری از طرف دارالترجمه با شما تماس گرفته خواهد شد و راهنمایی‌های لازم در خصوص آماده‌سازی مدارک جهت ترجمه رسمی به شما اعلام می‌گردد. این راهنمایی‌ها موجب می‌شود تا پیش از مراجعه حضوری یا ارسال مدارک بتوانید به درستی مدارک را کنترل و در صورت نیاز مدارک مکمل یا تاییدات مورد نیاز را اخذ نمایید.
  • در نهایت برای دریافت اصل مدارک مطابق نیاز شما برنامه ریزی خواهد شد و می توانید از طریق مراجعه حضوری به دفتر ترجمه، ارسال مدارک از طریق پیک معتمد دارالترجمه رضا یا ارسال پستی مدارک اقدام نمایید.

آیا امکان چک کردن سفارش‌ها پیش از دریافت نسخهٔ نهایی، وجود دارد؟

روند کار کاملاً با هماهنگی مشتریان صورت می‌گیرد و شما می‌توانید قبل از چاپ مدارک ترجمه‌شده روی سربرگ قوه قضاییه، پیش‌نویس ترجمه را رؤیت کنید و تغییرات موردنظرتان را اعمال نمایید.

آماده‌سازی سفارش ترجمه رسمی مدارک، چقدر زمان می‌برد؟

تمام سعی ما بر این است که سفارش ترجمه مدارک شما در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت آماده شود. شما می‌توانید زمان دقیق تحویل سفارش خود را پس از ثبت سفارش آنلاین و با هماهنگی تلفنی تیم پشتیبانی دارالترجمه رضا مشخص نمایید.

چگونه از هزینهٔ ترجمه مدارک مطلع شویم؟

از طریق سایت و به‌صورت آنلاین با ثبت سفارش خود می‌توانید از هزینهٔ آن طبق نرخ نامه رسمی، مطلع شوید.

آیا دارالترجمه رضا تمامی مناطق مشهد را پوشش می‌دهد؟

بله، شما از تمامی نقاط شهر مشهد مانند وکیل‌آباد، احمدآباد، ملک آباد، بلوار سجاد و تمامی نقاط شهر می‌توانید ترجمه رسمی خود را به دارالترجمه رسمی رضا سفارش دهید.

آیا امکان سفارش غیرحضوری ترجمه از سایر شهرهای استان خراسان رضوی نیز وجود دارد؟

بله، دارالترجمه رسمی رضا آماده ارائه خدمات به تمامی شهرهای استان نظیر نیشابور، سبزوار، قوچان، کاشمر، تربت حیدریه و … است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.