دارالترجمه رسمی مرکزی

(دفتر ترجمه رسمی 477)

دارالترجمه رسمی مرکزی

امتیاز 4/1
(54 نظر)

دارالترجمه رسمی مرکزی (دفتر ترجمه رسمی ۲۳۳) آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی به زبان‌های ترکی استانبولی، عربی، انگلیسی و ارمنی در سریع‌ترین زمان (ترجمه فوری) و غیرحضوری می‌باشد.

  • ترجمه فوری
  • سفارش غیر حضوری
  • پیک معتمد
  • تاییدات دادگستری

دارالترجمه رسمی مرکزی

معرفی دارالترجمه رسمی مرکزی
دارالترجمه رسمی مرکزی با شماره مجوز رسمی ۲۳۳ از سوی قوه قضاییه کشور فعالیت خود در زمینه ترجمه رسمی واقع در میدان انقلاب تهران از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است. این دارالترجمه متشکل از تیم مترجمان مجرب و با سابقه دارای قوه قضاییه می باشد که به زبان های ترکی استانبولی، عربی و ارمنی تمام مدارک و اسناد رسمی، تحصیلی، هویتی، دولتی و … را به صورت تخصصی و با کیفیت بالا ترجمه می کند. رسمی آنلاین افتخار همکاری با این دارالترجمه رسمی معتبر دارد و تمامی سفارشات ترجمه رسمی کاربران را به صورت غیر حضوری و آنلاین می پذیرد. پیک رایگان و کاملا معتمد نیز برای دریافت و تحویل مدارک در تمام مناطق تهران نیز جهت آسایش کاربران از سوی رسمی آنلاین ارائه می شود. برای ثبت سفارش در دارالترجمه رسمی مرکزی میدان انقلاب می توانید از گزینه زیر استفاده نمایید.

ترجمه رسمی به ترکی استانبولی
زبان رسمی مترجم مسئول دارالترجمه رسمی مرکزی زبان ترکی استانبولی می باشد. از آن جایی که این زبان جزو زبان های بسیار مهم و پرکاربرد در حوزه ترجمه رسمی است تمامی اسناد و مدارک به صورت کاملا تخصصی و با ظرافت و کیفیت بالایی در این دارالترجمه ترجمه می شود.

ترجمه رسمی به عربی
ترجمه رسمی عربی مدارک و اسناد برای افرادی که به سفر های زیارتی و تفریحی به کشور های همسایه می روند مورد نیاز است. دارالترجمه رسمی مرکزی در کنار ترکی استانبولی تمامی خدمات رسمی زبان عربی را نیز به کاربران این حوزه ارائه می دهد.

ترجمه رسمی به ارمنی
زبان ارمنی یکی از کمیاب‌ترین زبان های ترجمه رسمی است چرا که در کل کشور تنها دو مترجم رسمی دارای مجوز ثبت شده در کانون مترجمان رسمی مشغول به فعالیت هستند. دارالترجمه رسمی مرکزی تمامی خدمات ترجمه رسمی ارمنی را نیز در کنار ترکی و عربی ارائه می دهد که از به راحتی می توانید با استفاده از سامانه آنلاین ترجمه رسمی ما سفارش ترجمه ارمنی خود را در این دارالترجمه ثبت کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.