دارالترجمه رسمی دانشجو

دارالترجمه رسمی دانشجو

دفتر ترجمه رسمی 477

دارالترجمه رسمی دانشجو

دفتر ترجمه رسمی ۴۷۷ که معمولا در بین مشتریان با نام «دارالترجمه دانشجو» شناخته شده است بیش از ۳۵ سال است در ارائه خدمات ترجمه رسمی به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و فرانسه فعالیت دارد. بکارگیری بهترین مترجمین رسمی زبان‌‌های، سرعت بسیار بالا (ترجمه فوری) و همینطور انجام سفارش‌ها بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی و کاملا مطابق با نرخ‌نامه مصوب اداره مترجمان رسمی باعث شده است تا طی سال‌ها مشتریان سفارش‌های ترجمه رسمی خود را نه فقط از مناطق مختلف تهران، بلکه از سرتاسر شهرهای کشور برای این دارالترجمه ارسال نمایند. به منظور تسهیل این فرآیند امکان ثبت سفارش آنلاین و استفاده از خدمات به صورت غیرحضوری نیز برای شما فراهم شده است و می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش ترجمه» به سادگی سفارش ترجمه رسمی خود را برای ما ارسال فرمایید. پشیبان‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی و از دارالترجمه رسمی دانشجو برای مشاوره، راهنمایی و آماده‌سازی مدارک با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های ارسال و تحویل مدارک را انجام خواهند داد. *** همچنین در صورتی که نیاز به انجام تایید سفارت آلمان، ترکیه و یا دیگر کشورها را دارید می‌توانید با شماره 09125471701 تماس گرفته و سفارش خود را هماهنگ نمایید.

  • ترجمه فوری
  • سفارش غیر حضوری
  • تاییدات دادگستری

دارالترجمه رسمی دانشجو

دارالترجمه رسمی ۴۷۷ یا همان که بیشتر افراد با نام «دارالترجمه دانشجو» آن را می‌شناسند در بین گروه‌های مختلف مشتریان ترجمه رسمی از شرکت‌ها و بازرگانان گرفته تا دانشجویان و … نامی است شناخته شده که برند آن همراه است با حس خوب اعتماد، کیفیت ترجمه و سرعت عمل و انصاف که بیش از ۳۵ سال سابقه درخشان در کارنامه خود دارد و مشتریان بسیاری به دنبال سپردن مدارک خود به این دارالترجمه برای ترجمه رسمی هستند. اما شاید با شلوغی‌های بی‌پایان پایتخت، مشکلات رفت و آمد که این روزها کرونا هم به آن اضافه شده برای مراجعه حضوری مشکلاتی به همراه داشته باشد. از این رو دفتر ترجمه رسمی ۴۷۷ (دارالترجمه دانشجو سابق) اقدام به گسترش خدمات خود به صورت آنلاین و غیرحضوری نموده است تا عزیزانی که قصد ترجمه مدارک خود را دارند بدون نیاز به خارج شدن از منزل سفارشات خود را ابتدا به صورت آنلاین ثبت کنند و بخشی از خدمات شامل آماده سازی مدارک و … را به صورت غیرحضوری به انجام رسانند.

خدمات دفتر ترجمه رسمی ۴۷۷

  • ترجمه رسمی مدارک

دارالترجمه رسمی دانشجو با داشتن مجوز از سوی اداره کل امور مترجمین و اسناد حقوقی با شماره ۴۷۷ از سال ۱۳۶۴ مشغول به کار است. ارائه خدمات گوناگون ترجمه رسمی شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی نظیر دانشنامه، ریزنمرات دبیرستان و دانشگاه، اسنادی همچون سند ملک، سابقه بیمه و … با دقت بالا به زبان های پرکاربرد اعم از ترجمه رسمی انگلیسی، آلمانی و فرانسوی و همینطور ترجمه رسمی ایتالیایی که بسیار کمیاب است نام دارالترجمه دانشجو را در فهرست برترین دارالترجمه های کشور قرار داده هست.

  • ترجمه غیررسمی متون

علاوه بر خدمات ترجمه رسمی دارالترجمه دانشجو امکان ارائه خدمات ترجمه غیررسمی متون نظیر مقاله، کتاب، سایت و … را نیز به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و فرانسه برای مشتریان خود به صورت غیرحضوری و آنلاین فراهم آورده است.

تعرفه خدمات دارالترجمه دانشجو

دارالترجمه رسمی دانشجو تمامی خدمات ترجمه رسمی خود را دقیقا بر اساس نرخنامه اعلام شده توسط اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه به انجام می رساند. اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه به صورت سالانه تعرفه ترجمه تمامی اسناد و مدارک قابل ترجمه به صورت رسمی را با عنوان نرخنامه ترجمه رسمی به دارالترجمه‌های قوه قضاییه کشور اعلام می‌کند. این نرخنامه شامل هزینه ترجمه به زبان های انگلیسی و غیره انگلیسی (که شامل آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی) می باشد. به علاوه اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه نیز برای ترجمه ها انجام می پذیرد. برای مشاهده پیش فاکتور سفارش ترجمه رسمی خود می توانید تنها با یک کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش ترجمه» ابتدا زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن با انتخاب مدارک خود قیمت ترجمه رسمی مدارک خود را به زبان مورد نظر مشاهده نمایید.

سوالات متداول از دارالترجمه رسمی دانشجو

آیا می توان به دارالترجمه رسمی دانشجو به صورت غیرحضوری (آنلاین) سفارش داد؟

بله، شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش ترجمه رسمی در وب‌سایت سفارش خود را ثبت کنید یا به صورت تلفنی با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و یا در واتس‌اپ پیام ارسال نمایید. پس از آن هماهنگی‌های سفارش شما انجام و بدون نیاز به مراجعه حضوری شما به محل دفتر ترجمه کار ترجمه رسمی مدارک شما انجام می‌شود.

آیا دارالترجمه دانشجو می‌تواند پیش از از چاپ ترجمه‌ها بر روی سربرگ، پیش‌نویس آن‌ها را برای من ارسال کند تا آن‌ها را چک کنم؟

بله، این فرآیند به صورت کاملا هماهنگ شده با اغلب مشتریان انجام می‌شود و در صورتیکه شما بخواهید این امکان وجود دارد که پیش‌نویس ترجمه مدارکتان قبل از چاپ بر روی سربرگ اصلی قوه قضاییه، برای شما ارسال شود و پس از تایید شما بقیه فرآیند انجام خواهد شد.

ترجمه رسمی مدارک چه مدت زمان می‌برد؟

دارالترجمه دانشجو تمام تلاش خود را می‌کند تا ترجمه رسمی مدارک را در سریع‌ترین زمان به انجام رساند. اما برای آگاهی دقیق از این موضوع می‌توانید با تماس تلفنی یا پیام آنلاین زمان دقیق ترجمه مدارک خود را از استعلام نمایید. همینطور می‌توانید با ثبت سفارش ترجمه رسمی بر روی وب‌سایت پیش فاکتور ترجمه رسمی مدارک خود را نیز مشاهده نمایید. پشتیبان‌ها پس از ثبت سفارش در سریع‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد.

چطور می‌توانم هزینه ترجمه مدارک را محاسبه کنم؟

شما می‌توانید بصورت تلفنی یا آنلاین ثبت سفارش ترجمه رسمی خود را انجام دهید و از هزینه ترجمه مدارک خود مطلع شوید.

ویدئو معرفی دارالترجمه رسمی دانشجو

0 دیدگاه برای دارالترجمه رسمی دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید