سفارش آنلاین ترجمه رسمی در دارالترجمه دانشجو

دارالترجمه رسمی ۴۷۷ یا همان که بیشتر افراد با نام «دارالترجمه دانشجو» آن را می‌شناسند در بین گروه‌های مختلف مشتریان ترجمه رسمی از شرکت‌ها و بازرگانان گرفته تا دانشجویان و … نامی است شناخته شده که برند آن همراه است با حس خوب اعتماد، کیفیت ترجمه و سرعت عمل، خوش‌نامی و انصاف که بیش از ۳۵ سال سابقه درخشان در کارنامه خود دارد و مشتریان بسیاری به دنبال سپردن مدارک خود به این دارالترجمه برای ترجمه رسمی هستند. اما شاید با شلوغی‌های بی پایان پایتخت، مشکلات رفت و آمد که این روزها کرونا هم به آن اضافه شده برای مراجعه حضوری مشکلاتی به همراه داشته باشد. از این رو دفتر ترجمه رسمی ۴۷۷ (دارالترجمه دانشجو سابق) اقدام به گسترش خدمات خود به صورت آنلاین و غیرحضوری نموده است تا عزیزانی که قصد ترجمه مدارک خود را دارند بدون نیاز به خارج شدن از منزل سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. پیک معتمد مدارک را درب منزل تحویل گرفته و پس از ترجمه به شما تحویل می دهد.

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی در دارالترجمه دانشجو می توانید از طریق گزینه زیر اقدام فرمایید. همچنین در صورت داشتن هرگونی مشکل و یا سوالی می توانید با همکاران تماس بگیرید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰ / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

خدمات دفتر ترجمه رسمی ۴۷۷ (دارالترجمه دانشجو)

دارالترجمه رسمی دانشجو با داشتن مجوز از سوی اداره کل امور مترجمین و اسناد حقوقی با شماره ۴۷۷ از سال ۱۳۶۴ مشغول به کار است. ارائه خدمات گوناگون ترجمه رسمی شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی نظیر دانشنامه، ریزنمرات دبیرستان و دانشگاه، اسنادی همچون سند ملک، سابقه بیمه و … با دقت بالا به زبان های پرکاربرد اعم از ترجمه رسمی انگلیسی، آلمانی و فرانسوی و همینطور ترجمه رسمی ایتالیایی که بسیار کمیاب است نام دارالترجمه دانشجو را در فهرست برترین دارالترجمه های کشور قرار داده هست.

آدرس دارالترجمه دانشجو: تهران، میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن، نبش خیابان منیری جاوید، ساختمان ۲۵۳، طبقه دوم شماره ۲۰۴، دفتر ترجمه رسمی شماره ۴۷۷

تلفن: ۶۶۴۶۹۷۲۰-۰۲۱

تعرفه خدمات دارالترجمه دانشجو

هزینه ترجمه رسمی مدارک و اسناد بر روی سربرگ قوه قضاییه توسط مترجم رسمی، در تمامی دفاتر ترجمه رسمی باید یکسان باشد. اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی) قوه قضاییه به صورت سالانه تعرفه ترجمه تمامی اسناد و مدارک قابل ترجمه به صورت رسمی را با عنوان نرخنامه ترجمه رسمی به دارالترجمه‌های قوه قضاییه کشور اعلام می‌کند. این نرخنامه شامل هزینه ترجمه به زبان های انگلیسی و غیره انگلیسی بوده اما شامل تعرفه خدماتی همچون دریافت مهر تایید دادگستری و امور خارجه و تایید سفارت نمی باشد. در زیر تعرفه ترجمه برخی از مدارک مهم را می توانید مشاهده فرمایید. برای مشاهده لیست کامل می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید.

شناسنامه

انگلیسی : ۲۵۰٫۰۰۰ ریال

غیر انگلیسی : ۳۲۰٫۰۰۰ ریال

کارت ملی

انگلیسی : ۲۰۰٫۰۰۰ ریال

غیر انگلیسی : ۲۵۰٫۰۰۰ ریال

ریز نمرات دانشگاه

انگلیسی : ۱۸۰٫۰۰۰ ریال

غیر انگلیسی : ۲۲۰٫۰۰۰ ریال

دانشنامه

انگلیسی : ۴۵۰٫۰۰۰ ریال

غیر انگلیسی : ۵۵۰٫۰۰۰ ریال

پرسش های متداول

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 91079720-021
گفتگو با مدیر