دارالترجمه ناتی مورد تایید سفارت استرالیا

در صورتی قصد ترجمه ناتی مدارک خود را دارید، دارالترجمه ناتی رسمی آنلاین با همکاری مترجم ناتی، و همچنین با ارائه پیک رایگان در تهران، تمامی اسناد و مدارک را با مهر ناتی مورد تایید سفارت استرالیا در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. برای ثبت سفارش و بهره مندی از خدمات ویژه رسمی آنلاین با استفاده از لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

مطالب مرتبط

دارالترجمه انگلیسیترجمه رسمی فوری

 

 

دارالترجمه مورد تایید سفارت استرالیا

مدارکی که توسط مترجمین ناتی ترجمه می شود برای سفارت و نهادهای استرالیایی معتبر تر از مدارکی است که دارای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه می باشند. همچنین تمامی وکلای معتبر فعال در تهران امروزه مدارک مشتریان خود را از طریق مترجمین ناتی ترجمه می نمایند و قاعدتاً این امر خارج از تسریع و تسهیل فرایند پیش رو نخواهد بود. رسمی آنلاین به عنوان دارالترجمه ناتی و با در اختیار داشتن، مترجم ناتی تمامی خدمات مربوط به ترجمه رسمی ناتی را به شکلی دقیق، منظم و معتبر انجام می دهد.

هزینه ترجمه تعدادی از مدارک پرکاربرد با مهر ناتی

هزینه ترجمه شناسنامه به انگلیسی  ۲۵۰،۰۰۰ ریال

هزینه ترجمه کارت ملی به انگلیسی  ۲۰۰،۰۰۰ ریال

هزینه ترجمه ریز نمرات به انگلیسی در تمام مقاطع دانشگاه ۱۸۰،۰۰۰ ریال

برای مشاهده لیست کامل تعرفه ترجمه ناتی می توانید از بخش هزینه ترجمه مدارک دیدن فرمایید.

ترجمه ناتی چیست؟

شاید تا به حال وقتی برای موضوعات مهاجرت تحقیق و یا پرس و جو می کنید، به اسم ترجمه ناتی برخورده باشید. برای بسیاری از مخاطبین مقاصد مهاجرتی این مفهوم همیشه سوال بوده است و اینکه خدمات آن از چه طریقی انجام می شود. در پاسخ به این سوالات می خواهیم شما را با مفهوم ترجمه ناتی و آنچه در مورد آن باید بدانید، آشنا می کنیم. ناتی به مهری گفته می شود که صرفاً متعلق به کشور استرالیا می باشد. در واقع ناتی به مهری گفته می شود که به مترجمان رسمی که سمت مترجمی آنها از کشور استرالیا تایید شده است، داده شده و باعث اعتبار آن مترجم می شود. به عبارت دیگر ناتی Naati مهر مترجمان رسمی کشور استرالیا بوده است و مخفف واژه ” The National Accreditation Authority for Translators and Interpreters Ltd”   می باشد.

مترجمینی که تحت عنوان مترجم ناتی در زمینه ی ترجمه مدارک جهت مهاجرت به استرالیا فعالیت می نماید، نزد مقامات استرالیایی از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. به همین جهت مدارکی که جهت ترجمه ناتی سپرده می شود، برای کشور مقصد، یعنی استرالیا، از اعتبار بیشتری نسبت به  یک دارالترجمه رسمی داخلی برخوردار است. به بیان ساده تر مهر ناتی برای امور مهاجرت به استرالیا، از اعتبار بیشتری نسبت به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دارد.

آیا مجوز مهر ناتی محدودیت دارد؟

یکی از ویژگی هایی که سازمان ناتی در قبال مترجمین و دانش پژوهان این رشته دارد این است که اعطای مجوز آن هیچگونه محدودیتی برای متقاضیان ندارد. در واقع سازمان ناتی هیچ محدودیتی را در برای ارائه ی مجوز خود اعمال نمی دارد. این بدین معنی است که متقاضیان مقیم در هر کشوری که باشند و به هر زبانی که صحبت می نمایند، می توانند برای دریافت مجوز ناتی اقدام کرده و خود را مورد سنجش این سازمان قرار دهند. قابل ذکر است که سازمان ناتی امروزه برای بیش از ۱۴۵ مترجم فارسی زبان در سراسر دنیا مجوز مترجمی ناتی صادر نموده است که از میان آنها تعداد اندکی نیز مترجمین ایرانی مقیم کشوران می باشند. برای مشاهده ی لیست مترجمین ناتی در سراسر دنیا می توانید به سایت سازمان ناتی www.naati.com.au  مراجعه نموده و تمامی مترجمین تانی که تا به امروز مجوز رسمی ناتی دریافت کرده اند و به امور ترجمه رسمی نانی مشغول هستند را مشاهده فرمائید.

نویسنده: آرمین
ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 91079720-021
گفتگو با مدیر