دارالترجمه رسمی در بیرجند

رسمی آنلاین با همکاری بهترین مترجمان مجرب و زبده رسمی قوه قضاییه کشور، خدمات ترجمه رسمی و ترجمه رسمی فوری به ۱۰ زبان نظیر انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، روسی، عربی، فرانسوی و … با کیفیت عالی ترجمه می کند. اگر قصد ترجمه مدارک خود را دارید و دارالترجمه رسمی در بیرجند یا شهر های مجاور پیدا نکردید، رسمی آنلاین تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری در اختیار ساکنین شهر های استان خراسان شمالی قرار داده است. همچنین پس از اتمام ترجمه، تاییدات دادگستری و امورخارجه و مهر تایید سفارت کشور ها در تهران را نیز برای مدارک دریافت و تحویل کاربر می دهد. با استفاده از دکمه زیر می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در دارالترجمه رسمی بیرجند (رسمی آنلاین) ثبت کنید.

ثبت سفارش

۰۲۱-۶۶۴۶۹۷۲۰  / ۰۲۱-۶۶۹۷۶۸۵۲

دارالترجمه رسمی انگلیسی در بیرجند

ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک تحصیلی و رسمی توسط مترجمین متخصص و با سابقه دارای مجوز از سوی قوه قضاییه کشور نیز از جمله خدمات غیر حضوری رسمی آنلاین برای بیرجند و شهر های استان خراسان شمالی می باشد. ساکنین این استان که قصد ترجمه مدارک خود را دارند به دلیل بحران فعلی کشور و همه گیری ویروس کرونا، امکان گشت و گذار در سطح شهر و مراجعه حضوری به دفتر ترجمه را ندارند از همین جهت دارالترجمه رسمی آنلاین تمامی سفارشات ترجمه رسمی و ترجمه رسمی فوری به انگلیسی ساکنین این استان را به صورت غیر حضوری می پذیرد و پس از اتمام فرآیند ترجمه تحویل می دهد.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی در بیرجند

اگر دارالترجمه رسمی ایتالیایی در بیرجند پیدا نکردید، می توانید از خدمات غیر حضوری رسمی آنلاین استفاده نمایید. رسمی آنلاین تمامی خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی اسناد و مدارک قابل ترجمه توسط مترجمان کاربلد و با سابقه این را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری در اختیار مردم شهر بیرجند و شهر های مجاور قرار می دهد.

ترجمه ناتی در بیرجند

ترجمه ناتی توسط مترجم دارای مدرک سازمان NAATI به صورت غیر حضوری نیز جز خدمات ارائه شد رسمی آنلاین برای راحتی و آسایش شهروندان شهر بیرجند و استان خراشان شمالی می باشد. پیش تر ساکنین این استان برای ترجمه مدارک خود با مهر ناتی باید به مشهد یا تهران مراجعه می کردند، اما رسمی آنلاین تمامی سفارشات ترجمه ناتی کاربران را توسط مترجم ناتی فعال در تهران انجام داده و تحویل می دهد.

دارالترجمه رسمی بیرجند

شماره رسمی : ۳۶۱

آدرس : بیرجند، سجاد شهر، فلکه دوم، بلوار غدیر غربی، نبش غدیر ۱۲، پلاک ۱۸۸

زبان رسمی : انگلیسی

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن: 66469720-021 و 66469735-021
گفتگو با مدیر