دارالترجمه رسمی آنلاین

در صورتی که قصد ترجمه رسمی سند و یا مدرک خود را دارید، اما با توجه به وضعیت فعلی کشور نمی توانید از خانه خارج شوید، و یا فرصت کافی برای جست و جو به دنبال یک دارالترجمه خوب را ندارید، نگران نباشید! چرا که رسمی آنلاین با ارائه خدمات ترجمه رسمی غیر حضوری به بیشتر زبان ها از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، عربی و …. و همچنین ارائه پیک رایگان جهت دریافت و تحویل مدارک شما درب منزل این مشکل شما را برطرف کرده.

با استفاده از گزینه زیر می توانید سفارش خود را در دارالترجمه رسمی آنلاین ثبت کرده و از خدمات غیر حضوری ترجمه رسمی ما بهره مند شوید.

دارالترجمه رسمی آنلاین

دارالترجمه رسمی آنلاین

رسمی آنلاین با ارائه خدمات نوآورانه ترجمه رسمی غیر حضوری جزو اولین ها در این زمینه است. به طور پیش فرض برای ترجمه یک سند یا مدرک به صورت رسمی نیاز به مراجعه حضوری و تحویل مدارک خود به دارالترجمه مورد نظر است. همچنین پس از پایان فرآیند ترجمه که ممکن است چندین روز زمان ببرد باید اقدام به دریافت مدارک خود کنید.

این روش می تواند برای بسیاری، وقت گیر و طاقت فرسا باشد. در حال حاضر در کل کشور تعداد ۳۴۱ دارالترجمه رسمی دارای شماره از قوه قضاییه مشغول به کار هستند که ۲۳۵ تای آن ها واقع در تهران هستند. حال با توجه به این تعداد و بزرگی پایتخت قطعا کاره پیدا کردن و گزینش یک دارالترجمه جهت انجام فرآیند ترجمه بسیار زمان بر است.

رسمی آنلاین برای برطرف کردن این مشکلات، سامانه آنلاین ثبت ترجمه رسمی را راه اندازی کرده است که به کاربر این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین در هر ساعتی و هر مکانی سفارش ترجمه رسمی سند و یا مدرک خود را به اکثر زبان های پرکاربرد ثبت کند. پس از ثبت سفارش و انجام هماهنگی های لازم توسط تیم پشتیبان ما، پیک معتمد و رایگان دارالترجمه رسمی آنلاین مدارک کاربر را درب منزل تحویل گرفته و برای ترجمه به دارالترجمه رسمی می برد. پس از پایان ترجمه توسط مترجمین رسمی قوه قضاییه، درب منزل تحویل کاربر می گردد.

دارالترجمه رسمی آنلاین

تعرفه خدمات در دارالترجمه رسمی آنلاین

برای اطلاع از تعرفه خدمات رسمی آنلاین، می توانید به بخش هزینه ترجمه مدارک مراجعه کنید. لازم به ذکر است که تعرفه ترجمه رسمی هرگونه سند و یا مدرک به هر زبانی، توسط اداره کل امور مترجمین رسمی هر سال با عنوان نرخنامه رسمی اعلام شده و در تمام دارالترجمه های تحت نظر قوه قضایی به اجرا در می آید.

دارالترجمه رسمی آنلاین همراه تلاش کرده است تا با پایبند بودن به تعرفه های اعلامی از سوی اداره کل مترجمین و ارائه خدمات ترجمه رسمی توسط مترجمان رسمی با سابقه و مورد تایید قوه قضاییه و همچنین تحویل مدارک در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، اعتماد کاربران این زمینه را جلب نماید.

لازم به ذکر است که این نرخنامه شامل تعرفه ترجمه رسمی اسناد و مدارک متفاوت به زبان انگلیسی و غیره انگلیسی بوده و در برگیرنده تعرفه خدماتی همچون دریافت مهر تایید دادگستری و امور خارجه، تایید سفارت، ترجمه رسمی فوری و … نمی باشد و برای اطلاع لازم است با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش تماس با دارالترجمه
برای چت آنلاین در واتس‌اپ کلیک کنید
تلفن پشتیبانی: 91079720-021
گفتگو با مدیر